Dioptrické brýle

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
MagnolieS 30.4.15 16:58

@bab58 Já 24 788 Kč 8)

bab58 30.4.15 17:01

@MagnolieS
Když už je musíme nosit, tak ať nás aspoň zdobí, že :lol:

ijáček 30.4.15 18:16

@bab58 Já jsem řešila, co je větší zlo - mít jedny, o kterých nevím, jestli si zvyknu a navíc, jak se znám, je budu pořád hledat (moje „oblíbená“ zábava) a nebo neustále hledat troje. Nakonec jsem to vyřešila pitomě - ty dosavadní budu mít na počítač, jedny na dálku budu mít jen u televize (mám na dálku jen 0,75 dioptrií, takže jen titulky mi dělají problémy), no a dvoje na blízko - dvoje protože jedny byly praktické a druhé krásné :lol:

Co se týče zvyku - doktorka pravila: „Kdo chce, ten si zvykne.“

• Citovat
  • Nahlásit
bab58 30.4.15 18:23

@ijáček
Ty máš tedy slaboučké :hug: , to já bez brýlí nejsem schopná rozpoznat, jestli v TV běží zprávy nebo království divočiny, natož nějaké titulky :lol:

ijáček 30.4.15 18:46

@bab58 :lol:

Na blízko mám 3,25 - normální stařecká vetchozrakost.

• Citovat
  • Nahlásit
Sona.K8 17.11.16 20:01

Brýle na čtení

Dobrý den, babička si rozsedla brýle na čtení. Sama si nikam nedojde, tak jsem myslela, že bych jí brýle objednala na netu. Zkušenosti? Rady? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
MagnolieS 17.11.16 21:12
Rosa N. 17.11.16 21:16

@MagnolieS no to je dobrý.. 8o ;)

MagnolieS 17.11.16 21:17

@Rosa N. Jo, Fokus by byl za 20 klacků :mrgreen:

Sona.K8 18.11.16 12:19
@MagnolieS píše:
@Sona.K8 Pozvi ji optika domů https://optikdodomu.cz/…dnat-poradce?… ;)

A co když si od nich nevyberu? Nebudou tlacit, abych si neco koupila? Já jsem o nich slyšela, ale právě z tohoto důvodu jsem si premyslela, ze radeji z netu,no…Kde si vyberu sama a nikdo na me netlaci…

• Citovat
  • Nahlásit
Suri.Suri 8.12.16 19:26

Soni, prosim te, tuhle situaci uplne znam! Ja jsem ji vyresila tak, ze jsem na netu koupila bryle, nechtela jsem litat po drogeriích a navic jsem se rovnou babicky zeptala, zda se ji libi…Prisly uplne v poradku, sedi ji a vyhovuji ji. Mam je ze stranky cocky kontaktni. Zkus se podivat tam. Nemyslím si, že kvůli brýlím na čtení bys mela zvat optika domu :-O

MagnolieS 8.12.16 20:03

@Suri.Suri Koupit si brýle na netu kde prodávaj kontaktní čočky? :mrgreen:
Dobrej reklamní nácvik :poblion:

Pokud nejsou oči ustálený je blbost kupovat brýle na netu :zed: kór pro babičku :roll:

Suri.Suri 22.2.17 12:11

prosim te, o co ti jako jde? jaky ustaleny oci? Babicka proste potrebuje bryle na cteni, tak jsem ji je koupila…Je nemohouci, takze s ni do optiky nejdu a protoze mela do ted bryle na cteni jen z drogerky, tak tohle bylo nejlepsi reseni. A na netu s cockama? prosim te, podivej se tam a pak neco rikej, ano…

mmaat 22.2.17 18:38

@Suri.Suri o co jde? O to, že máš tři příspěvky, z toho dva s reklamou, na poličce nula a vůně tě evidentně nezajímají. Takže je celkem jasné, proč tu jsi.

lilithc 23.2.17 20:28

Neporadil by někdo jak vybírat a nebo o jaká skla si o optika říct? Budu pořizovat troje brýle.Na dálku,na čtení a na počítač.Mám velmi diskutabilní zkušenosti s optiky.Stále ještě používám dvoje brýle,které jsem pořizovala před 7 lety,další dokonce před 10 lety a ta skla jsou pořád výborná,bez výrazných škrábanců.Poslední na čtení jsem kupovala před 4 lety a postupně jsem začala mít pocit,že mi snad začíná šedý zákal.Ale když jsme se na brýle pořádně podívala tak jsem zjistila,že skla jsou zcela zničená a dokonce se škrábance na nich dají i nahmatat.Přitom všechny brýle čistím stejně.
S poukazem na brýle jsem šla prve tam,kde jsem byla před 7 lety velmi spokojená.Jak s brýlemi,tak i jednáním slečny optičky.Jaké bylo moje překvapení,když hulvát/jiné označení pro něj nemám/ za pultem, štítivě ty poukazy odsunul směrem ke mně a pravil,že tohle oni nedělají.Jak omráčená jsem je tedy vzala a ještě se zmohla na otázku,kde bych mohla najít slečnu,která na tomto místě pracovala před 7 lety.Odpověděl,že neví.
Mám pocit,že v optice mimo obrub kupujeme zajíce v pytli.Jak se v tom zorientovat?
Nedávno jsem byla v jiné optice a přála si skla,která by po pár letech používání nedopadla jako ta podrápaná.Slečny se na ty brýle nevěřícně dívaly a byly názoru,že jsem si to musela způsobit sama.Takže odtud jsem vycouvala také.
Bohužel nemám povahu na nějaké reklamace.když se na něčem projeví vada a nejde to spravit,tak to vyhodím, i když druhý by reklamovat šel.
Jedny brýle přijdou na dost peněz,natož troje a dopadnout s nimi jako s těmi posledními tak nevím.
Poradíte někdo jak postupovat a do které optiky v Brně jít?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek