Dioptrické brýle

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
mmaat 24.2.17 13:11

@lilithc dělám na LF, na katedře optiky a optometrie mi doporučili tuhle optiku, prý tam chodí všichni doktoři od sv. Anny http://www.optiktereza.cz/
A možná by ti poradila coby optometristka @prvni.zena ;)

lilithc 24.2.17 16:13

@mmaat Moc,moc děkuji. :kytka:

mmaat 24.2.17 18:58

@lilithc není zač. Dej pak vědět, jak jsi pořídila ;)

lilithc 24.2.17 19:34

@mmaat Ano,dám vědět.

Verda2 25.2.17 15:05

@lilithc

My už spoustu let chodíme celá rodina do Optika Richter v Bílém domě a jsme spokojeni. Jsou tam skutečně vstřícní, nemůžu si stěžovat. Také jsem onehdy potřebovala všechny troje - na dálku, na čtení a na PC, ty jsou tedy nejdražší, ale co naděláme…

lilithc 25.2.17 17:44

@Verda2 Děkuji.Podívám se tedy do obou optik.Na Pekařskou i do Bílého domu. :kytka:

lilithc 15.5.17 15:11

@mmaat Magdi,slíbila jsem,že dám vědět jak jsem dopadla s optikou Tereza na Pekařské.
S tak profesionálním,vstřícným a lidským jednáním jsem se za celou svoji" brýlovou kariéru" nesetkala.Mám docela divné dioptrie a návštěva optiky pro mě bývá stres.V této optice k němu nebyl důvod.Poradila jsi mi opravdu moc dobře.
Děkuji. :kytka:

mmaat 15.5.17 19:28

@lilithc tak to mám radost, že jsi spokojená :palec:

Ekalda 24.8.17 11:11

Raději čočky :)

bambie5 21.9.17 12:01

Musím říct, že jsem docela dlouho bojovala s čočkami, mám delší nehty a několikrát se mi povedlo, že jsem do toho oka škrábla. Dost mě to dřív štvalo, než jsem si zvykla na brýle. Ale chtěla jsem být na těch čočkách, že mi to přijde takový praktičtější. Člověk si je nezapomene během dne nandat nebo tak, ale nedá se svítit. Přiznám se, že jediné brýle které mi sedí jsou z grandopticalu. Vybrala jsem si tam vkusné, takové decentní a jsou fakt pevné, takže mi ani nijak nesjíždí a drží na svém místě.

MagnolieS 21.9.17 20:17

@bambie5 :roll: se asi dnes bodovalo :poblion:

prvni.zena 21.9.17 22:32

jéé až teďka čtu Magdi že si mě tu zmínila, optik Tereza je určitě naprosto v pořádku, osobně jsem měla čest s Terezou taky řešit jedny brýle, je to malinká optika, menší výběr brýlí ale kvalita zpracování vynikající, jinak můžu doporučit svého bývalého zaměstnavatele Optik Krouman, malá optika s dvacetiletou tradicí, pan Krouman je velmi ochotný a vstřícný člověk, další top optiky optiky jsou Optika Richter, Optika Šárka Kocandové je taky v pohodě, teda bývala když jsem tam pracovala, už se v optikách tolik neorientuju páč pracuju už pátým rokem na soukromé na oční klinice, takže se spíš věnuju diagnostice než brýlím, ale pacienty které jsem do zmíněných optik poslala s předpisem se mi vždy vrátili spokojení :rose:

EliskaJour 28.8.20 11:46

Ahoj, ráda bych trošku oživila diskuzi o brýlích, už se jim totiž nevyhnu ani já i když jsem se jim dlouho bránila, protože mi nesluší, ale nedá se svítit. Máte někdo zkušenost s plastovými brýlemi od Ray Ban? Konkrétně těmito Ray-Ban RX5371 2000 https://dioptricke-bryle.heureka.cz/…rx5371-2000/ ? Zatím se mi líbily asi nejvíc, ale vždycky jsem myslela, že aby brýle vydržely, musejí být z kvalitního kovu, ne z plastu. Trochu jsem hledala a našla tenhle článek https://www.arecenze.cz/…ricke-bryle/ , podle kterého jsou Ray Bany, i plastové, zřejmě hodně oblíbené, ale přeci jen bych ráda slyšela i od někoho s konkrétními zkušenostmi, že je s nimi spokojený a nemusím se bát, že se mi rychle zničí. Díky moc za pomoc!

wessie 28.6.21 11:27
@Sona.K8 píše:
A co když si od nich nevyberu? Nebudou tlacit, abych si neco koupila? Já jsem o nich slyšela, ale právě z tohoto důvodu jsem si premyslela, ze radeji z netu,no…Kde si vyberu sama a nikdo na me netlaci…

Tak já zrovna nedavno řešila to samý a zkusili jsmee je na základě téhle diskuse a musim tedy napsat, ať ví kdyžtak i ostatní. K nám přijela paní z Optikdodomu a vyřídila úplně všechno. Dědovi pomohla vybrat brýlle, skla. Dokonce byla i dost milá na to, jak děda je na cizí lidi nerudnej :D A teda musim říct, že nás do ničeho nikdo netlačil, paní byla moc ochotná. Schválně jsem se ptala před tim, než přijeli, zda se něco platí a ono je to zdarma, i kdyby děda brýle nevybral.

Tana1112 14.1.22 08:35

Potřebuji nové brýle na čtení. Jsem ochotna zainvestovat i víc, hlavně potřebuji dobrá skla vzhledem k tomu, že věčně čumím do počítače. A pomoci s výběrem, aby mi optik nenutil za každou cenu ty nejdražší… Nemáte někdo tip na dobrou optiku v Ostravě?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek