Dior Cherie - kterou? POMOOOC!

Tigra 16.10.10 21:44

Dior Cherie - kterou? POMOOOC!

Pomoc! Holky, ségra by si přála Miss Dior Cherie - ale ona je parfémový mimochod, takže vůbec neví, kterou z těch tří, co existují (jestli ne víc…). Podle Adiných recenzí to nedokážu posoudit, na EdT tady recenze není a mne neoslovuje ani jedna, abych se rozhodla sama.
Dokážete mi poradit?
Klidně vycházejte z těchto dvou věcí:
1. zřejmě to bude ta nejběžněji dostupná verze (ségra bydlí ve větším městě, ale není to Brno :D)

2. jinak ona používá DG Light Blue, něco hnědého od Avonu, DKNY night (černé jabko), nejaké „klasické“ Diory, vyloženě svěží vůni jsem u ní nikdy neviděla, Modrý Mor je její největší odvaz

A není to už žádná puberťanda, teda už dááávno ne… :D

No a ještě pokud byste mi poradily, kde ji koupit buď hodně levně, anebo aspoň v nějaké pěkné dárkové sadě, do Vánoček času dosti.

Děkuji všem radilkám, i těm s penisem :D .


Reklama

Fleur 16.10.10 22:02

Možná tedy Miss Dior Chérie L´Eau (taková nazelenalá), neboť ta není tak specifická; Miss Dior Chérie EdP a EdT jsou narůžovělé a výrazně je v nich cítit jahoda a popcorn. Na kůži mám lepší zkušenost s verzí EdT (EdP se na mně zvrhla v dezinfekční tóny). Dostupnost je, myslím, u těchto tří verzí stejná, takže ta klíčem k výběru asi nebude.

Tigra 21.10.10 18:44

Tak jsem dnes zkoušela Chloe, tedy původně jsem myslela, že Love, protože jsem si o ni řekla prodavačce, ale když teď koukám na obrázek, tak bych řekla, že mi to stříkala z toho nízkého flakonku s mašlí.
Ale podle vašich recenzí jsou si podobné, tak to ještě prověřím. Nicméně k věci: napadlo mne, že než bych se jí trefovala do jednoho ze tří Diorů, ze kterých by byla třeba potom zklamaná, že bych jí koupila tohle (ať Love, nebo tu původní), protože to se líbí i mně.

Bude se jí to líbit? Prosím (především) poživatelky Chérií o hodnocení......

Fleur 21.10.10 19:00

Nejsem ani poživatelka ani použivatelka Miss Dior Chérií, ani různých Chloé, nicméně mi tyto vůně přijdou od sebe dosti vzdálené a asi bych se je vzájemně nepokoušela nahradit.

Tigra 21.10.10 19:54

Jejda, koukejte, co najde google, když se ho zeptáte na Chloe Love! :shock: :shock: :mrgreen: http://www.google.cz/images?… … 78&bih=576

To jí kupovat nebudu, možná švagrovi…

Fleur 21.10.10 19:59

Přečti si, jak různě je hodnocena ve vláknu o novinkách - nemyslím, že by Chloé Love byla tak univerzální (i když zrovna já s třicítkou neustále koketuji - líbí se mi flakónek a vůně má pro mě hodnotu sentimentální vzpomínky na čichové zážitky z dětství).

Domes 22.10.10 08:33

tak já myslím,že ta klasická a nejdostupnější je Miss dior Chérie edp-flakonek do zlatova.Je to i v reklamě na Miss dior Chérie :wink:

Domes 22.10.10 08:34

souhlasím s Fleur :)

Evulik 22.10.10 08:38

mne zo všetkých Miss Dior Cherie najviac voní verzia EdT… tá zelená L´Eau bola krásna na prvý počuch, ale potom sa mi strašne sprotivila, no a EdP je zas moc silne ovocná…

keara 01.11.10 05:47

souhlas, EdT je pro mě favoritka. původní verzi jsem měla taky a tak moc se mi nelíbila.

1Miru 01.11.10 05:48

…pro mě je nejlepší Miss Dior Cherie EdP

Gabča 01.11.10 12:24
Evulik píše:
mne zo všetkých Miss Dior Cherie najviac voní verzia EdT… tá zelená L´Eau bola krásna na prvý počuch, ale potom sa mi strašne sprotivila, no a EdP je zas moc silne ovocná…

Naprostý souhlas! :wink: . O klasické EdT jsem i dlouho uvažovala a málem koupila. Kdyby mě jí někdo obdaroval, tak bych nepohrdla.. :whistle:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama