Dior Poison

kytikyti 14.10.13 13:10

Dior Poison

Chtěla bych toto téma věnovat Poisonu. Ráda bych, kdyby jste mi pomohly s reformulacemi. Dočetla jsem se, že byl reformulovaný dvakrát. Našla jsem následující fotky. Nejstarší poznám. Oválný flakon, krabička se zlatým rámečkem. Potom ale nevím, také jsem se nedopátrala let, kdy byl reformulován. Pište nějaká srovnávací znamení, i na flakoncích, jaké máte osobní zkušenosti s parfémem, který se vám líbí nejvíce…


Reklama

kytikyti 16.10.13 12:51

Opravdu mi nikdo nepomuze ani s datovanim prvniho obrazku?

aprazanda 16.10.13 14:29

Hm, tak to by mě taky zajímalo. Kolikrát byl Poison reformulován? Já mám tu třetí variantu z obrázku, takže zřejmě už očesaná vůně… Ještě že tu původní neznám a nemůžu porovnávat.

slniecko 16.10.13 21:04

z týchto je myslím najstarší ten v strede

kytikyti 16.10.13 21:41

Ano, ten je urcite nejstarsi. Ten v pravo se prodava ted. Ale neznam ten vlevo. Jestli je to jen jiny obal, nebo reformulace…

Eunika 16.10.13 23:02
@slniecko píše:
z týchto je myslím najstarší ten v strede

Ten uprostřed mám. Je možné, že mi kalkulačka ukazuje rok výroby 2011 8o ?

kytikyti 16.10.13 23:19

Myslim ze ne. Moc tomu nerozumim, ale myslim, ze kalkulacka tak daleko nedopocita…

enya123 03.11.13 16:21

poison klasika

Myslím, že nejstarší je ten prodtřední, kupovala jsem ho v Pařížské, ještě za totáče. Byla to bomba

domenica 03.11.13 16:45

@kytikyti
Z flakónů na fotkách je nejstarší ten prostřední. Poison prošel několika reformulacemi a popravdě, v první polovině 90., kdy došlo k většímu zásahu do vůně, jsem to přestala sledovat, tak mě to štvalo. Vůně byla uvedena na trh ve dvou provedeních. Jako toaletka (viz prostřední obrázek) a jako esprit de parfum.
Unešená jsem byla především z verze esprit de parfum - to byl opravdový skvost. Vůně přímo perlila, její molekuly téměř viditelně poletovaly kolem nositelky a ještě sto metrů kolem dokola.

Reklama z roku 1980 a 1987:

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

kytikyti 03.11.13 17:33

Já jsem právě zmatená z těch dvou krabiček vlevo a vpravo. Ale podle všeho nejlepší verze je stejně ta první. Koupila jsem si miniaturku Esprit de parfum a těším se až jí otevřu (až bude fakt mráz (snad bude pořádná zima a ne bláto:-)) už jsem jí teda párkrát chtěla otevřít, ale je to celkem pevné:-) tak počkám na pravou chvíli. nový Poison se mi zatím docela líbí, stříkla jsem si ho nedávno na šálu a pořád voní, to je dokonalé. Legrační je že nejhezčí na šatech mi přišel až druhý den (ten nový) :D

Arlet 05.11.13 09:19

mám ten nový…naštěstí ten původní neznám…podle krabičky ale neřeknu jestli to je ten v pravo nebo vlevo - mám totiž testr… :think: na mě je to držák i na kůži …na oblečení opravdu druhý den nádherná sametová vůně - myslím si že ale ten esprit de parfum bude silnější a sladší asi takový i hutnější …před několika měsíci jsem ho zkoušela na srazu a připadal mi od začátku i víc kořeněný…já mám toaletku..a ta je naředěná… :D přesto stále výrazná vůně a zbírá komplimenty…patří k mým TOP vůním… :srdce:

alviola 10.12.15 12:31

Jsem v šoku! Jenom tak ze zvědavosti jsem si objednala odstřik Poisonu, toho starého. Byla sjem dost skeptická. Z aprvé nemám ráda těžskéa sladké vůně (mým favorit byl doposut Eclat DÁrpege) a podle recenzí ani nejsem ten typ, ke kterému by Poison sedl. Dneska mi dorazil balíček, už při rozbalování jsem cítila vůni, která mi přišla nádherná a hrozně mi připomínala něco příjemného. Tak jsem posupně očichala všechny vůně, které v balíčku byly a jaký byl šok, když jsem zjistila, že je to onen Poison.
Nechápu, jak to že v recenzích píší holky, že tam cítí mýdlo a aldehydy. Mis e na kůži rozvoněla do nádhené jemné nasládlé vůně a kupodivu mi evokuje i to jablko. Ne zelene, šťavnaté, ale takovou sladkou jablkovou vůni. No prostě nechápu :nevim: Ale odteď je Poison mou novou láskou. :nevim:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama