Diorella, Dioressence, Diorissimo

Ronna 21.02.08 15:33

Máte některou z nich oblíbenou? Já je beru vždycky jako trio, protože v parfumerkách je mají vždy vedle sebe naskládané. Ale ony k sobě asi nijak nepatří, nebo ne?
Snad kromě toho, že tvůrce první a třetí je úžasný Edmond Roudnitska. Mimochodem taky vás při jeho příjmení napadá, že by to mohlo být českého původu, ale ženské příjmení?
Já mám nejradši Diorissimo. Líbí se mi tam takový ten „heady“ efekt. Nádhera. Nevlastním ani jednu z nich. Ale Diorissimo možná přihodím na seznam. :-) Na druhém místě mám Diorellu a včera se mi podařilo zcela neúmyslně šplíchnout v obchodě Diorellu a po chvíli hned těsně vedle Chanel Cristalle a ve zmatku na to natáhnout rukáv a tím je zkombinovat..­......no a abych to neprodlužovala - k výsledku čichám ještě dnes a je to nádhera. Případně zkuste.
Ještě by mě zajímala Diorama, která je taky od Roudnitsky.


Reklama

zdensy 21.02.08 16:42

Mám oblíbenou Diorellu, nosila jsem ji kdysi, teď jsem se k ní vrátila, získala jsem zatím malý odstřik, a je to stále ona, nezevšedněla mi, cítím se v ní dobře a vůbec mi nepřijde, že může dnes připadat tak nějak „mimo mísu“ :) S mojí chemií pokožky pracuje bezvadně, je krásná a zvláštní, nepřeslazené bylinky, žádný koš kytek nebo ovoce, je úplně něco jiného, než co se poslední léta chrlí do parfumerek jak na pásu. Diorella je jediná diorka, kterou se ráda navoním.
Dříve mě zaujala i Dior Tendre, ale s touto nesnese srovnání, na Diorellu nedám dopustit. Ostatní dvě nemusím, konvalinky v Diorissimo jsou celkem nářez. Ale to je samozřejmě věc názoru, někomu se může líbit naopak moc.

Mirka 21.02.08 17:35

Souhlasím se Zdensy - Diorella je nesladká, drsná, zelená, nevšední a hezká. Diorissimo je krásná kytkovka, něco z ní cítím i v Jadore, takový ten základ Diorů, ale Diorissimo je o 2 třídy lepší. Ronna - Cristalle je taky hezky drsně zelená, když jsem si ji koupila, tak mě napadlo - á, Diorella od Chanel:-))

Dejna 22.02.08 06:46

U mě jednoznačně vyhrává Dioressence, i když na mě nedrží, tak jak bych si představovala, musím jí často přestříkávat. Diorissimo je sice krásné, ale ne pro mě, konvalinky ve vůních nemusím. Diorellu jsem měla, ráda jsem ji nosila, výdrž měla slušnou, po rozvonění byla pěkná, ale šla na mě dost do pánska a okolí to taky tak vnímalo, což mě docela odradilo od jejího dalšího nošení.

Ronna 22.02.08 16:28

Díky za dojmy, Dioressence musím dát ještě šanci a vyzkoušet znovu.

Arome Jindra 23.02.08 20:56

Měla jsem už všechny - nejvíce Diorissimo, protože konvalinky miluju, asi 3× Diorelu a jen jedinkrát před mnoha mnoha lety Miss Dior, na kterou se příležitostně opět chystám. Diorella mi stejně jako mnohým připomíná Chanel 19 nebo Cristalle, ale zdá se mi jemnější. Nejméně mne uchvátila Dioressence, pro mne je dost ostrá. Jinak mám značku Dior obecně velmi ráda, nosím spíš ty „starší ročníky“, ale až na výjimky mi na druhých nevadí a naopak voní i ostatní.

Ronna 24.02.08 20:35

Já právě tu podobnost mezi Diorellou a Chanelem N.19 moc necítím.
Díky za odpověď. On má Dior víc takových těch zapomenutých starších vůní, které mě lákají víc než ty nové.
Vždyť kolik těch Addictů ještě bude? :-)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama