Dioressence Dior Original? FAKE?

michala333 25.02.12 20:54

Dioressence Dior Original? FAKE?

na MMA som objavila Diorku, čo sa bežne nepredáva a je pomerne ťažko zohnateľná:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?…
podľa detailných fotiek sa mi nepodarilo jednoznačne určiť, či sa jedná o original, veľkosť M naznačuje, že sa sa zrejme jedná o 30 ml objem.
Prosím o váš názor, túto :kytka: Diorku :kytka: by som veľmi rada mala, ja som Dioráčka, poraďte mi pls :mavam:


Reklama

cinkja 26.02.12 08:37

Toto balení by mělo být aktuální http://www.dior.com/…diorfpl.html, ale posoudit, zda jde o fake, nedokážu.

kitcat 26.02.12 09:15

Ja teda neviem, ja by som nekupovala, je to priliš veľké riziko :think: Nestojí to za tie prípadné problémy…

michala333 26.02.12 12:18

asi máč pravdu, je to riskantné, hoci od DIOR by som mala rada kompletne postupne všetky parfumy, je to úžasná značka, teraz si zhromažďujem vzorčeky… :kytka:

Mitzi 26.02.12 16:50

Každá hodně dobrá koupě bývá vyvážena rizikem :twisted:
Jestli to už moc nevyleze, tak si ji kup, vždyť je za pusu…
Je to minulý flakon, loni se začal prodávat ten nový tvar, takže to asi není úplně nová koupě, ale dle mého laického pohledu to na fake nevypadá. Fotky bohužel nejsou úplně ostré, ale hadička je tak akorát a ten plastový uzávěr vypadá taky věrohodně… A domnívám se, že Dioressence není zrovna vůně, kterou by se vyplatilo napodobovat. Není to masovka pro široké spektrum zákaznic, tu si koupí jen parfémově zralejší osoba.
Urči si maximum, které by Tě nemrzelo, kdyby to náhodou nebyl originál, pak už můžeš být jen velmi potěšená z dobré koupě. Navíc prodávající má jen samé pozitivní komentáře a má na MMB rodinné album, což podvodníci nemívají…takže by se určitě ráda - pro zachování dobrého jména - dohodla na vrácení peněz, pokud by parfém nebyl v pořádku. ;)

Mitzi 26.02.12 17:01
kitcat píše:
Ja teda neviem, ja by som nekupovala, je to priliš veľké riziko :think: Nestojí to za tie prípadné problémy…

Já tu naopak riziko nevidím. Na MMB a MMA jsem nikdy žádný problém neměla. Aktivně jsem pravidelně nakupovala nejméně 5 let, teď už sporadicky.
Všecky nákupy nebyly bez chyby, ale nikdy žádný podvod a v případě občasné nespokojenosti nebyl nikdy problém s vrácením peněz a zboží.
Prodávat napodobeniny je na MMB/MMA zakázané, takže když jsem jednou koupila fake, prodávající mi obratem vrátila peníze s velkou prosbou, abych to nikde neuváděla…

michala333 26.02.12 17:06

Veď práve- na MMa sa až donedávna Fake nepredávali, to sa rozmohlo až v poslednej dobe, už som raz naletela, odvtedy keď natrafím na fals, hlásim Adminovi a už nie som taká dôverčivá. :roll:

Mitzi 26.02.12 17:39

U Miss Dior (nebo Diorissima či Poisonů) bych se u bála, ale u Dioressence moc ne. Kdo by se vyráběl s parfémem pro „pár“ lidí? ;)

vanity 27.02.12 20:08

Tiež som podobného názoru. Z fotky sa posudzuje ťažko,ale ten flakon by mohol byť originál,mala som už tento typ flakoniku od CD, zdá sa byť OK , :nevim: navyše sa nejedná o „miláčika davu“ , čo sa samotnej vône týka . A za tú cenu …


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama