Diskuze pro nešťastnice, na kterých nedrží skoro nic :-)

Maida 30.11.13 17:45

Diskuze pro nešťastnice, na kterých nedrží skoro nic :-)

Zdravím, milé aromačky!
Začínám už docela propadat zoufalství…nedrží na mě kdeco, to už jsem zvyklá , ale teď už mi vážně trpělivost přetekla :lol: ! Mám čerstvě od milé Domeničky úžasná medvíďata Cuir belugy a Angelique noire a co byste řekly? Ač je to zkapalněná nádhera přenádherná ,pro mě opět polívačky.
Není to jen subjektivní pocit, mám to ověřené na mnohých kamarádkách a kolegyních.

Není tu někdo s podobnou zkušeností, abychom o tom mohly podebatovat a třeba si vyměnit tipy a zkušenosti? Já nevím, třeba to špatně aplikuju? Kam aplikovat, kolik a CO, aby bylo aspoň něco :lol: ?
Můj poslední objev co do výdrže je Jadore Absolu, ten jediný nemusím co dvě hodiny přiživit.. Taky bude asi nekompromisní Elii Saab Le parfum, ale ten nějak nemůžu.

Díky za každý nápad, M.

edinka 30.11.13 18:06

Tak Cuir Beluga na mně nedržela vůbec, necítila jsem jí já ani okolí. Poté co jsem se navoněla 5-ti střiky a po půl hodině manžel povídá - Je ti špatně, že dneska nejsi navoněná 8o , tak jsem jí prodala.
Ale Angelique zase drží docela fest. Tři ranní střiky do odpoledne, pak přiživím.
Aplikuji 2 střiky na krk a jeden do vlasů.
Další můj držák je Coco, pak Angel(edt!), Visa. Všechny drží relativně dlouho.
Všechny ostatní z mé poličky přiživuji častěji a vydatnějí. :D

Maida 30.11.13 18:16

Děkuju za první odpověď, Edinko. Tak Cuir belugy bych se zatím nezbavovala, je tak krásná ! Ačkoli jen pro mě :-)
Na Angelique na mě vystupuje spíš ta vanilka…takže taky jemnější.
Koukla jsem na tvou poličku - jak to máš s Jil? Tu dokonce necítím ani když si jí čerstvě střiknu 8o , a to jsem zkoušela několikrát! Necítím krom takovýho mošusovýho mléčnýho jemníčka :lol: vůbec nic… A čich mi vážně slouží dobře .
M.

domenica 30.11.13 18:18

@Maida
Těžko říct, je to individuální. Vnímání a taky to, co udělá vůně na pokožce… Cuir Beluga je jemná, sladká tělová vůně a když se s ní navoním, vím o ní čtyři, pět hodin. Okolí taky reaguje, rozhodně ne méně než na jiné vůně. Spíš naopak. Pokud bych ji nosila každý den, tak ji budu postupně ztrácet, ale takhle ji vnímám poměrně zřetelně.
Angélique Noire je výraznější a jde více do prostoru.
Voním se obvykle pěti střiky - na různá místa na krku, na zápěstí a někdy do vlasů.

Maida 30.11.13 18:23

Holky a když se voníte do vlasů- to asi nepoužíváte třeba lak na vlasy? A taky to chce asi vlásky delší, já mám jenom mikádo pod uši .
Taky Moni když už jsi tady :srdce: - ještě jsem nezkoušela čisté parfémy a dnes se zalíbením hleděla na ten L ´instant magic :lol: :lol: … Je to okamžitě návyková věc ty medvídci :lol: !

domenica 30.11.13 18:31

@Maida

Ne ne, lak na vlasy nepoužívám a vlasy mám delší. ;)
No jo, čisté parfémy. V mnoha případech ta nejúžasnější varianta té které vůně. Ale je třeba počítat s tím, že se drží spíš při těle. Zase ale dlouho, veeelmi dlouho. Moc hezké bývají taky kombinace s parfémovou vodou.

Maida 30.11.13 18:36

Tak to určitě ;) … Budu muset časem vyzkoušet :dance:

Nicole111 30.11.13 21:33

No musím se přidat,taky na mne skoro nic nedrží,mám kamarádky,které používají i obyčejné toaletky jako z Avonu,nebo Playboy a když ke mě přijdou,tak to hned cítím. 8o ! Na mne většino do hoďky všechny parfémy odezní a to,i když použiji parfemované mléko. Opravdu i kámošky mi někde musí čichat úplně až ke krku,zda něco neucítí!Jediné dva co na mne zatím drží jakž tak jsou Coco mad. a Roberto Cavalli eau de parfum ,ale taky to není na celý den. :nevim:,ale alespoň něco.

Alena_In 30.11.13 21:48

@Maida
Taky mám problém, že na mě spousta vůní nedrží, ale zjistila jsem, že když aplikuji vůni vzadu na krk pod vlasy (taky mám krátké mikádo), tak se i z polívaček stanou držáky. :) A lak na vlasy použiju jen občas, když si vyfoukám vlasy po umytí.

Maida 30.11.13 23:03

Alenko, máme hezky styčné body na poličkách :-)! A díky za tip s tím krkem vzadu:-). Mmch, Angel je určitě velký držák ve všech podobách, budu je muset důkladně prozkoumat. Zatím jsem je dost nevnímala, protože jak tím klasickým andílkem voněl ke konci devadesátých let kde kdo, tak jsem ho zatím obcházela obloukem a asi neprávem…

Nikol přesně, ve výsledku by člověk i ocenil , kdyby na něm byl cítit třebas i Avon :-))

ZorkaO 20.9.15 07:48

Nič z Avonu na mne nedrží, nech sa voniam, ako len chcem… Ako pokus som sa dala ovoňať po polhodinke-hodinke svojim blízkym, žiaľ, takmer nič nebolo cítiť… z Oriflame na mne drží len My red a More… :(

mmaat 20.9.15 13:54

Největší držák, co mám, je jednoznačně Jungle Elephant. Až tak, že mi z něj loni asi dvakrát nebylo úplně dobře. Ale já nejsem zrovna střídmá, co se aplikace týče, u Slona budu muset omezit.

Mandarinka 11.10.15 18:27

Na mně drží ledacos, ale skoro všechno je cítit jen když si někdo přičichne opravdu až ke kůži. Jediné, co okolí komentuje, je Knowing, platí za hodně silnou vůni, ale na mě tak akorát. A ještě Ormonde Jayne Taif o sobě dává vědět.

Váš příspěvek