Divine - parfums

Kopretina 27.12.14 13:15

Divine - parfums

Máte někdo zkušenost? Dostala jsem od Ježíška parfém Divine Lady, přijde mi jako kopie Lancome Hypnose. Uznávám, že výdrž má dobrou. Nikdy jsem o této značce ani e-shopu neslyšela, ceny mi přijdou přemrštěné. Tak by mě zajímaly zkušenosti. http://divine-parfums.cz/cs/ Pravděpodobně to bude něco jako FM group?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

dzona 27.12.14 13:31

V OC Eden v Praze mají stánek a dost nevybíravým způsobem odchytávají kolemjdoucí. Nebýt té vlezlosti, tak bych se nejspíš ze zvědavosti i podívala, co to vlastně prodávají. Když mě naháněli poprvé, myslela jsem, že je to české zastoupení téhle značky http://www.fragrantica.com/…/Divine.html
Ale evidentně není. A na jejich webovkách není o původu parfémů, co prodávají, ani slovo. Takže myšlenka, že to nebudou originály, se bohužel tak nějak nabízí.

Kopretina 27.12.14 13:41

To mě právě zarazilo, že na webovkách nic není. Na krabičce je napsáno made in France. Přijde mi, že to jsou v Čechách vyráběné kopie. Ale cena na krabičce 1599,– mě opravdu šokuje.

chavah 27.12.14 19:54
@Kopretina píše:
To mě právě zarazilo, že na webovkách nic není. Na krabičce je napsáno made in France. Přijde mi, že to jsou v Čechách vyráběné kopie. Ale cena na krabičce 1599,– mě opravdu šokuje.

Jen blb si koupí napodobeninu.Nechci fake zadarmo :mrgreen:

Nathan 27.12.14 20:41

@chavah Velmi dobře řečeno :potlesk: :potlesk: :potlesk:

chavah 27.12.14 20:59
@Nathan píše:
@chavah Velmi dobře řečeno :potlesk: :potlesk: :potlesk:
ó děkuju :oops: :oops: :oops:
Radek O. 08.11.15 20:04
@ELEGANCE píše:
Když ti přijde cena za FR parfém Divine Lady, přemrštěná a šokující,tak si ho kup ve Francii za 90 EUR = cca 2. 500,– Kč, nebo v ČR v kamenném obchodě za 1. 590,– Kč, ale u stánků, "dost nevybíravým způsobem " nikoho neodchytávají, pouze nabízejí parfémy, (NE náhražky), kolemjdoucím v promo akcích, (levněji), a šetří zákazníkům peníze … přečti si na DIVINE recenze a nebo na www.parfums.cz akční nabídky.
A mě koupit někdo parfém za 1. 590,– Kč, tak by to pro mne byla známka toho, že si mne darující osoba váží a má mne rád(a), tak ať ti příště koupi toaletní vodu u Vietnamců za 190,– Kč nebo Pitralon, ať z té, (dle tebe), šokující ceny, pak nemáš těžkou hlavu, (přestože jsi ho neplatila) a pak budeš spokojená ???? Ty parfémy ti vydrží na těle vonět 8–12 hod., na oblečení, (dle materiálu), 7–14 dní a obsah flakónu vydrží 3/4 – 1 rok. Když si 1. 590 vydělíš rokem (365), tak cena která ti vyjde, (na den), je na 2 rohlíky, ale musí být také v akci !!! :,(

I když to obvykle nedělám, tak raději zde budu reagovat. V poslední době registrujeme od lidí, že se opět za „parfums.cz“ vydávají různí prodejci ve stáncích v OC, na nádražích a jiných místech. Maji velmi podobný vizuál jako používáme my. Mají různé kombinace se slovem „parfums“ a na dotazy, zda je to „ten parfums“ nebo „ten z televize“ apod. tak odpovídají, že ano.

My nic takového neděláme a ani neplánujeme. Naše hostestky apod. lze potkat jedině tam, kde mám výdení místo a to je v Praze v Europarku a Florentinu a v Brně s Letmu.

Tímto neříkám, že toto dělá tato společnost, která se zde řeší, ale jelikož vidím v textu „elegance“ odkaz na nás, aniž tuším jakou s těmito produkty a prodejcem máme spojitost, tak na to musím reagovat.

paty 08.11.15 20:10

ELEGANCE to má všechno asi trochu popletené. :lol: Kdepak je v příspěvku Kopretiny zmínka o Diorovi a teplácích? :nevim:

ELEGANCE 08.11.15 20:47

pro paty

Rozklikni si Kopretinu a tam to najdeš.

ELEGANCE 08.11.15 20:54

pro Radek

To mne mrzí, nemá to s Vámi vůbec žádnou spojitost, moje přezdívka … ELEGANCE … je pouze shoda náhod a nejsem žádný prodejce, pouze u nich nakupuji.
Omlouvám se za případné nepříjemnosti.

Eunika 08.11.15 21:04
@Kopretina píše:
Máte někdo zkušenost? Dostala jsem od Ježíška parfém Divine Lady, přijde mi jako kopie Lancome Hypnose. Uznávám, že výdrž má dobrou. Nikdy jsem o této značce ani e-shopu neslyšela, ceny mi přijdou přemrštěné. Tak by mě zajímaly zkušenosti. http://divine-parfums.cz/cs/ Pravděpodobně to bude něco jako FM group?

Kdyby mi toto přinesl Ježíšek, tak mu s velikou pravděpodobností utnu kapesné. :mrgreen:

Theaa 08.11.15 21:14
@Eunika píše:
Kdyby mi toto přinesl Ježíšek, tak mu s velikou pravděpodobností utnu kapesné. :mrgreen:

.............­.............­.............­.....

Nebo ruku. :mrgreen: :D

Eunika 08.11.15 21:20

@Theaa

…nebo křídla :lol: , každopádně bych byla hodně zákeřná. :lol:

paty 08.11.15 21:33

Toto https://parfumerka.wordpress.com/…zni-francie/

a toto http://divine-parfums.cz/cs/ je jedno a to samé?

P.S. Na Diorovi a teplácích nevidím nic špatného ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama