DKNY - Delicious Night

Michala 31.12.07 18:35

Neznáte někdo tuto vůni? V obchodě jsem ji ještě neviděla, pouze na internetu. Zajímalo by mne, jak voní? Další „jablíčko“, tentokrát ve fialovém flakonu. Ale obsah…?


Reklama

Motu 31.12.07 20:13

Zatím jsem našla na českých stránkách pouze toto:

Popis zboží
Noc v New Yourkském městě je elektrizující příboj možností, plné tajemství k prozkoumání. Cokoliv se může stát v hloubce jejího fialového jablkového tvaru flakonu. Tato vůně od DKNY zachycuje opojnou energii New Yorkské noci: tajemství, svádění, veškéré nádherné momenty…

POPIS

HLAVA: pomelo, pepř, frézie, černý rybíz, martini
SRDCE: noční orchidej, jasmín, iris
ZÁKLAD: ambra, pačuli, vetiver, myrha

Ada 31.12.07 20:34

Ten překlad je ovšem ukrutný :)

Michala 31.12.07 20:36

Díky moc za popis. Všimla jsem si, že v této vůni už není jablko. Že by zůstalo jen u flakonu ve tvaru jablka a vůně už byla o něčem jiném? Škoda, že ten internet nepřenáší i tohle. To by to u každé z nás bylo doopravdy jak v parfumerii… :-)))))

Motu 31.12.07 21:18

Tohle je recenze ze zahraničních stránek. Upozorňuji, že překlad je naprosto brutální, protože to přeložil překladač v počítači :)…ale něco se z toho vyčíst dá ;)…ale stejně…není nad osobní zkoušku…

DKNY Delicious Night je poslední z Donna Karan , a to vezme ten jablko- zformovaný lahvový design z jejího populárního Be Delicious (2004) a Červený lahodný (2006) vůní. Těm z vás kdo sdílet můj téměř vzteklý odpor k jablku- založeným parfémům rád uslyší že navzdory láhvi, tento není o jablku; zbytek vás pravděpodobně budete zklamaní.

Tam je ještě mnoho ovoce, ačkoli. Lahodný Night je floriental „inspirovaný sexy bzukotem New York City v noci“, a to má poznámky k tomu, se rovnat: zamrzlý pomelo, rozdrcený zázvor, mražená ostružina koktail martini smlouva, purpurová frézie, noc- kvetoucí orchidey, saténové jasmín okvětní lístky, purpurový Iris, roztavený jantarový, podráždit, extrakt myrhy, pačuli obecného a sametu vetiver. Otevření je rána citrusů a ostružiny; to je silný, šířící, extrémně sladký, a jak slíbený, prochladlý. Rozdrcený zázvor dělá krátký zjev, a pomáhá řezat celý cukr, ale téměř je to pryč než my dostaneme se do květinových poznámek a oni jsou velmi téměř tak sladcí jak otevření. Jako je nedávná móda, celá věc je přetažený přes temnější, sušší, ale rozhodně čistit a uhladit základ (žádný pačuli obecné ani vetiver jsou zvláště zemití), oživený zde trochou kadidla. Ještě, hodně sladkosti se zabývá skrz suchý dolů.

Jestli vy zbožňujete sladkou ostružinu, lahodný noc by mohla být dokonalý pro vás. Já dělám ne zbožňovat sladkou ostružinu, a tam jsou strašný hodně sladkých vůní ostružiny na trhu již. Já bych převezmu Delicious Night Be Delicious nebo Red Delicious jen proto, že oni odešli jablko, ale já bych snížil to za minutu pro Donna Karan- ovo Černý kašmír nebo Zlato . Ale nyní já jsem zaujatý představou ostružiny koktailu martini vůně, velmi suchý, s tunami šumivého zázvoru, něco podle plánu toho, co Apothia- ovo lano sametu dělat pro vanilka koktail martini. A tento čas, opusťte hrubé výhody nad pačuli obecné a vetiver, prosím.

Chava 31.12.07 21:27

To je krásně toporný překlad,téměř silvestrovské vydání recenze na přání.Ale pro orientaci stačí, kouzlo nechtěného - vtipná přidaná hodnota. Jen houšť!!!

Mirka 31.12.07 21:38

chava - to je z toho programu, jak ses mě ptala. Jsem psala, že se u toho pobavím

Ada 31.12.07 22:08

„Tam je ještě mnoho ovoce.“
Truchlivá předpověď křišťálové koule do nového roku? :]

A bezkonkurenční
„Těm z vás kdo sdílet můj téměř vzteklý odpor k jablku“ - to si dám do záhlaví recenzí na ovocenky :P

MoncaV 10.02.08 10:57

Ahoj holky,už někdo z vás měl možnost očichat tuto vůni?

hafik 11.02.08 09:37
MončaV píše:
Ahoj holky,už někdo z vás měl možnost očichat tuto vůni?

Moni, já ji měla z USA, ale musela jsem ji prodat, protože mi v ní vadila ta sladkost jablek :-(


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama