Dnes jsem přestala nenávidět...

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
adnilll 14.12.12 20:27

Ještě nedávno mi vadil jakýkoli náznak vanilky. Teď jsem si ale objednala vůni, kde se vanilka skvěle doplňuje s mými oblíbenými fialkami a najednou je mi v ní dobře. Vanilkovou zmrzlinu byl si ale nedala dodnes :-)

munu 17.12.12 22:33

Tak dneska se stala zvláštní věc - úplně se mi otočilo vnímání L'Instant Magic. Až dodnes jsem v něm cítila něco zeleného, bolehlavového a to i po několika testech. Dnes jsem to znovu zkusila při šmejdění v Douglasu na ruku a najednou jsem tam ucítila ty krásné nahořklé mandle v hořké čokoládě. Šla jsem pak ještě jinam, ale ruku jsem skoro nemohla odtrhnout od nosu 8o
No a pak jsem se tam vrátila a … zlila se tím jejich testerem od hlavy k patě :lol:
Vypadá to na novou lásku :srdce: … a investici :mrgreen:

andry 20.12.12 16:25

…Prada Infusion d'Iris a opravila hodnocení z negativu na neutrál (a jsem hodně nalomená na pozitiv). divné věci se dějou :think:

moudjahidine 16.01.13 09:09

Definitivně jsem přestala nenávidět Hiris. Vždycky jsem z něj cejtila jen vodnatej mrkvovej salát. Nedávno jsem ho zkoušela znova a dost mě šokoval tim, jak krásně vyvážená krémovka to je. Ten kosatec tam mám pořád v začátku mrkvovej, ale mandloň a cedr s tim uměj pracovat. Je to druhá vůně od Hermes, co se mi líbí (krom Gentiane Blanche), a kterou bych i nosila.

la.reina 19.01.13 14:03

@munu Jo, ďouče, tak to abys s tou investicí pospíšila, dokud je investovat do čeho. :(

• Citovat
  • Nahlásit
la.reina 19.01.13 14:05

Já přestala nenávidět lékořici - přesvědčila mě asi Lolita Lempicka. Před pár lety musela z domu, a teď se to akosi pospravilo… :think:

Tak způlky jsem přestala nenávidět lilie - asi bych je moc ochotně nenosila, ale aspoň se mi z nich nezvedá žaludek.

Bohužel jsem dosud nepřestala nenávidět cokoliv páchnoucího po kůži… :poblion: . To zase až příště. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Elvira 19.01.13 15:28
@la.reina píše:
Bohužel jsem dosud nepřestala nenávidět cokoliv páchnoucího po kůži… :poblion:

Tak to mám stejně, opravdu to nejde. Začne mi být špatně, jako bych jela na školu v přírodě nějakým hodně starým autobusem a zapomněli mi dát Kinedryl.

la.reina 19.01.13 21:34

@Elvira Přesně - stačí mi projít kolem Kary a jdou na mě mdloby.

Mmch, pach benzínu/nafty a starých dopravních prostředků vůbec asi nepřestanu nenávidět nikdy. Za mala jsem zvracela první ligu - a Kinedryl? Ten se zpravidla nestačil ani vstřebat… :poblion: „Blicí pytlík“ (rozuměj pohotovostní a zejména psychologickou pomůcku) jsem s sebou přestala vozit teprve na vysoké škole. :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
geri 19.01.13 23:20

Dnes u mě skončila dlouholetá válka s Addictem :) konečně už máme za sebou počáteční stavy „to ani omylem“, „v určité fázi je snesitelná“, „něco na ní je“, „na té paní voní zajímavě“, „jaktože se mi na ostatních líbí“, „co kdybych ji znovu zkusila“, „vzorek mě zaujal“ , a momentálně už vím, že „jeden odstřik mi rozhodně nebude stačit“! :srdce:

Gileis 20.01.13 10:51

Začíná se mi líbit růže. Dřív jsem ji mohla jen v několika málo vůních, teď se jejich počet poněkud rozšířil (a to dokonce i ve vůních již zavrhnutých :nevim: )

paret000 20.01.13 13:16

Dnes jsem znovu zkoušela Nocturnes a najednou to tam bylo - takže hned opravuji nelíbí rovnou na líbí a co bude dál ;)

Dalia 23.01.13 19:27

Obrat o 180 stupňů v mém vnímání Hypnoticu Eau Sensuelle. Od naprostého nepřijetí až k tužbě.

tinapods 24.01.13 14:37
@Gileis píše:
Začíná se mi líbit růže. Dřív jsem ji mohla jen v několika málo vůních, teď se jejich počet poněkud rozšířil (a to dokonce i ve vůních již zavrhnutých :nevim: )

Som na tom podobne,tiez som vonu ruze nemusela a teraz je to u mna zlozka No.1 :kytka:

Phalaen 25.01.13 18:39

Já pořád zápasím s Hermes 24 Faubourg.
Chvíli palec dolů, pak zase nahoru…nemůžu se rozhodnout, ale zrovna dneska se mi zdá, že mi voní :) .
Něco mě pořád nutí čichat k ní i když myslím, že bych ji nenosila.
Každopádně, čím déle je na kůži, tím je hezčí.
S prvním čichnutím se vždycky přenesu v čase a sedím jako malá holka s babičkou v malém kadeřnictví a pozoruji ty staré lahvičky… :)

Myskamauska 25.01.13 20:10

Já osobně řadím Faubourg EDT mezi nejlepší vůně a EDP mezi nejhorší.Zatímco toaletka na mě voní krásně, tak s EDP páchnu, jako kdybych se vykoupala v desinfekci.
Nevím, jestli to tak někdo taky má, ale já ano. :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu