Dnes jsem přestala nenávidět...

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Ef 25.01.13 20:28

@Elvira @la.reina ja naopak vuni kuze miluju, dedecek byl kozesnik takze vune kuze je pro me vzpominka na detstvi - prazdniny u babicky :srdce: Ale parfemy (jeste) ne, jeste jsem na ne cucak.

Dneska jsem Shalimaru zmenila sedivej palec do zeleny barvy a miri smerem nahoru - rovnou putovala mala tricitecka EdP na policku :pankac:

Phalaen 25.01.13 21:09

@Myskamauska Ha, tak to musím ještě doplnit vzdělání :) , já mám načichanou jen EDP. Pokud je to jak říkáš, mohla by se mi Edt líbit ještě víc a bez výhrad…

Jak ti voní Caleche?

Myskamauska 26.01.13 18:21

Já Caleche zkoušela už před dost dlouhou dobou, moc si ji nepamatuju, navíc tenkrát se mě líbily jiné vůně než teď.A nemám ponětí, jestli to byla toaletka nebo Edp, takže neposloužím. :(

Phalaen 26.01.13 18:40

@Myskamauska Já v ní cítím rebarboru, tak mě zajímalo, jestli to má někdo taky tak :) .

Myskamauska 26.01.13 18:41

@Phalaen

Já si pamatuju jen nějaký mejdlíčko, víc nic. ;)

Phalaen 26.01.13 18:47

@Myskamauska To jsem měla jako první zásah - mýdlo, mýdlo, mýdlo a když už jsem ani nedoufala v něco jiného, přišel rebarborový koláč :) , docela se mi ta změna líbíla. Dřív jsem Hermes obcházela obloukem a vypadá to, že jak stárnu, beru ho na milost :) .

Myskamauska 26.01.13 18:54

Mě se Hermes naopak hodně líbí. ;)

Givenchy Extravagance a Opium

Když jsem si poprvé přivoněla k Extravagance D´Amarige a Opiu, mojí reakcí bylo: Fuj, děsný smrady, pryč ode mne! No a teď obě patří mezi mé nejoblíbenější vůně :palec:
U Extravagance to bylo takto - kdysi jsem dostala její miniaturku,a při jejím prvním vyzkoušení jsem ji odložila stranou s tím, že tohle tedy rozhodně není vůně pro mne. Jenže po létech se mi nechtěně rozbila, a já pořád chodila co to tak kráááásně a luxusně v koupelně voní, čichala k rozbitému flakonku a nemohla se jí nabažit! A MUSELA jsem si ji pořídit(moc moc děkuji, Moajli):)
A k Opiu jsem se spíše tak propracovala časem :kytka:

Ef 05.02.13 17:10

Flower od Kenza. Nosila ji jedna kamaradka, pomerne casto jsme se vidaly a me byl jeji parfem desne neprijemnej. Pamatovala jsem si ji jako vlezlou suchou pudrovou vuni, stipala me do nosu, hlavne pres leto jsem vedle ni trpela. Predevcirem jsem zkousela ze vzorku, vcera znovu… dneska bych si snad koupila tricitku 8o Asi budu muset prekontrolovat vsechny palce dolu ;)

tea_of_cup 06.02.13 18:30

o 180 stupňů jsem obrátila někdy před čtrnácti dny u aliena. dřív mi vysloveně smrděl a pak jsem si ho po dlouhé době stříkla v parfumerce na papírek, abych si ho připomněla. no a už mám doma odstřik ;)

andry 06.02.13 18:44

Sensuous Nude. ono je to vlastně dobré, hebké jako kašmírový svetr, ale představovala bych si to spíš na léto. jako namazat se krémem s vůní Eskyma :mrgreen:

Dalia 06.02.13 19:54

@andry
Také mě oslovil. Zkoušela jsem ho před pár dny a sednul mi snad i lépe než klasický Sensuous, který jsem před časem měla.
Nevím, zda to nebylo jen šálení smyslů, ale cítila jsem v něm i něco smetanového. Určitě ještě vyzkouším a není vyloučeno, že budu uvažovat o pořízení.

andry 06.02.13 20:23

@Dalia já akorát přemýšlím, jestli by mi při pořádném navonění nelezl na nervy tím kokosem :think: určitě musím taky ještě vyzkoušet.

moudjahidine 06.02.13 22:23

@andry

Já v ní kokos už vlastně ani necítím. Cítila jsem ho v ní chvilku potom, co jsem si ji koupila, ale teď už vůbec. Lehký dřeva a opalovací krém, možná trochu písku.

Camellia 09.02.13 14:31

Oud. Dřív to nešlo, teď se mi jemné oudové podbarvení líbí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu