Dnes jsem přestala nenávidět...

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Miranda24 2.6.17 05:52

Olympea P.R. od né, nevoní,najednou voní

Danilejka 3.11.19 11:32

Takovýhle obrat jsem měla se Samsarou. Z nenávisti k velké lásce :)

Hermesfan 3.11.19 11:35

@Danilejka

z veľkej lásky k č.p. k vlažnému vzťahu ku všetkým ostatným verziám

lilithc 3.11.19 14:20

@Danilejka Jsem zvědavá jestli se můj postoj k Samsaře někdy změní.Koupila jsem na základě ód bez vyzkoušení a co se týká vůn,í tak je největší překvapení mého života.Necítím tam ani ždibíček toho krásna a kolem živočišna,které je tak v souvislosti s ní zdůrazňována,se ta vůně podle mě ani nemihla.
Nedá se říct,že bych ji nenáviděla,to vůbec.Nevzbuzuje ve mě žádné emoce. Čas od času k ní čichnu,ale nic,nic,nic.
Od nenávisti je k lásce jen krůček.
Podobně jsem to měla se Shalimarem,u kterého se taky nedalo hovořit o nenávisti ale o znechucení,což je možná ještě horší emoce než nenávist a hle,Shalimar už je pár let mojí životní láskou.
Možná,že kdybych se musela vonět jen Samsarou,tak bych v ní tu krásu postupně našla.
Něco jako domluvené manželství,ze kterého není úniku.Nezbývá, než aby partneři v sobě začali hledat to hezké.Takže ze lhostejnosti pak může vzniknout láska......a nebo ta nenávist. :-)

Danilejka 3.11.19 18:05

@lilithc to jsi napsala moc hezky :) od úplného znechucení k lásce jsem to měla se Shalimarem také. Dneska je to láska jako trám, když je mi ouvej a potřebuji obejmout a žádné objetí není „po ruce“, tak volím právě Shalimar. Mám doma schovaný na dně šuplíku odstřik, jen pro zvláštní příležitosti.

lilithc 3.11.19 19:11

@Danilejka Před pár dny jsem znovu četla na Guerlinade Moničino @domenica vyznání Shalimaru,ve kterém uvádí,že i běžní smrtelníci mají doma v zásobě tři balení.Sice ona píše,že jeden pro archivaci a další k vystavení a polévání.Ale já si myslím,že to budou spíše lidi co vědí,že nic na tomto světě není jistého :-) a i když jak uvádí,že je Shalimar zlaté vejce,kterého se firma jen tak nezbaví,tak já si říkám a co když ano.A proto jak bude nějaká korunka nazbyt,tak to třetí velké balení koupím také.Život bez Šalimárku si neumím představit. :andel:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu