Dobrá objemová řasenka... poradíte?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Venea 11.11.14 20:04

doporučila bych Helena Rubinstein Fatal nebo Lancome Doll Eyes

cernakrajka 11.11.14 20:26

Venea

jaká je Doll eyes? oproti Hypnose a Hypnose Drama?

Venea 11.11.14 20:39

@cernakrajka nevím, protože jsem z těch dvou ani jednu neměla…ale klasická Hypnose je podle mě známá svou univerzálností, takže pokud víš, že chceš vyloženě především objem, tak bych asi šáhla někam jinam a drama mi všichni říkali, že rychle vysychá a moc dobře se s tím kartáčkem nepracuje, podle mě je doll eyes z řasenek od Lancomu ideální, kartáček hodně hustý, barva hodně tmavá a sytá a přitom díky tomu kuželovitému tvaru kartáčku není tak neohrabaný, jak některé objemové řasenky bývají…

cernakrajka 11.11.14 20:42

Tak to děkuju za názor, mrknu i na tuhle v parfumerii ve čtvrtek.. Ještě jsem koukala na Lancome Star… Ale to taky nevím jaká je.. Já měla od Lancome jen Precious Cells, a to byla katastrofa… mě prostě nebaví matlat řasy ve 4 vrstvách.. Myslím, že dobrá řasenka by to měla zvládnout s jedním, maximálně dvěma nánosy… :nevim:

Arome renet 12.11.14 07:30

@cernakrajka Bourjois jsem měla i jiný druh, ale už se asi nedělá. Jsou výborné, dělají krásné řasy, jak objem, tak délka. Nedrolí se, nemažou a nepálí mě z nich oči. Tak šťasnou ruku při výběru :kytka:

kitcat 12.11.14 11:57

Momentálne je u mňa jednotkou táto:

http://eshop.fann.sk/…ock-maskara/

naozaj nádherne zahustí a vytvaruje riasy bez použitia klieštikov a takto vydržia až do večera.Neopadáva, nerobí šmuhy, dobre sa s ňou pracuje. Oceňujem aj to, že sa o riasy aj stará(keratín a pantenol) Mám pocit že odkedy ju používam, mám oveľa lepšie riasy.

cernakrajka 12.11.14 15:24

Kitcat, Arome renet,

děvčata moc díky za tipy. Dnes jsem si koupila jednu objemovou na zkoušku a posuďte, jak se mi řasy povedly…:)))

Mmj. collistar je dobrá značka, taky už jsem na ni slyšela chválu…:)) :potlesk:

Renusatko 13.11.14 15:41

@cernakrajka Tady už jedno téma o řasenkách je. http://www.arome.cz/…asenka-5064/

Já Ani tak nechci většinou objem, ale spíš to pozvednutí a aby to vydrželo celý den. Po dlouhém zkoušení jsem zjistila, že objemové řasenky mi táhnou řasy tíhou dolů. Takže se svýma přes 1cm dlouhýma řasama musím používat řasenky na prodloužení, které udrží řasy nahoru :-D
Jinak na objem opravdu jedním tahem musím teď moc pochválit Alcinu…není drahá a je skutečně téměř zázrak. http://www.adkosmetika.cz/…010-black-1/

Já od nich mám na denní používání i http://www.adkosmetika.cz/…010-black-1/ , která právě udrží krásně ty řasy.

Obě ještě rozčesávám po nanesení suchým kartáčkem ze staré řasenky. Důležité u více vrstev je nechat tu první řádně zaschnout. Ale s tou od Alciny dvě vrstvy nejsou potřeba.

cernakrajka 14.11.14 12:11

Tak jsem pořídila Hypnose Drama a takhle vypadá výsledek… Moje hodnocení je následující:

efekt pěkný, ale wau efekt se nekonal.Kartáček dobrý, dobře se s ním řasy rozčešou. Barva dobře černá, optimální hustota.

Stojím si ale za svým, že investice 650,– (a to jsem cenou při zemi) je přemrštěná vzhledem k výsledku.
A taky si stojím za tím, že tato řasenka je v současné době tak dobrá a vyhledávaná nejen pro svoji značku ale též především proto, že v drogerii díky vývinu trhu a snaze vykrádat zboží zevnitř (shitt za nízkou cenu, či vyšší cenu) dnes prostě NENÍ K DOSTÁNÍ DOBRÁ ŘASENKA.

Protože tyto řasy mi před 5 lety bez problémů dělaly řasenky Loreal. Změnili ovšem technologie, dost se zhoršili to a teď je to o ničem..

Myslím, že před 5 lety by DRAMA zázrak nebyl, teď bohužel už je, protože jak jsem psala, v drogerii NELZE SEHNAT DOBROU ŘASENKU.

Ale jinak jsem spokojená, řasy jsou dobře rozčesané, neslepené.

Moje známka: 2+ , takže lepší dvojka.

Kačaba02 14.11.14 15:10

H. Rubinstein - Mythic Black. üžasný kartáček s hřebínkem 2 v 1.Dodává objem i délku, nedrolí, a celý den i ve vlhku vydrží jako přibitá, ač není voděodolná.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek