Dobré ráno! Co je dnes nového?

Anonymní 06.07.17 11:57

Dobré ráno!
Dnesmi jeden starožitník poslal nabídku - sbírku starých flakonů Avon. Jsou to takové ty ve tvaru figurek a předmětů… Nesbíráte to někdo?
http://www.missbargainhuntress.com/…-bottles.jpg

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 Další »
Anonymní 08.07.17 07:19

Dobré sobotní ráno!
Dnes jedu pro smradínka na tábor, ale beru si sebou deníček na poznámky, protože mám velký parfémový dluh - musím vás upozornit na jednu super značku a parfémovou příležitost v Římě, které se může zúčastnit kdokoliv z vás. A pro Češky se slevou! ;) Tak snad to dnes dám dohromady.

Chystáte se někdo na prázdniny do Říma a okolí?
A jaké máte parfémové plány na víkend, čím budete vonět? Já dám dnes asi Papriku Brasil, drží si v horku takovou tu pěknou svěžest čerstvé zeleniny.

• Citovat
  • Nahlásit
Rosa N. 08.07.17 08:10

Dobrý den,

@Romana Frangipani.cz jak to přijde, že pro Češky se slevou? :vykulenej smajlík:

„smradínek“ to je pěkný! :o)))
Taky Vám vždycky přišlo, že tábory jsou moc dlouhý? Ty tři týdny, co bývaly za nás, mi vždycky bylo líto strávit tam organizovaně tolik času prázdnin.

Paprika Brasil myslíš.. tak já si ji lupnu taky! Konečně něco mám.. neuchopeno ‚znám‘, o čem mluvíš..

My jsme zdravá zeleninka, nás koupí každá maminka..
(z tzv. výchovného koncertu na ZŠ, prostě některé kraviny člověku utkví v palici)

Co ty na to @MarMas.cz ..agrofert.. zemědělství, potraviny.. chemie

Hermesfan 08.07.17 09:50

@Rosa N.

AGROFART ;-)

Anonymní 09.07.17 07:25

Dobré ráno!
Zdá se, že je dnes zaděláno na příjemný chládek.

@Rosa N. Jojojo, ještě si to dnes s majitelkou potvrdím, jak to provést, a zítra nebo v úterý vám to napíšu. :rose:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 11.07.17 06:58

Dobré ráno, dnes mám takový schizofrenní den.
Pozitivní je, že mám dovo a jedu s Radovanem Deradem na výlet do Drážďan, potřebuju si nutně koupit rajčatovou voňavku Eau de Italie, co nikde nemají. Chci ji asi pět let, není extrémně drahá, ale já si vždycky nakonec koupím něco jiného. Tak teď už neucuknu! V Drezdnu je určitá šance. Anebo se prostě budem celý den poflakovat, plkat o kočkách a psech, pojídat a popíjet…

Bohužel naši Nerezku dnes čeká poslední vyšetření a pak asi operace - doufáme že ne, ale spíš jo. Možná jste to někdo viděli na IG, přesně když jsme byli v březnu na Esxenci, narodilo se ji pět krásných koťat, všechno zvládla, ale týden na to něco sežrala a musela jít na operaci bříška. Vyndali jí nějakou profilovanou kuličku z gumy, už tehdy mi to teda bylo podezřelé… Pak následoval trychtýř okolo krku, kontroly, stehy…a pro nás každé tři hodiny krmení koťat stříkačkou, masírování bříšek, utírání zadečků, vážení, umývání očiček…jenom jsme je nelízali. :) Muž k nim vstával celou noc, jak k miminkům. Vypiplali jsme je, Terezka se uzdravila, máme z nich radost.
No a v pátek Terezka zase stav jako tehdy a nakonec jsme našli i co sežrala - tentokrát to nebyla kulička, aka hlava Šmoulinky, nyní jí zachutnalo tělo taťky Šmouly. Hlavičku nechala. Takže po řech měsících to tady máme znova. :( Žere takové ty figurky s přísavkami Stickeez z Lidlu. Prostě tomu nemůže odolat, asi jí to voní po nějakém jídle. :( Jde nám především o kočku, proto radši vůbec nemyslím na cenu za veterináře - myslím, že to je jedna z nejdražších koček v republice. Kdybyste si chtěli taky pořídit takhle noblesní plemeno, tak je to rodokmen táta Ferda von Popelnitz a máma Lady Micka za Záběhlic. :rose:

Tak jí prosím držte palce a jestli máte doma tyhle krámy z Lidlu a kočky, tak jedno z toho pro jistotu vyhoďte. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 14.07.17 07:08

PERFUMES THE A-Z GUIDE

Dobré ráno! Úplně náhodou jsem objevila, že český e-shop prodává tuhle knihu od Lucy Turina http://www.azknihy.cz/…e-a-z-guide/ - v angličtině.
Vřele doporučuju, Turin píše vtipně, srozumitelně a o parfémech ví všechno. Knížka tedy končí tuším někdy v roce 2010-2012 (?? nevím, mlůžu se podívat, kdyby vás to zajímalo), takže tam nejsou novinky, ale to vůbec nevadí, i tak je jich tam až až…
Nezapomentulná je recenze na Addict, který „nosí ženy, jež dosáhly v práci takového postavení, že už nemusejí být na kolegy milé“. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 14.07.17 07:10
@Romana Frangipani.cz píše:
Dobré ráno!
Zdá se, že je dnes zaděláno na příjemný chládek.@Rosa N. Jojojo, ještě si to dnes s majitelkou potvrdím, jak to provést, a zítra nebo v úterý vám to napíšu. :rose:

Ještě furt nic, promýšlí si to, tak ještš vydržať! :rose:

• Citovat
  • Nahlásit
Červánek 14.07.17 08:56

@Romana Frangipani.cz díky za tip, už jsem si ji - tu knihu objednala a zaplatila, přijde mi za 28 dnů, píšou. Těším se :-D

domenica 15.07.17 23:52

@Červánek

Příjemný doplněk k Perfumes The Guide (2008), parfémové „bibli“, kterou má na kontě taktéž Luca Turin, společně s Taniou Sanchez :palec: a ozdoba nočních stolků milovníků parfémů. :-)

Anonymní 16.07.17 09:18

Dobré ráno, včerejší mušlevíno nás zmohlo, muž ještě spí, tak využívám čas a přehrabuju se v kabičce fíkových vzorků. To je snídaně!

• Citovat
  • Nahlásit
Červánek 16.07.17 09:48
@domenica píše:
@ČervánekPříjemný doplněk k Perfumes The Guide (2008), parfémové „bibli“, kterou má na kontě taktéž Luca Turin, společně s Taniou Sanchez :palec: a ozdoba nočních stolků milovníků parfémů. :-)

tak to budu mít tu správnou publikaci. :-D

(měla jsem jednu českou - nemohu ji bohužel najít díky všelijakým remazurám v domě :roll: :roll: )

Anonymní 16.07.17 10:10

@Červánek Co to je „remazura“? Význam chápu, ale odkud to slovo pochází?

• Citovat
  • Nahlásit
Červánek 16.07.17 10:29

@Romana Frangipani.cz no vidíš, nad tím jsem nepřemýšlela, ale my zde v poněmčelém kraji používáme to slovo při rekonstrukcích domů. (klidně by to ale mohlo být ze slova „remeasured“ - přeměřit, což ale není z němčiny) 8-)

Anonymní 16.07.17 10:36

@Červánek Já myslela, že jsi z Ostravska - ?

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek