Rozdíly flakonku, krabičky - dokonalý padělek?

Katy_S 22.08.12 15:34

Dokonalý padělek

Mám ráda Shalimar light a v současné době už jsem nenašla jinou možnost koupě, než ebay. Aktuálně mám zbytek ve flakonku od jedné aromačky, o kterém nepochybuji, ale pak mám jeden plný a jeden skoroplný z ebay a tady řeším záhadu. V jednom případě je vrchní strana krabičky (ta malá vrchní, jak se otvírá) o něco méně lesklá a když se podívám proti světlu, sklo je takové hrubší. Také barva se trochu liší, jedna je více modrá a jedna více tyrkysová, ale barva se může měnit. Hned jsem si řekla, že to je padělek, ale několikrát jsem zkoušela nastříkat na ruce z obou flakonků a porovnávat a vůně mi prostě přijde naprosto stejná, i jak se vyvíjí. Je třeba možné, že to byla jiná várka, která by měla takové odlišnosti? :nevim:


Reklama

jerry 22.08.12 15:52

Možné to opravdu je - už se tady o tom psalo…odlišnost může být nejen barevná, ale „čerstvější“ vůně může být i trochu jiná (a teprve časem si „sedne“).

Katy_S 22.08.12 15:58

Teď nevím, jestli jsem to napsala tak špatně, ale já právě vůni považuju za stejnou, ale odlišnosti vidím na krabičce a flakonku

jerry 22.08.12 16:08

Promiň - to já to špatně pochopila :oops:
Pokud se změna týká pouze krabičky, tak toho bych se bála nejméně - změny v obalech (jak krabička tak flakón) jsou ještě častější než zásahy do vůní samotných…

Katy_S 22.08.12 16:16

Tak to je dobrá zpráva :kytka:

Sára 24.08.12 15:39

Souhlasím, někteří výrobci mění krabičky nenápadně - nová várka má mírně jiný odstín, někde je možné u stejného druhu vůně najít několik druhu krabiček (teď nově je původně zlatá krabička od Lacoste pour Femme bílá) v obchodech je možno vidět obě verze, taktéž DG Light Blue - doprodává se starší v tmavším modrém sametové krabičce, nové balení už jsou minimálně o dva odstíny světlejší.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama