Domácí vůně a parfémy

Kerze 14.11.07 18:02

Omlouvám se, jestli se sem toto téma nehodí nebo už tady bylo, ale zajímalo by mně, jestli stejně jako parfémy používáte i jiné vůně. Já miluju vonné svíčky, oleje, tyčinky, dokonce vůně do zásuvek - nejnovější zimní kolekce tuším Ambi-Pur, je úžasná - jablko se skořicí, svařené víno, vanilka - no nádhera. Čili, pokud jde o vůně, jsem ujetá celkově - vonné svíčky s sebou vozím na dovolené. Dnes jsem, například, objevila nové oleje do aromalamp zn. Heavenscent - www.heavenscent.co.uk.com - koupila jsem od nich Orange Love a nejradši bych se tím navoněla sama. Taky jsem si na zahraničních webech všimla, že mnoho výrobců niche parfémů má v sortimentu i vonné svíčky nebo „domácí vůně“ a že jsou často velmi drahé - 100 dolarů třeba. Tak když tak napište, jaké máte s domácími vůněmi zkušenosti a typy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ada 14.11.07 21:33

Já používám spíš olejíčky do aromalamp než svíčky, ty značkové jsou oprvdu drahé a mezi obyčejnými se nedají najít žádné hezké. Ale jeden krámek v Kutné Hoře prodává zboží téhle firmy: http://www.greenleafgifts.com/ a to je něco :) Měla jsem od nich úžasnou mimózovou svíčku (voněla jako Lys), teď tu mám Classic Linen (tu jsem nezapálila, ale šoupla do prádla), Hospitality a Hope, k tomu vanilkový vonný pytlíček, a zas tam příště pro něco vlezu. Nejradši bych to skoupila všechno, škoda, že nemají kompletní sortiment.
Hodně si potrpím na vůně do prádla, co nejluxusnější mejdlíčka, podařilo se mi koupit ve jmenovaném krámku nějaká speciální prádlová, která voní intenzivně a dlouho (jedno mám v prádle od loňských vánoc a teprve teď začíná trochu slábnout), teď číhám, až Yves Rocher zlevní ta svoje a koupím si šeříkové :)

Silis 14.11.07 22:10

Pošli kontakt na krámek, Adi:)

Ada 14.11.07 22:26

Je to ulice Jiřího z Poděbrad 283, krámek se jmenuje U Beků, stránky nemají, telefon nevím. Prosím všechny kutnohoráky, kolíňáky a další z okolí, aby tam šli udělat pořádnou útratu, krámek je fakt pěkný a mám strach, že v KH zkrachuje…

Arome meggi 21.03.08 13:20

Taky ujíždím na vůních do bytu, v zásadě již nekupuji žádnou syntetiku, nemám ráda parfemované svíčky, ale dělám si zálusk na vůně Esteban, jen co se dostanu do Brna, zajdu do jejich krámku vyzkoušet novou vůni ESPRIT DE THÉ, ta mě láká. http://www.esteban.cz/…ts/zbozi.php?… http://www.esteban.cz/…ts/hledej.ph … %E1+kytice

Minulý týden jsem si objednala http://loccitane.cz/Default.aspx?… , je úžasná, pokukovala jsem po ní 2 roky.:-)

radmila.k 03.04.08 20:16
Meggi píše:
Taky ujíždím na vůních do bytu, v zásadě již nekupuji žádnou syntetiku, nemám ráda parfemované svíčky, ale dělám si zálusk na vůně Esteban, jen co se dostanu do Brna, zajdu do jejich krámku vyzkoušet novou vůni ESPRIT DE THÉ, ta mě láká. http://www.esteban.cz/…ts/zbozi.php?… http://www.esteban.cz/…ts/hledej.ph … %E1+kyticeMinulý týden jsem si objednala http://loccitane.cz/Default.aspx?… , je úžasná, pokukovala jsem po ní 2 roky.:-)

Meggi, jaká je adresa krámku v Brně? Ráda se tam podívám.Iternetové stránky mi nějak nejdou otevřít.

Arome meggi 06.04.08 08:38

Radmilo,

„Meggi, jaká je adresa krámku v Brně? Ráda se tam podívám.Iternetové stránky mi nějak nejdou otevřít.“

mrkni na http://obchod.esteban.cz/…ts/index.php , odkaz by měl fungovat.Na stránkách je jak adresa, tak tel. číslo, netuším, jestli je to jen sídlo provozovatele nebo i sídlo krámu.

Ještě jsem se tam nedostala, ale bych ráda, kdyby se ti tam podařilo zajít a napsat svý dojmy. Moc by mě zajímala ta nová vůně „ESPRIT DE THÉ“, vlastně bych jich chtěla vyzkoušet co nejvíce, taky parfémovaný pudr do vysavače aj.

Barbarra 19.05.08 19:10

Používám éterické oleje do aromalampy, hlavně v zimě, když jsem se musela učit a usínala jsem u toho. Nejčastěji citrusy, rozmarýn, … A před spaním levanduli.
Ze zásuvkových osvěžovačů typu Ambi-Pur mě bolí hlava, nemůžu ani navoněné svíčky. Občas dostanu chuť si zapálit vonnou tyčinku, ikdyž tyhle nálady mě popadají čím dál tím míň.

mimosa 03.06.08 10:16

Já si taky nechala poslat vzorečky od Estebanu a samozřejmě jsem si objednala. Doma jsem to nastříkala párkrát a vůbec mi to nevonělo. Dala jsem to kamarádce. Taky mi to přišlo dost drahé.

mimosa 16.08.08 08:08

Včera jsem poprvé navštívila obchůdek Rituals (na Zličíně v Metropoli), a hned tam nechala tisícovku! No ale když měli slevy, tak jsem vlastně ještě ušetřila :D :D Nedávno jsem totiž dostala jejich svíčky, které velmi příjemně voní, tak jsem musela jít očíhnout co dalšího mají. A mají toho hodně :D Koupila jsem mimo jiné nádherné vůně do šatníků a vůni na žehlení (tu jsem ještě nikdy neměla). Vzala jsem rovnou pár věcí i jako dárečky, např. jasmínovou vůni do bytu (třeba si ji ještě nechám :D ) A jelikož jsem měla nákup nad tisícovku, dostala jsem dva dárečky- scrubs na ruce a tělový krém, plus vzorečky.

maricka 16.08.08 19:58

Esence

Já třeba jiné vůně nepoužívám, jen mám doma pár vonných esencí, někdy i přírodních a z těch občas něco vonavého, jindy méně, vyrobím :D Mám pak takové malé flaštičky se štětečkem, ty flaštičky pomaluji barvami na sklo a ozdobím je ještě jinak a pak do toho tu vůni vliji a daruji třeba babičce… :)

evik77 07.12.09 14:22

Fantastický… To bych neuměla ani omylem. :shock:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama