Donna Karan DKNY Delicious Candy Apple

MayaDeEssence 12.03.10 17:29

Donna Karan DKNY Delicious Candy Apple

Delicious Candy Apple Sweet Caramel (shown) ~ with apples, pears, marshmallow, jasmine, lily of the valley, violet leaves, caramel and vanilla

Delicious Candy Apple Ripe Raspberry ~ with apple, lime, peony, lily and cola accord.

Delicious Candy Apple Juicy Berry ~ featuring currants, lychee, pear, blackberry, rose, apple blossom and sandalwood

http://www.musingsofamuse.com/wp-conten … Apples.jpg

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Majla 12.03.10 17:48

Jasně sladké žvýkačkové vůně.

chavah 12.03.10 17:49

čím to je, že se na ni ani netěším? :conf:

Ingrid 12.03.10 21:08

Proboha proč,není to zbytečné?

chavah 12.03.10 21:10
Ingrid píše: Proboha proč,není to zbytečné?

je.

Ingrid 12.03.10 21:11

Ale… :conf: musím uznat,že ta reklama je podařená.Jasně barevná,vtipná,pů­sobí letním a osvěžujícím dojmem.

Ingrid 12.03.10 21:13

Chavah,existence těch vůní asi zbytečná je,ale své příznivce si jistě najdou,osobně se po nich pídit nebudu,ale oko mé bylo potěšeno v tomto chmurném počasí letní a veselou reklamou na ně. :wink:

jasmina 14.03.10 01:54

ja jsem strasne zvedava na Ripe Raspberry - pry voni oopravdu jako coca cola :D jestli ano, tak to by se mi mohlo dost libit

Širín 14.03.10 19:30

Pokud chceš vůni Kofoly a ne Coca-Coly, tak Azyiadé .

jasmina 14.03.10 21:39

noo, to asi spis ne :) me fasinuje prave ta cola :)

ale zajimave, vyzkousim i tak, diky za tip

daniela 19.04.10 21:22

Tak jsem dnes vyzkoušela to zelené jablko karamelové - je to klasické Be Delicious, s jemným karamelkovým podtónem, který ale identifikuju jen proto, že vím, že tam má být. To svěží klasické jablko převládá.

Druhou jsem vyzkoušela jablko malinové - to už je opravdu jiné, s červeným ovocem, ale tak lepkavým a umělým, že mě z toho až pálilo v nose. Spravil to jen ten cocacolový podtón ke konci, ale zase - kdybych nevěděla, že to má být cola, asi by mě nenapadlo.

Na třetí (borůvkové?) jablko už nebylo volné zápěstí ani chuť zkoušet, zázrak se dnes opravdu nekonal.

Tanushka 11.07.10 13:55

Nevím, co si o tom mám myslet…proč proboha všichni pořád inovují staré vůně? Třeba jsou tyhle 3 povedené, ale myslím, že by si zasloužily nový název a flakon.

estelle 14.07.10 13:19

A nemá to konca kraja…je to s tými jablkami už nuda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama