dotaz - Guerlain - Aqua Allegoria Grosellina

tarra 20.01.09 15:15

dotaz - Guerlain - Aqua Allegoria Grosellina

Dá se prosím někde na netu sehnat tato AA? já donedávna myslela, že na českém ne, nepodařilo se mi ji najít a myslela jsem, že už vůbec není k sehnání. Ale včera jsem na ni narazila v Ostravě v Douglasu, jenže stála 1800,– a to za ni dát nechci:(.

Reklama

Ada 20.01.09 15:33

Na Aukru je teď i Herba Fresca, kdyby někdo toužil.

verunka2201 20.01.09 15:47
jasmina píše:
chce to asi hlidat aukro, viz
pekna cena …http://aukce.atlas.cz/…97699429_gue … llina.html

Wau, to je nádhera!!

Trochu mimo, ale… Na aukru jsem si brousila zuby na Terracottu, byla za výbornou základní cenu a žádní zájemci už kolikátý den, končit měla někdy o víkendu… a dneska přijdu a zjistím, že aukce byla zrušena. Nevíte proč se to občas stává? Moc tomu nerozumím… :?

20.01.09 15:54

na to aukro jsem přišla až pozdě a pěkně jsem se vztekala:((

pichjit 20.01.09 16:35
tarra píše:
Dá se prosím někde na netu sehnat tato AA? já donedávna myslela, že na českém ne, nepodařilo se mi ji najít a myslela jsem, že už vůbec není k sehnání. Ale včera jsem na ni narazila v Ostravě v Douglasu, jenže stála 1800,– a to za ni dát nechci:(.

V Douglas i Sephoře jsou i 75ml za 1260,–, mám spadeno na fíkovou s iris :lol: Jinak byla myslím i na českém netu, ale nevím to jistě a zde někdo neprodává?? Mitzi odstřik!!!!!

verunka2201 20.01.09 16:43
jasmina píše:
verunka2201 píše:
Na aukru jsem si brousila zuby na Terracottu, byla za výbornou základní cenu a žádní zájemci už kolikátý den, končit měla někdy o víkendu… a dneska přijdu a zjistím, že aukce byla zrušena. Nevíte proč se to občas stává? Moc tomu nerozumím… :?

a jak to konkretne myslis, ze byla zrusena?

ono je totiz vic moznosti - bud ji zrusi aukro a pak dana aukce uz nejde otevrit a zobrazuje se pouze cervenozluty ramecek, ze aukce byla odstranena administratorem (muzou si myslet, ze to byl padelek, ale nekdy to rusi kvuli uplnym blbostem - napr. je aukce ve spatne kategorii, prodejce pouzil obrazek loga firmy apod.)

a nebo ji muze predcasne zrusit prodejce, pak otevrit jde, je tam nula prihozu (napr. ji prodal uz jinde apod.)

Tentokrát tím administrátorem. Netuším proč.

Ada 20.01.09 16:47

Figuer Iris mám a je moc hezká… nosila jsem ji v létě a zase budu. Kupovala jsem ji tady na burze za dobrou cenu. Možná i odstřik bych pustila, ale nemám refany.

pichjit 20.01.09 16:50

Já jedu po flakonku a že se jinak nebráním odstřikům 8) Ale děkuju!!!!

chaantal 20.01.09 17:01

Kdo by me zajem o Aqua Allegorie - prodavam tyto: Anisia Bella, Herba Fresca, Pivione Magnifica, odstriky i od Orange Magnifica, Angelique Lilas :wink:

jasmina 20.01.09 17:19
verunka2201 píše:Tentokrát tím administrátorem. Netuším proč.

pokud si pamatujes prodejce, zkus mu napsat .. ale koukala jsem se do skoncenych aukci a nemuzu tam nic takoveho najit - pokud to bylo napsano foneticky spravne ..? (protoze i zrusena aukce v tom prehledu byva)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama