Dotazy

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 67 Další »
Jitka 13.11.09 23:59
FlirtBoy píše:
já ani nepřišel na to, jak se tam ty vůně vkládají - jsem na to příliš blboučkej…a do budoucna bych tedy toužil asi po Equipage, Bel-Ami, Rocabaru a Eau d'Hermes (vše od Hermesu) a Caron 3rd Homme, KL Homme, Safari, Acqua di Parma a se studem přiznávám, že mi chybí ve sbírce i klasický YSL pour Homme..to by prozatím mělo stačit… :)

Musíš jít do databáze, najít si v ní požadovanou vůni, rozkliknout název vůně, po otevření uvidíš nad obrázkem dvě řady hnědých rámečků, první rámeček v druhé řadě nad obrázkem je popsaný: Do tužebníku, když na něho klikneš, tak máš vůni v tužebníku.
Já zase až včera přišla na to, jak se můžu podívat druhým uživatelům na žebříčky vůní. Vůbec jsem netušila, že to jde. :oops:
:banana: :banana: :banana:

Co je AS ?

FlirtBoy 14.11.09 12:47
Jitka píše:
FlirtBoy píše:
já ani nepřišel na to, jak se tam ty vůně vkládají - jsem na to příliš blboučkej…a do budoucna bych tedy toužil asi po Equipage, Bel-Ami, Rocabaru a Eau d'Hermes (vše od Hermesu) a Caron 3rd Homme, KL Homme, Safari, Acqua di Parma a se studem přiznávám, že mi chybí ve sbírce i klasický YSL pour Homme..to by prozatím mělo stačit… :)

Musíš jít do databáze, najít si v ní požadovanou vůni, rozkliknout název vůně, po otevření uvidíš nad obrázkem dvě řady hnědých rámečků, první rámeček v druhé řadě nad obrázkem je popsaný: Do tužebníku, když na něho klikneš, tak máš vůni v tužebníku.
Já zase až včera přišla na to, jak se můžu podívat druhým uživatelům na žebříčky vůní. Vůbec jsem netušila, že to jde. :oops:
:banana: :banana: :banana:

Co je AS ?

Ahááá, děkuji…vyzkouším to…

AS je zkrátka pro After Shave-tj. voda po holení :)

FlirtBoy 14.11.09 12:49
Kerze píše:
zoe píše:
A HLAVNE neplati tam takove omezeni jako v Evrope!!!----proc se tady prodava napr.GOUTAL jako neco exkluzivniho a v US se vali zaprasena v provincnich parfumerkach?

Taky nad tím přemýšlím ?! I nad tím, proč se u nás nedostanou exkluzivní Chanely, Guerlainy, atd. atd. Že by furt „východ“ ?! :? :D

Vyprávěl nám majitel butiku s AG, že kterákoli celebrita z USA sem přijede, tak u něj v butiku nakoupí - Madonna, Angelina a Brad atd.. :D

jasně, že „východ“ - tady by se to asi moc neprodávalo…možná se něco objeví čas od času v Guerlain institutu, ale těžko říct…byl jsem tam jen jednou :)

domenica 14.11.09 13:01

V Institutu Guerlain jsou celkem stabilně alespoň klasické vůně typu Mitsouko, Jicky, Shalimar, Nahéma, L´Heure Bleue … a to i v koncentraci čistý parfém. Alespoň, že tak. Exkluzivky jsou opravdu zatím jen v Paříži a New Yorku.

FlirtBoy 14.11.09 13:04
domenica píše:
V Institutu Guerlain jsou celkem stabilně alespoň klasické vůně typu Mitsouko, Jicky, Shalimar, Nahéma, L´Heure Bleue … a to i v koncentraci čistý parfém. Alespoň, že tak. Exkluzivky jsou opravdu zatím jen v Paříži a New Yorku.

mě tam dorazilo, že měli Vetiver o stovku levnější než v Sephoře :D :shock: :D

Arome Zoe 14.11.09 20:35
[Vyprávěl nám majitel butiku s AG, že kterákoli celebrita z USA sem přijede, tak u něj v butiku nakoupí - Madonna, Angelina a Brad atd.. :D

Tak to Vas musel POBAVIT!!! :D

Pocitam ze se jednalo o majitele butiku v Cerne Ruzi.....................Ten toho nakeca!!!!!!!!!!!!!!

domenica 14.11.09 20:36

No jasně! :D

Arome Zoe 14.11.09 20:39
:evil:
FlirtBoy 14.11.09 22:22
zoe píše:
zoe píše:
Jééééééééééé!!Ted jsem objevil tohle zajimave vlakno.Jsem novacek :( a moc nechapu :oops: , jak to tady vlastne chodi ale muzu mit dotaz :lol: ?Neco o HOMME DE GRES? Prosim?

cituji sam sebe!ha ha

Dotaz!!!!Homme de gres????? Nikdo :(

No nic!Budu se muset drzet BaseN. jen jsem chtel nejaky nazor z CZ

ten je v ČR nesehnatelnej, ale co jsem četl, tak by se mi asi líbil :)

Arome Zoe 14.11.09 23:39
ten je v ČR nesehnatelnej, ale co jsem četl, tak by se mi asi líbil :)

NO prave!!!!! Pouzival ho jeden kamos ,a vonel opravdu neskutecne.
Pamatuji si ze v US se nejdriv prodaval za dost penez, pak za par UsD ve vyprodeji a naposled jsem ho vydel zas za silene penize (neco kolem 130,–USD)

Tana1112 18.11.09 17:32

Poraďte mi, prosím, příjemnou vůni pro 27letého muže Svého času se mu líbila Aqua di Gio, Issey Myiake nebo Farrenheit od Ch.D. Neměla by to být žádná velká pecka, pracuje jako záchranář, tak taková hezká, ale co do intenzity tak akorát. Děkuji moc za radu :-) V pánských se vůbec nevyznám :-(

FlirtBoy 18.11.09 17:40
Tana1112 píše:
Poraďte mi, prosím, příjemnou vůni pro 27letého muže Svého času se mu líbila Aqua di Gio, Issey Myiake nebo Farrenheit od Ch.D. Neměla by to být žádná velká pecka, pracuje jako záchranář, tak taková hezká, ale co do intenzity tak akorát. Děkuji moc za radu :-) V pánských se vůbec nevyznám :-(

Dior Homme, L´Instant (Guerlain), Paco Rabanne pour Homme, Declaration (Cartier), Zegna Z-Extreme (Ermenegildo Zegna), Dolce & Gabbana pour Homme, Bvlgari pour Homme, Bvlgari Aqua :wink:

kampa 18.11.09 20:59

Dior Homme Sport, Chanel Allure Homme Edition Blanche, Marc Jacobs Men, Bvlgari Pour Homme Extreme, Jil Sander Sander for Man, Lanvin L'Homme Sport, CK Escape for Men

Alena 23.11.09 15:39

kluci poraďte :wink: potřebuju pro taťku vodu po holení.. jen něco slabšího, protože je zvyklý na pitralon, který na sebe doslova leje - tak aby ho to neporazilo :D

děkuju!!

Juana 23.11.09 15:46

Sice nejsem kluk.
Tak to jsi trošku v průšvihu. Znám člověka, který používá Pitralon z toho důvodu, že se mu líbí jak to štípe na tvářích - dneska se snad až na Pitralon dělají jemné vodičky co právě štípat nemají. Všechno je slabší než Pitralon
Já jsem pro Niveu.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 67 Další »
Váš příspěvek