Dotazy

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 67 Další »
evik77 31.5.09 23:03

Fakt nikdo?

Pegas 19.6.09 09:15

Prečo má miniparfums väčšinu svojich príspevkov upravených, teda zlikvidovaných? Zrovna zháňam nejakú nekyselú pánsku letničku a jeho názory postrádam. :cry:

Slimek 19.6.09 12:48
Pegas píše:
Prečo má miniparfums väčšinu svojich príspevkov upravených, teda zlikvidovaných? Zrovna zháňam nejakú nekyselú pánsku letničku a jeho názory postrádam. :cry:

to víš, internet je nebezpečný nástroj!

FlirtBoy 19.6.09 17:06
Chandler píše:
Já tam cítím především jehličí (smrkové) + tabák + pačuli. Rozhodně žádná tuctovka a docela „hlasitá“ záležitost ve stylu 80-ties :D . Můžu zaslat vzorek (viz nabídka na arome http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…)

díky 8)

Pegas 22.6.09 02:19
to víš, internet je nebezpečný nástroj!

to som moc nepochopila, ale neva :?

Vera 25.7.09 15:12

Pánové, vidím, že většina z vás má poličky pěkně zaplněné :D máte ke každé vůni i vodu po holení? Nebo na to máte nějaký fígl…?

Chandler 25.7.09 15:45

No já, když se mi něco líbí, tak pak kupuju a kupuju a kupuju. Všechno co se v dáné řadě vyrábí :D .

Jako příklad můžu uvést Dolce & Gabbana pour Homme:

EDT
After Shave lotion
After Shave balzám
Deodorant (tady pouze ve spreji)
Refreshing body gel
Tonic body splash
Shower gel
Energizing bath & shower gel
:lol:

Standard je EDT + AS + DEO + SG

Vera 25.7.09 15:49

Díky :D …a já tolik chtěla slyšet, že máš univerzální vodu po holení, chjo :P

Chandler 25.7.09 15:53

Asi tě zklamu :lol:

Vera 25.7.09 15:55

Už se stalo :wink:

Chandler 25.7.09 15:58

Některé věci, byť se mi líbí sebevíc, se dají sehnat jenom v EDT :( a některé jen v AS :cry: . A opravdu to nefunguje, když by někdo chtěl používat AS místo deodorantu nebo EDT. Tam asi původně mířila tvoje otázka :D .

Vera 25.7.09 16:29

Myslela jsem spíš, že když má někdo víc toaletek, tak jestli si k tomu nepořídí univerzální vodu po holení např. nějakou jemnou niveu, která by toaletní vodu nepřekřičela!
Takže to neděláš :D Že se AS nedá použít jako EDT, jsem si myslela, ty si to potvrdil, díky, ale jde to naopak? EDT použít jako AS?
Jde mi o to, že jednou ti zbude toaletka, jednou AS a je to škoda vyhodit, jak řešíš zbytky?

estelle 25.7.09 16:42
Chandler píše:
No já, když se mi něco líbí, tak pak kupuju a kupuju a kupuju. Všechno co se v dáné řadě vyrábí :D .

Jako příklad můžu uvést Dolce & Gabbana pour Homme:

EDT
After Shave lotion
After Shave balzám
Deodorant (tady pouze ve spreji)
Refreshing body gel
Tonic body splash
Shower gel
Energizing bath & shower gel
:lol:

Standard je EDT + AS + DEO + SG

Tak to je poctivý prístup k vôni. :wink:

Irena 25.7.09 22:21

Velmi metodické.

Chandler 27.7.09 11:30
Vera píše:
Myslela jsem spíš, že když má někdo víc toaletek, tak jestli si k tomu nepořídí univerzální vodu po holení např. nějakou jemnou niveu, která by toaletní vodu nepřekřičela!
Takže to neděláš :D Že se AS nedá použít jako EDT, jsem si myslela, ty si to potvrdil, díky, ale jde to naopak? EDT použít jako AS?
Jde mi o to, že jednou ti zbude toaletka, jednou AS a je to škoda vyhodit, jak řešíš zbytky?

Některé věci jdou hodně dobře k sobě. Takže pro mě není problém zkombinovat Chanel Allure Homme Sport SG s Dolce & Gabanna pour Homme DEO + AS. Výsledek je vynikajíííícííííí.

Některé věci jsou v základu podobné, takže pokud použiji EDT Duc de Vervins (dost předražená ale taky dost dobrá záležitost), pak to jde v pohodě doplnit třeba AS od Drakkar Noir nebo English Blazer.
Jako universální balzám po holení pak místo té Nivei, jak píšeš, používám L´Occitan (levandulovej), kterej se snese se vším co používám.

Podle mě opačně to fungovat může, tzn. EDT je použitelná jako AS. Jen někdy to pak znamená obrovský nápor na nos a přehnanou aplikaci se vším negativním co k tomu patří. V tomto ohledu mi přijde jako ideální EDC, která se dá použít i jako AS bez problémů (např. Habit Rouge).

A nakonec pokud zbyde toaletka a chybí AS pak, pokud jsem ještě stále velkým příznivcem dokupuji AS :D . Pakliže již nejsem tak moc nadšen, pak prodávám (málo kdy se to ale povede :lol: ) nebo donosím bez AS (přece se nebudu holit každý den :D ), nebo prostě leží na poličce a leží a leží :D .

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 67 Další »
Váš příspěvek