Douglas

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Hervara 6.2.15 16:14

Taky pěju ódu na liberecký :) Už mám i členskou kartičku a jak se znám, budu sbírat vesele bodíky :D jen ještě mít ty finance. Chtěla bych se zeptat, na netu mají, že je Red door, ale v Liberci není, nevíte, zda ji mají třeba v Praze? Podle popisku by mi měla sedět, hrozně bych ji chtěla.

India 30.8.15 16:20

Nový magazín Douglas podzim 2015, se slevovými kupóny uvnitř:
https://www.douglas.cz/…c009208.html

• Citovat
  • Nahlásit
michala333 29.1.16 12:14

Douglas - DOUBOX

Nemáte prosím niekto skúsenosť, ako sa dá získať tzv. DOUBOX z nemeckého alebo rakúskeho DOUGLASu, keď nemám nemeckú adresu? :nevim:

janejane 1.2.16 15:53

Včera jsem se byla podívat na parfumérii Douglas ve Vaňkovce, kterou teď otevřeli po rekonstrukci a byla jsem poněkud zklamaná. Nově mají každý regál nasvětlený, takže když jsem vzala do ruky tester, měla jsem dojem, že držím v ruce oblázek, který se vyhříval na sluníčku. Ty parfémy jsou tam jak kuřátka v líhni.
Pouze značky Chanel, Dior a Tom Ford toho ušetřili.
Myslím, že původní varianta, kdy parfémy byly umístěné na skleněných poličkách a nasvícené ze stropu byla pro ně šetrnější.

Příspěvek upraven 01.02.16 v 16:20

E.Evulenka 1.2.16 16:19

@janejane Taky jsem tam byla. Já nechápu, proč tam nedají nějaké světla, co nehřejí. :think:
Já teda stála u Forda a chrochtala jsem jim tam u toho. :mrgreen:

janejane 1.2.16 16:25

@E.Evulenka Jo, jo, taky jsem u „Fordí“ poličky chvíli postála. :) . A mám ještě dojem, že u některých značek zkrouhli nabídku, tedy u značky Cartier určitě.

Hervara 28.6.16 22:11

Milé dámy, nemáte některá zkušenost s touto řadou? https://www.douglas.cz/…/search.html?… Zatím testuji olej na vlasy, ale zajímají mě i jiné výrobky.

Elle deRosnay 4.11.16 17:44

Dnešní nákup ve Vaňkovce příšernej. Kdybych nekupovala novinku dostupnou v tuto chvíli jenom u nich, tak bych jim řekla, ať si to nechají. Brala jsem J.P. Gaultier - Le male essence de parfum. Nejdřív jsem stála chvíli nepovšimnuta u regálu, pak jsem se tedy rozešla k hloučku cca 6 klábosejících prodavačů/ek, až pak si mě jedna slečna všimla. „Máte, prosím, 75 ml parfému žán pól gotié esens de parfum, ten pánský - l mal?“ Slečna na mě „prosím? myslela jste galtiér nebo cartiér? Odpovídám "gotié.“ …„Aha a viděla jste ho v regálu…?“ Šla jsem tedy slečně absolutně neznalé sortimentu ukázat, co chci. Odnesla to na kasu jiné kolegyni, která mi měla parfém dárkově zabalit. Potom, co jsem odmítla její příprodeje, „aby balíček vypadal dobře“, mi zabalila plechovku s parfémem do celofánu a zavázala černou stužkou. Ptala se mě, jestli je to ok, na mě šly mdloby. Říkám jí, že to vypadá dost pohřebně (vynechala jsem termín urna) a ona že jinou stužku nemají........ :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:
No.. příště zkusím raději Olympii :)

Tana1112 16.12.16 19:47

Musím pochválit www.douglas.cz. V úterý večer objednáno a na to, že zboží putuje z Německa, dnes ráno službou GLS doručeno. Za mně naprostá spokojenost.

dobrotka 29.11.17 13:28

Milá děvčata, mám takový malý dotaz. Včera jsem si v Douglasu ve Vaňkovce zakoupila Couture Couture a La La od Juicy Couture za 499 Kč. Mají tam takovou speciální poličku kde jsou tyto hodně slevněné parfémy k mání. Jistě o tom víte. Už před dvěmi měsíci jsem si v této slevě zakoupila Britney Spears Radiance za 300 Kč a je moc dobrá. No a jen tak pro zajimavost jsem si doma zkontrolovala kódy a zjistila jsem,že Couture Couture je vyrobená již v r.2010 tzn už má přes 7 let. Ta druhá La La je stará pět let. Já jsem je neotvírala,protože je chci začít používat cca za dva měsíce, tak ať se zbytečně nekazí. Co si o tom myslíte? Budou tyto parfémy ještě nositelné, hlavně ta po těch sedmi letech?

Morika 30.4.19 19:44

Co si koupit v Douglasu?

Ahoj, prosím o radu, co si pořídit v Douglasu? Mám poukázku v hodnotě 500 Kč a 15% slevu na nákup. Marně přemýšlím, co si vybrat, abych zbytečně nepřeplatila a co v Douglasu stojí za to. Poukázku musím uplatnit do 4.5.2019, takže mám nejvyšší čas. Chtěla jsem rtěnku od Mac Cremesheen v odstínu Koi Coral, ale ta je aktuálně všude vyprodaná. Máte nějaký tip? Plánuji utratit max. 2000 + tedy ta poukázka v hodnotě 500 Kč. Díky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek