Dovolená - Zanzibar

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
VENDY8 27.7.14 22:13

@Klarama3 : Můžu se zeptat, kde ste bydleli?

• Citovat
  • Nahlásit
VENDY8 27.7.14 22:15

@katerinka : Informace to moc užitečná není. Chce to dodržovat hygienu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anubis 27.7.14 23:02

Vendy,zkusim to spocitat a dam vedet. Vychodu se neboj, kdyz je odliv, more nechava laguny, v kterych je plno ruznych jezku, obrovskych hvezdic, nafukovacich ryb. Kdyz je priliv, tak je more uplne stejne tyrkysove, jako na severu a voda mela 30st. V Nungwi neni odliv, zato plno resortu a cechu. Ale jestli si chces odpocinout od civilizace, mrkni na ten nas hotel..zadna tv,radio, noviny, ani Wifi. Omezeny pocet zasuvek a to si rozmyslis, jestli zapnout vetrak, nebo dat nabit mobil :-) Za to kazde rano zrale mango, mucenka, papaja, k obedu to,co rano rybari ulovi..na krabi masalu nemuzu zapomenout.:-)Je tam fantasticke ticho a klid, naprosty relax

Anubis 27.7.14 23:17

Tak jsem jeste nasla ubytovani se snidani stalo 34dolaru/osoba/den.Auto jsem ti uz psala, jidlo v restauracich do 100, na ulici koupis za dolar 4 manga. Vstupne do lesni rezervace bylo za 10. Na letenku se zeptam manzela, leteli jsme s Turkish airlines a na letisti v Istanbulu maji privatni rady Guerlain, Chanel, Tom Ford, Armani… :P silena lakadla

Klarama3 28.7.14 11:10

@VENDY8
Ano, koupili jsme si letenky a zárověň si našli ubytování přes internet. Vždycky to tak děláme a vyjde nás to o mnohem méně než přes cestovku. A oravdu je to ráj na zemi. A připrav se na opravdu velké a nezvyklé telo, a to i v noci :-). Klimatizace je vcelku na nic, protože stejně většinou nejde proud, z čehož si nikdo nic nedělá :-).

Klarama3 28.7.14 11:46

Byli jsme v Kendwě - bungalovy na pláži. pláž úchvatná. Mě teda vyhovovalo, že nebyl znát odliv, protože i když jsme dost cestovali, tak jsem ráda u chýše smočila nohy :D . Navíc jsme byli s dětmi a rodiči, takže ideální.

Na fotce odcházíme ráno na snídani a na pláž. Turistů velmi málo, pohoda.

Klarama3 28.7.14 11:50

@VENDY8
Kendwa
byly to úplně jednoduché chýše, ale pozice byla super, pláž nádherná. Seznámili jsme se na pláži s Isakem, studentem, který nás doprovázel, zajistil nám soukromě loď s potápěním, takže jsme nemuseli mezi turisty…atd.

katerinka 28.7.14 13:21

@VENDY8
To seš vedle jak ta jedle, ale zřejmě jsi na chlamydie odborník. Kámošova rodina to chytla od člověka, který jim dĕlal průvodce, a to veškerý kontakt s ním byla jízda v autĕ.
Ale pokud už máš svoje vlastní .......tak to opravdu užitečna info není , sorry :mrgreen:

VENDY8 28.7.14 17:44

@katerinka : No a jakou to má spojitost s cestou na Zanzibar? To jako, že všude jinde je čisto a všechno super? Tak seď doma a koukej se na televizi. No a o mojí hygienu se bát nemusíš. Když máš kamaráda čuňase, tak mně osobně je to úplně jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
VENDY8 28.7.14 17:47

@Klarama3 : Krásné fotky. Vypadá to opravdu jako ráj. Jaká byla cena těch bungalovu a co jídlo a doprava? Určitě jste si to perfektně užili.

• Citovat
  • Nahlásit
katerinka 28.7.14 19:26
@VENDY8 píše:
@katerinka : No a jakou to má spojitost s cestou na Zanzibar? To jako, že všude jinde je čisto a všechno super? Tak seď doma a koukej se na televizi. No a o mojí hygienu se bát nemusíš. Když máš kamaráda čuňase, tak mně osobně je to úplně jedno.

No, to bylo přátelské upozornění na možné riziko, jen moje lehká profi deformace. Netušila jsem , že jsi tak vztahovačný, takže ti to jedno asi není. Nebylo to myšleno nijak zle. Očividně jsi se rozhodl pro cestu dále než za humna a dáváš to tu nenápadně najevo a bezdůvodně tu vysíráš. Moje kamarády urážet nemusíš, když víš o chlamydiích kulový. Tvoje hygiena mě nechává naprosto chladnou, protože s tou možná infekce nesouvisí.

Ada 28.7.14 19:29

Nepošťuchujte se, nebo vám to smažu.

katerinka 28.7.14 19:39

ok, končím :D ;)

Ada 28.7.14 19:45

(Platí přirozeně i pro Vendyho.)

VENDY8 28.7.14 20:55

@katerinka : Nejsem vztahovačnej a nevysírám se. Sháním pouze informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek