Drahá kosmetika - zkušenosti

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
frangipani_romana 27.10.21 19:10
@otakara píše:
@Nelly 918 zrovna toto veľké, čo dala https://www.arome.cz/…ipaniromana/ to som cenu nepozerala, len tú malú kazetku napríklad. Farba tej pusiny je dokonalá - pre mňa dokonalá.

To je ta jejich slavná Pillow talk - zkus si objednat miniaturku, až bude v akci.

Aha, koukám, že tam maji jednu minisadu: https://www.charlottetilbury.com/…talk-lip-kit
Ale kdybyses dostala do prodejny, je jich docela dost v Německu a myslím, že i v Rakousku, tak si klidně řekni o vzorek, oni dají - je to taková malilinká rtěnka, ale komplet balení, s krabičkou, návodem…vypadá to jak rtěnka pro panenky.:)
A pozor! Když řeknete u pokladny, že jste „instagram follower“ a ukážete to na mobilu, tak vám dají ještě jeden dárek navíc. :)

frangipani_romana 27.10.21 19:18
@Nelly 918 píše:
@Hermesfan Na to, co tam všechno je mi to drahý nepřijde. A jako dárek je to super - zvažuju pro kamarádku. Mě růžové odstíny nesedí - bohužel.

Ono to není růžové, všechno je béžové, do zlata. Bohužel tam nic růžového nemá, kromě snad jedné tvářenky.

Eunika 27.10.21 19:18
@MagnolieS píše:
Ještěže mě adventní kalendáře mimo těch s dobrou :choco: nechávaj v klidu, ceny 370 - 500 € za ně mi přijdou brutální 8-O

Chanel tuším 700 €. :-D

frangipani_romana 27.10.21 19:26

@Eunika Ženy, toto ale není výrobek pro nás. Toto je pro ženské, které nevědí, co s penězma, ale kosmetika a voňavky je vlastně vůbec nezajímají. :)

Nelly 918 28.10.21 11:04

@frangipani_romana Ona nosí takové jemné tóny líčení - růžovou, béžovou, krémové odstíny, ale zlatá by jí asi neseděla. Budu muset zapátrat jinde.

frangipani_romana 28.10.21 11:24

@Nelly 918 Hm, tyhle šminky jsou hodně drama.
No tak ten YSL, ten je za mne tedy letošní vítěz soutěže krásy :srdce: :rose: https://www.douglas.de/de/p/5010353105

Magnolie1 29.10.21 18:00

@Nelly 918 tak dneska bylo hezky, po práci jsem se prošla do biooo a koupila tam (bohužel kromě i jiného) ten hydrogel od Diochi, tak se těším na návrat ztraceného mládí :lol:

Nelly 918 29.10.21 19:52

@Magnolie1 Tak pak písni, jestli ti vyhovuje. Já jsem z něj vyloženě nadšená. A už si ho koupily další 3 kamarádky a také velmi chválí.

ica1973 29.10.21 20:08

@Nelly 918
Tiež už mám doma ten hydrogel od Diochi ;-) zatiaľ spokojnosť. :palec:

Magnolie1 29.10.21 20:33

@Nelly 918 Akorát jsem si ho napatlala na obličej. Jen váhám, zda na něj mám ještě hodit krém, nebo ho nechat samostatně působit přes noc. Ale asi to druhé – nechám ho samostatně působit přes noc. Mám představu asi, že bych ho aplikovala tímto způsobem třikrát v týdnu. Ještě jsem si ho dala na takovou ne vysloveně pigmentovou skvrnu, ale tmavší kůži- poškození od sluníčka v dekoltu.

Nelly 918 29.10.21 21:05

@Magnolie1 Já ho používám někdy samostatně, jindy po krém nebo s jinými séry, které mám. Klidně i pod oleje. Většinou ráno, někdy i večer.

Magnolie1 29.10.21 21:30

@Nelly 918 Jasně, ono vypadá , že ho lze používat různě podle momentálního stavu pleti

Nelly 918 29.10.21 22:01

@Magnolie1 Na éto by mi asi klidně přes den stačil i bez krému, jen s UV ochranou. Teď potřebuju víc pleť vyživit, takže na něj krém, nebo další séra většinou dávám.

otakara 30.10.21 09:04
@Nelly 918 píše:
@otakara Také mám kamarádky, se kterými si dáváme skromné dárky, často osobně vyrobené. Ale tohle je moje „srdcová dáma“ skoro celý život. Dělá neskutečný věci pro zvířata - pracuje pro útulek 30let, zachránila stovky zvířat - osobně, ne tím, že „tam někoho pošle“ atd. A mě 100× pomohla v těžkých situacích. Takovou kamarádku má člověk jen jednu. A do té ráda investuji cokoli a tenhle set by jí vyloženě sedl.

ešte som sa vrátila k tomuto. Aj ja som mala kamarátku, za ktorú by som dýchala a rovnako ona a ako hovoríš ty, tiež, veľmi mi pomohla v ťažkých chvíľach, veľmi. Na konci bola zrada a tú som už nepredýchla, naše kamarátstvo šlo do stratena…hovorím v náznakoch, ale tak to má byť, ináč by arome bolo niečo na spôsob spovedeľnice, a to nechcem. Je to za mnou, idem ďalej.

Nelly 918 30.10.21 09:40

@otakara To znám bohužel také. Ale nemůžu mluvit o zradě, spíš o podivném chování jedné mé - také letité kamarádky. Tak nějak se nám „na stáro“ zbláznila. Půjčla si třeba od nás auto a odmítala ho vrátit atd :-D - chování jak harant ze školky. A bylo toho víc, stupňovalo se to. Tak jsem se s ní přestala stýkat. Tohle člověk nemá za potřebí. Ač mě to mrzelo, znaly jsme se 30let a byly velké kamarádky.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek