Drahá kosmetika - zkušenosti

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
otakara 30.10.21 10:10

@Nelly 918 :-? za život toho človek dosť zažije, čo si opísala, to sú tiež hraničné situácie
@frangipani_romana :-) :-P - aj tak mám pocit, že sem nepatrím :klaun:
a aj keď potrebujem občas vyprázdniť vrecká, aj keby čo bolo, musím a musím…snažím sa však, aby som to neprehnala.

otakara 30.10.21 10:24

nič v zlom - našla som si zloženie hydrogelu od Diochi a tam stojí: podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. :think:
Tak si hovorím, hmm, musím sa snažiť a musím si ju sama vyrobiť… :andel: :cert:
Spomenula som si pri tomto na Kaqun kyslíkový gel, ktorý ani za toho šlaka nedokážem oceniť, stále neviem pochopiť, čo je na ňom také zázračné. Aj ma oslovila pani z firmy, že ako som spokojná a ja, čo mám obvykle kopu rečí, som veru nevedela menovať žiaden prínos tohoto výrobku. Ale, ak je tu ktosi, čo pozná produkt, ozvite sa. Myslím skôr, že to môžu byť Slovenky, u nás takáto akcia prebehla pred časom…

Magnolie1 30.10.21 14:59

@Nelly 918 ráno jsem aplikovala + hydratační krém MOSSA a je to lepší. Ještě tu mám olejík Connor, tak zkusím i s ním.
Já letos na UV ochranu dost kašlala, chytala jsem vit. D ze sluníčka bez ochrany. Je teda fakt, že já třeba SPF v krémech moc ráda nemám, nějak mi to nevyhovuje, ale jinak když jsem u vody, tak se mažu opalovacím krémem a letos jsem to vynechala. Jsem tmavovlasá a hnědooká, takže se většinou nespálím a zase to nikdy nepřeháním, spíš se tak nějak přirozeně pohybuju venku.
Nicméně Diolift je fajn…díky za doporučení.

otakara 30.10.21 15:55

a mne ostal celý nenačatý krém na pusu s faktorom 50, dala som ho do chladničky. Je to tak ok, nie? Aj ja som sa snažila nachytať čo najviac zo slnka.

AnnaBella 2.11.21 22:09
@Lucinela píše:
@Nelly 918
Tak jsem se za tu cenu taky nechala zlákat :-D . Kupuji většinou od Mediku, ale to jsou takové pálky, že si vždycky něco přeju na Vánoce, na narozeniny atd. Děkuji za doporučení :rose:

Medik 8 vid, Leni. To já poslední dobou taky na to najela, mám od nich Retinol, sérum s vit.C, matrixil. Ale ceny šílené no.

Lucinela 2.11.21 23:55

@AnnaBella
Jani, stojí to za to. Napíšu ti a doporučím, co musíš mít ;-)

Lucinela 2.11.21 23:56

@Magnolie1
A já se mažu celý rok faktorem 50, v létě na doporučení úplně celá. Jsem taky celkem snědá, ale dělají se mi pigmentové skvrny. Takto nemají šanci.

AnnaBella 3.11.21 15:13

Pigmentový skvrny se mi dělaly jeden čas docela dost na čele, jeden čas i pod nosem, to bylo peklo, ale poslední 2 roky nic, ani u moře a letos jsem se ani nemazala opalovákem a nic, pleť beze skvrn. Myslím, že to je taky hodně hormonální záležitost, antikoncepce, těhotenství, někdy stačí i detox těla, vyčistit játra. Poslední roky mám klid, ani nevím, čím to je

Leni, ten Retinol od Medik je super věc, to je fakt

Nelly 918 3.11.21 15:46

@Lucinela Také se mažu 50, jsem světlá, přírodní blond. Trávím hodně času venku, takže též celoročně. Letos v létě jsem to šidila a hned se to na pleti výrazně podepsalo.

Lucinela 3.11.21 16:24

@AnnaBella
No, je a jsou ještě jiné úplné zázraky. Černý krém za tuším 7 000 prý je bomba. Ale ten jsem fakt nikdy neměla. Kyselina hyaluronová ta silná za 1500 je vynikající.

A ještě je skvělá korejská kosmetika, je levnější, ale oni ti hoši zkrátka umí. Jen si vzpomenout na značku, ten Němec :lol: .

@AnnaBella @Nelly 918
Já to mám hormonální, kdysi dávno jsem chodila do solárka a brala anitikoncepci. Nejdřív knírek a to bylo všechno. A od té doby skvrna na čele a levé líčko z kola, když jsem se nemazala a taky z auta, to přes to sklo pere. Ale v zimě mi to pomocí přípravků vymizí a zase na jaře znovu. Ale je fakt, že se mi od dětství na jaře dělaly pihy na nose na tvářích. Takže jsem prostě pigmentový typ :lol: . Ještěže existuje make up a CC krémy.

Mně se nikdy fleky ani pihy nedělaly, mám málo pigmentu a nechodím na slunce. Ani nemám moc znamínek. Nikdy jsem moc nechodila. Jen na rukou pihy, ale málo, maličko.

Když už náhodou jdu, tak mám po kabelkách a po autech spray UV 50 a přestříknu si obličej a dekolt a pořád nosím něco na hlavě. Nebo si přestříknu i pěšinku. Fakt jsem pečlivá, třeba i když jsem šla v práci ven jen na oběd, tak jsem se nasprejovala, nebo když jsem si navečer stáhla střechu auta cestou domů. Jsem úplný nacista.

Přesto se mi zabarvil dekolt, mám takové červené V, podle výstřihů, a loni se mi udělal flek, zatím malý, co vypadá jak jaterní skvrna starých babiček. A nechce dolů, ludra. Nedávno jsem začala používat takové sérum, že se to konečně pohlo, ale pomaličkuuuuu…je šance, že se to úplně ztratí, jak flek, tak to zarudnutí?

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo znáte Dr. Irena Eris - jako já vím, že ta kosmetika existuje, mají docela pěkné přípravky, ale vždycky mi to přišlo jako takové šidítko.
V září jsme byli na svátky v Polanica Zdroj, ona tam má SPA hotel a ten je teda zcela ohromující…tak jsem si říkala, že to je asi rozšířená značka, když to tak sype a vrtá mi hlavou, jestli mi něco neutíká… :D

Hotel:
https://www.drirenaerisspa.pl/…e/spa-centre
https://www.drirenaerisspa.pl/en/

Příspěvek upraven 03.11.21 v 17:49

AnnaBella 3.11.21 17:48

@Lucinela Jinak já se taky mažu 50, obličej určitě, to slunce dává pleti zabrat. Na ten černý krém od Medik jsem koukala, ale ta cena, to je šílený, za to bych měla botox na rok a nebo výplně kys. hyaluronovou. Já teda vrásky zatím nemám, spíš mi časem spadnou tváře to už žádný krém nezachrání pak :think:

AnnaBella 4.11.21 15:06

Dr. Irena Eris znám, ale nic jsem od nich nezkoušela. Já používám jen Medik8, The Ordinary mají dobrý séra, občas prostřídám s krémy Nobilis Tilia a Havlíkova apotéka, ale ta se poslední dobou tak předražená, že už radši investuju do Medik, protože tam vidím za ty peníze aspoň nějaké výsledky. Havlíkova apotéka je sice moc fajn, léta jsem jejich krémy kupovala, ale prostě ty ceny teď jsou šílený už. A co můžu doporučit za hydratační krém je tenhle https://www.notino.cz/…kremovy-gel/, zatím ho nic v hydrataci nepřekonalo

Nelly 918 4.11.21 16:11

@frangipani_romana Který spray 50 používáš? Já si teď koupila krémgel 50 od Holika s Aloe. Já mám s většinou opalováků prpblém - alergie. A přírodní jsou zase většinou jak beton a člověk je po nich mastný jako prase. Lehký spray by se šiknul.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek