Drahá kosmetika - zkušenosti

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

@Nelly 918 https://www.benu.cz/…50-r17-75-ml?…
Ale musí to být ten „na obličej“, ostatní jsou mastné - tento je ve vodě, takže se dá nastříkat i na pěšinku ve vlasech (mně se občas spálí :D)

Nelly 918 4.11.21 20:30

@frangipani_romana Moc děkuju, to přesně potřebuju, ty mastné krémy fakt nedávám. Koupila jsem si v létě přírodní 50 od Eco Cosmetics a to je hnus. Vůbec nejde rozetřít, smrdí jak psí konečník a nevstřebá se ani za hodinu. Letěl obratem do popelnice. I bych se to styděla někomu darovat.

chavah 11.11.21 17:28

kamenky - ceny

Ceny rostou u všeho, samozřejmě sleduji vývoj u svých oblíbených přípravků.U některých jsou skokové. Tak třeba tento fluid od Lancome:
https://www.douglas.cz/…ultra-960709?…
Já ho kupovala na jaře na Notinu draze za 1 600 Kč, testry jsem ulovila na Europarfémech za 900, jsem zásobena.Kladu si však otázku, kam až budou kamenky šponovat své bláznivé ceny, aby tam nevstoupila ani noha a jejich eshopy? I po slevách je v nich vše nyní strašně drahé, tam snad nakupuje už jen blázen.Zbytné předražené zboží nyní lidé škrtnou jako první.Včera jsem navštívila Douglas na Smíchově.Byly jsme tam 3 návštěvnice a přesila asistentek. Jak kamenky přežijí nastupující zchudlé Česko? Jen úvaha…

frangipani_romana 11.11.21 18:16

@chavah Srovnají to. Datart taky míval různé ceny a pak to srovnali. Lidi si to rádi přijdou vyzvednout osobně, když to bude hned, bez poštovného a ještě si zkusí další zboží.
Co mne teda štve víc, je úroveň těch prodavaček - jako mně by asi taky nebavilo stát celý den u regálu, ale když už by přišel zákazník, tak bych se asi snažila mu něco prodat.
Nedávno jsem si šla koupit do Sephory Letňany makeup, chtěla jsem k němu vybrat i pudr - stejná značka, stejná barva, přišla jsem se vzorkem, prostě jasná páka, 3 minuty i se zaplacením.
Mně se to normálně nepodařilo koupit. Prostě nepodařilo! Když jsem konečně dohnala prodavačku, tak se mne tak snažila odbýt, že se mi s ní prostě nepodařilo domluvit, nechtěla si přečíst tu šifru na vzorku (psala to tam její kolegyně), ať jí prý řeknu, co přesný název, pořád mi strkala dva různé, ať si vyberu - já jsem chtěla ten „Guerlain 1W“, co mi tam napsala jiná jejich zaměstnankyně, ona stála, držela ty dva makeupy, neodpovídala, furt se koukala za sebe do skladu a trhala sebou, a když jsem jí řekla, že bych si k tomu ještě koupila pudr (protože jsem si naivně myslela, že ji vidina dobrého kšeftu přiměje se mi věnovat), tak lhostejně pronesla „no, to si musíte vybrat, jaký chcete“…tak jsem ji vysvobodila, řekla jsem, že si to rozmyslím, ona ulehčeně řekla jen „nashledanou“ a utekla za těma kolegyněma, co ji drbaly ve dveřích u skladu.

A když jsem tam byla podruhé, chtěla jsem jen vytáhnout ze šuplíku produkt příslušné barvy a pudr stejného čísla, tak se mne ujala nějaká 19letá kočička a přesvědčovala mne, že ten Guerlain je naprd, že ona použvíá Nars a ten je nejlepší, že jí pomáhá i na akné…no já akné nemám už asi 30 let :D

Ale udělala jsem dobře, koupila jsem si v pondělí makeup La Mer a je to pecka! Kam se hrabe ten Guerlain…a přitom cena skoro stejná. :palec:

otakara 12.11.21 09:13

@frangipani_romana celkom dobre som sa zasmiala, áno, mladé poradkyne sa dajú poslúchnuť len do určitého veku, tak do 20 ky :klaun: :cert: , z tohoto dôvodu si ani nedávam radiť, ono by to bolo aj smiešne. Ale, na druhej strane :think: , presmiala by som si celý deň, bolo by veselo!
Ale na druhej strane je net dobrý na to, že sa na ňom miešajú mladí aj celkom starí a k tomu, čo chcem vedieť, sa dostanem, napr. u mňa dnes, že ako opraviť fungovanie Comodo Internet Security :-) .
Aj recenzie aromegirls sú pre mňa nanič. Skôr príslušné kozmetické vlákno, kam sa môže prihlásiť aj tá Plus20-ka. 8-) 8-)

AnnaBella 16.11.21 10:41

Máte někdo zkušenost s korejskou kosmetikou Whamisa? Hlavně ten opunciový olej mě zajímá :think:

frangipani_romana 24.11.21 17:29

Mám v Paříži balíček kosmetiky Guerlain a ještě jsem si chtěla skočit pro pudřík a vánoční dárek na Champs Elysées.
5/12

Ale teď jsem si přečetla zprávy, vypadá to, že tohle bude moje jediná letošní návštěva v butiku :(
https://livetour.guerlain.com/…f8a4119a1019
Ale mají to hezké… :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek