Dřevitá, lehce nasládlá vůně pro 15 tiletého chlapce

Brach 14.11.19 18:34

Dřevitá, lehce nasládlá vůně pro 15 tiletého chlapce

Chci koupit synovi k vánocům první vůni, nemusí být extra drahá. Zjistila jsem, že je docela vybíravý, z lecčeho ho bolí hlava. Klasické citrusové mu moc nejedou ( dávala jsem mu přičichnout k CK One, různým Mexxům, nakonec si narychlo vybral alespon deodorant od Beckhama Beyond, ale to spíš že už to chtěl mít rychle za sebou a už mu vůně splývaly. Myslela jsem na něco lehce dřevitého, mírně nasládlého,ale ne kořeněného nebo lehce do mýdlova. Ale je mu 15, bude to nosit do školy. V této i pánské kategorii opravdu hodně tápu. Z mé poličky mu voněl Versace Crystal noir ( snad jedinému) , Eau De Shalimar a pak jemnější muskové vůně. Dejte prosím tipa

Stránka:  1 2 Další »
kamooo 14.11.19 19:38

Gucci Pour Homme II
Lalique Pour Homme Equus
The Beat for Men Burberry
Euphoria Men Calvin Klein
;-)

Frankie 14.11.19 23:37

@kamooo
Equus podle mne nikoliv, to není určeno pro děti.

xblok 15.11.19 09:01

Boucheron Quatre Pour Homme, nebo jí podobná levnější EP Line FC Barcelona, ty by mohly splňovat zadání.
Nebo bych zkusil něco od Zary, třeba některý z jejich klonů Invicta by mohl sedět 15-letému klukovi.

kamooo 15.11.19 09:20

@Frankie …možno máš pravdu, Františku, ale môj tínedžer ju mal v obľube… :palec:

;-)
Frankie 15.11.19 09:32

@kamooo
Jen jestli se nechtěl podobat tatínkovi a chodil mu na ni tajně na polici. :think:

kamooo 15.11.19 09:38

@Frankie :lol: … tak to si trafil na 100%

;-)
xblok 17.11.19 11:16

15-letému klukovi by mohl sedět taky třeba Boss Bottled Unlimited,
případně Ralph Lauren Polo Blue Sport.
A nebo třeba novinka Paco Rabanne Invictus Legend.

Brach 17.11.19 15:40

Díky za spolupráci, určitě něco z vašich tipů vyzkoušíme !

viky 18.11.19 10:10

Vyzkoušejte DSquared2 He Wood.
Nebo nějakou jinou pánskou vůni od této značky.
Třeba Wild je naprosto božská.
Líbí se mnoha lidem a není to bolehlav.
;-)

Frankie 18.11.19 14:41

@viky

Čekal jsem dlouho, kdo si tuhle vůni koupí a stane se divokým hřebcem.
V tomto falešné představy.
Nic ve zlém, obrázek k ní je úžasný, leč nedostanete vůbec nic divokého, naopak něco zcela levného.
Ovšem pokud myslíte ve svém příspěvku, že je to božské, neškodné a poklidné jako závan čerstvého vzduchu, proč by ne, to by k chlapci šlo?

viky 18.11.19 15:34

@Frankie Je pravda, že je spíše svěží. Není to nic pro drsné muže. Laciná mi ale vůbec nepřijde. Mně se líbí. Ale každý má jiný vkus a nos. Tak to je jasné.
:lol:

Frankie 18.11.19 15:54

@viky
Zklamala mne, nicméně tady by se trefila do zadání.
Co je hlavní, přestala se vyrábět, k čemu taková šidítka.

viky 18.11.19 16:05

@Frankie Všechna má oblíbená šidítka se přestanou vyrábět. To je v háji.
:lol:
Do zadání by se trefila. Právě právě…

Brach 26.11.19 09:06

Tak jsem synáčkovi objednala několik vzorků z vašich tipů i některé další k tomu. Do užšího výběru zvolil Boss Bottled Unlimited a Prada Luna rosa. Takže jsem mu objednala Bosse, myslím, že ten mu bohatě postačí. Prada je pěkná, nosí ji i kolegyně v práci, ale trošku se mi ta levandule převoněla, asi bych ji doma teď právě cítit nechtěla. Nicméně vzorky zkoušel i manžel a tomu se Prada líbila ;-)… Vzorky začal zkoušet i 12 tiletý syn a chtěl teda taky vůni (aby náhodou ten starší neměl něčeho víc), tomu jsem to tedy ještě zakázala, myslím, že kluk ve 12 by byl akorád pro smích- alespon v té naší škole

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek