Dřevitá vůně do pánska

Širín 24.09.08 12:04

Dřevitá vůně do pánska

… osobně se vůbec nevyznám ve vůních tohoto typu, ale slíbila jsem kolegyni, že jí poradím :roll: .
Myslím, že by byla schopna nosit i pánské vůně, ale to jí radit nechci. Pokud vás tedy napadne nějaké vůně „dřevitá do pánska“, budu ráda za typy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

janas 24.09.08 12:08

L'Artisan - Timbuktu. Nutno očichat, není to pro slabší povahy. Je inzerovaná jako unisex, ale podle mě je vysloveně pánská.

Kriss 24.09.08 12:25

Bulgari Pour Homme Soir , skor cajovo drevita
Caleche Hermes
Chanel Allure Homme

Širín 24.09.08 12:37

Díky, díky a budu vděčná, když vás napadne i dámská vůně podobná.

macska 24.09.08 13:03

Co Eau des Merveilles? Na mně jde vyloženě do pánska.

Širín 24.09.08 13:11
macska píše:
Co Eau des Merveilles? Na mně jde vyloženě do pánska.

Ano, ta vypadá moc dobře!

Zdeňka 24.09.08 13:40

A nebo co takhle třeba pánská dřevitá vůně do dámska - Declaration Cartier- jde do sladka, svěží, jemná.

Ada 24.09.08 14:01

A nezapomínejme na Magnifique :) Dřevitá je a do pánska jde na hodně lidech taky.

Širín 24.09.08 14:31
Ada píše:
A nezapomínejme na Magnifique :) Dřevitá je a do pánska jde na hodně lidech taky.

Na tu bych zapoměla! Ano, ano, ta taky, díky.

benvenuta 24.09.08 14:58

Feminite du Bois od Shiseida - ceder a fialky. Alebo DK Black Cashmere - ceder a kadidlo. Cedre Bleu od yves Rocher. Tumulte pour Homme od Lacroixa - samy ceder, aj ja ju mam.

Lela 24.09.08 15:17

Ale Feminite rozhodně nejde do pánska. Je to robustní, temná, sladká,medově ovocná smyslně ženská dřevitá vůně. Moje naprostá láska. Ale je pravda, že co se dřevité vůně pro ženu týče, nemá konkurenci.
Jinak hlasuji pro Timbuktu, ten jde do pánska, je dřevitě-kouřový.

estelle 24.09.08 16:13

Tento typ voni mam rada, u mna napriklad: Le Baiser a Kingdom.

benvenuta 24.09.08 16:38
Lela píše:
Ale Feminite rozhodně nejde do pánska. …
Ale je pravda, že co se dřevité vůně pro ženu týče, nemá konkurenci.
Ano. Kam sa hrabe Magnifique.
zdensy 24.09.08 17:18
Ada píše:

Mně se včera líbila právě tím, že se na mě nevalil z flakonu cukr. Pánské tóny mě nenapadly, ale něco na tom bude. Škoda, že byla dost řídká, zkoušely jste její výdrž? Líbila se mi, ještě ji musím prubnout.

benvenuta 24.09.08 18:05

Aj taky Cabaret je drevity a mohol by ho nosit aj muz.
Je vela damskych voni, ktore sice nepripominaju na prvy pocuch pansku vonu, ale ked sa nad tym clovek zamysli, vonali by dobre aj na muzovi. Luca Turin v The Guide komentoval viacere damske vone z tohto hladiska (napr. aj Cabaret) a myslim, ze mal pravdu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama