Držáky?

ZPĚVAČKA 22.1.18 21:24

@Hanka H já zase nevím, zda bych tu fialku musela, ale díky

Hanka H 22.1.18 21:40

@ZPĚVAČKA Jedině když ji miluješ, jinak není co řešit :-D !

ZPĚVAČKA 22.1.18 22:07

@Hanka H jo,jo,..........a to si právě nejsem jistá, já raději frézie,…
Teď jsem jukla na značku Juliette Has a Gun, taky ty vůničky vypadají dobře,ale neznám,…např. MMMM nebo Gentlewoman

Frankie 22.1.18 23:54

@ZPĚVAČKA
Mám 2 láhve, chytám po tom „dryjáku“ kašel jako tuberák, je to sázka na jistotu.
Nemůže osobnosti :-P zklamat.

Brach 16.2.18 21:38

Největší držáci co se mi poslední dobou dostaly pod ruku jsou Tresor Midnight Rose, ten vydržel na oblečení 2 dny a to jsem měla jen vzorek bez rozprašovače. Na ruce jsem ho musela za chvíli smýt,tu vlezlou sladkost jsem nedala. Dalším byl Jesus Del Pozo Haloween, vážně mě překvapil svojí výdrží, vůbec nic jsem nečekala,opět vzorek bez rozprašovače, byla půl dne velice intenzivní, ta nešla ani smýt....... :-D a do třetice opět vzorek Bvlgari Goldea, tu jsem si užívala, chvíli trvalo, než se rozvoněla, ale přežila i náročné cvičení a zápěstí intenzivně vonělo, až do osprchování.....

ZPĚVAČKA 17.2.18 12:41

@Hanka H No já myslím, že jsou pěkně propracované, vyvážené. Měla jsem flakon Juliette has a gun Lady Vengeance, včera jsem si flakon rozbila,..........ještě, že mám ve 2 refanech odstřiky, je to dle mého čajová růže - celý keř, jiného ani nic necítím,,. První den jsem myslela, že se mi nebude líbit, zdála se ostrá, pronikavá,…ale po týdnu nošení LÁSKA. Dnes nám voní celý byt a chodba, ještě jsem s tou vodou umyla chodbu,.......Myslí, že vnuk Niny Ricci je šikovný. Přečti si recenze MMMM moc nechválí,.......... :-)

Danilejka 17.2.18 13:29

Držák je (na mně) Mon Guerlain - celý den intenzivní vůně. Na oblečení ji cítím i po týdnu.

Verda2 17.2.18 16:22
@Danilejka píše:
Držák je (na mně) Mon Guerlain - celý den intenzivní vůně. Na oblečení ji cítím i po týdnu.

Tak to Ti v dobrém závidím. Mon Guerlain je má nejnovější vůně, ale bohužel s výdrží nejsem spokojená. Je faktem, že mám ráda docela silné vůně, takové Opium, Manifesto, Lou Lou a dnešní Insolence ze sebe cítím celý den, ale MG se po pár hodinách prostě odporoučí. Nechávám si ji na teplejší období, třeba to bude lepší.

Danilejka 18.2.18 08:09

@Verda2 já vždy jeden střik na zápěstí, dva na krk a jeden do vlasů a cítím jí skutečně i v podvečer, než jdu do sprchy. Pokud si jí dam na noc, tak vždy jeden střik na zápěstí a to jí ráno už necítím.

malamonica 10.6.18 20:22

Mne stale nic nedrzi. Jedine Eden a Alien EA.

melany 10.6.18 21:33

@malamonica mě teď drží všechny Chanely, Sun a Angel edp +vlasová mlha

malamonica 10.6.18 21:55

@melany chanely ja rada a je to vcelku ok ale mohli by aj dlhsie drzat za tu cenu. O jasne a muglerovky drzia všetky ale mna dusia. Sun bol fajn len ten zas moj muz ofrflal.

ZPĚVAČKA 11.6.18 00:34

Držák je Mon Guerlain a Paloma Picasso,… po celém dnešním nošení také Coromandel EDP

Verda2 12.6.18 10:44

Na mně Mon Guerlain drží mizerně, byť ho ráda nosím :lol:
Za to Eden a Sun, to jsou úžasné držáky a teď na léto, no prostě :srdce:
A Poême, ten taky, ale ten se na léto moc nehodí, za to na jaře a na podzim je překrásný :srdce:

ZPĚVAČKA 13.6.18 23:36

@Verda2 Poeme je taky držák,… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 Další »
Váš příspěvek