Durance

Lady A 12.09.10 20:10

Durance

Dnes jsem byla na Biodožínkách v Nenačovicích a zaujala mě přírodní kosmetika Durance en Provence . Mají i voňadla, zkusila jsem vůni s názvem „Starodávná růže“ a je moc pěkná.
Lituju, že jsem hned nekoupila :conf: , měli tam fakt dobrý ceny.

Znáte někdo tu kosmetiku? Koukala jsem, že mají i tuhý deodoranty do podpaží.

Reklama

Ishar 20.10.10 16:13

Durance mě taky zaujal kvůli produktům na holení, ale je to trochu drahé asi zůtanu u mýdla na holení od Tabac Original které je super :wink:

Elvira 16.01.11 21:29

Mám od nich vůni na polštář Večerní bylinkový čaj jako dárek od sestry, naproti jídelně Country Life v Melantrichově je obchůdek, kde je plno produktů Durance, pokud by to někoho zajímalo.

Vevie 22.03.11 18:19

Dneska jsem zkoušela jejich levandulovou toaletku - je to cca 5 hodin a pořád je jemně cítit. Levandule je to věrná, na mě až moc ostrá. Ale naprosto úžasně od nich voní kolínská voda levadule s fíkem (350ml za cca 660,–) - velmi vážně nad ní uvažuju.

Jinak pro Plzeňandy: tuhle kosmetiku maj v malém obchudku s přírodní kosmetikou na rohu Smetanky a Bezručovky, kousek od náměstí.

:ot: Vlastní ho moc milá paní - o výrobcích, co tam má, ví všechno, ochotně poradí, nic nenutí, nechá vyzkoušet, ceny nejsou natažené - prostě paráda. BTW má tam také pár kousků minerální dekorativky Lily lolo (makeupy měla za 419,–).

Ronna 14.04.12 17:26

Nevíte, jestli je ke koupi někde v Brně?

Kamikaii 15.04.12 14:08

Nechala jsem si s kašičkama :twisted: a chlebem z County life poslat 100 ml Lilie za 319 a líbí se mi
http://www.countrylife.cz/…0-ml-durance
pěkná (donedávna jsem kytky tohoto typu nemohla ani cítit :mrgreen: )

Arome Slunecnice 25.11.14 07:47

Chtěla jsem se zeptat, nemá některá z vás zkušenosti s jejich svíčkami? Já si opakovaně koupila Pin en Provence (borovice), je to má asi nejoblíbenější vůně ve svíčce, jakou znám… Další jsem bohužel nezkoušela.

Zajímá mě hlavně, jestli je velký rozdíl v tom, jak svíčka voní „za studena“, a potom, když hoří. A jestli ještě nějaká stojí za hřích (moc uvažuji o té s fíkem a grapefruitem).

Děkuji za jakýkoliv postřeh! :kytka:

Lavandine1 09.01.16 00:14
@Vevie píše:
Dneska jsem zkoušela jejich levandulovou toaletku - je to cca 5 hodin a pořád je jemně cítit. Levandule je to věrná, na mě až moc ostrá. Ale naprosto úžasně od nich voní kolínská voda levadule s fíkem (350ml za cca 660,–) - velmi vážně nad ní uvažuju.

Jinak pro Plzeňandy: tuhle kosmetiku maj v malém obchudku s přírodní kosmetikou na rohu Smetanky a Bezručovky, kousek od náměstí.

Vlastní ho moc milá paní - o výrobcích, co tam má, ví všechno, ochotně poradí, nic nenutí, nechá vyzkoušet, ceny nejsou natažené - prostě paráda. BTW má tam také pár kousků minerální dekorativky Lily lolo (makeupy měla za 419,–).

Update: obchůdek již bohužel zrušili, ale vůně mají v Bioplanetě v Bezručovce.

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama