Dvě novinky z Oriflame

verunka2201 04.08.09 01:31

Dvě novinky z Oriflame

Přiznám se, zaujaly mě především flakony. Ale vůně od Oriflame nejsou špatné, alespoň ty, co znám, se mi hodně líbí, a na tyto jsem vážně zvědavá:

Cherries

• prodává se v balení po 3×5 ml :D (jestli bude i větší, netuším, ale tipuju, že ne, protože pak už by to nebylo tak roztomilé)

http://www.oriflame.cz/…0207_2_2.jpg

Amber Elixir

• aktuálně v katalogu miniaturka, od příště i velký flakon (asi 50ml?)

http://img.mimishop.cz/…b1325762.jpg

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

macska 04.08.09 07:45

jé, ty třešně chci (kvůli flakonku) :P

Ambrožová Lenka 04.08.09 10:43
verunka2201 píše:
Přiznám se, zaujaly mě především flakony. Ale vůně od Oriflame nejsou špatné, alespoň ty, co znám, se mi hodně líbí, a na tyto jsem vážně zvědavá:

Cherries

Veru, to nevypadá špatně, máš je už odzkoušené??

jerry 04.08.09 10:57

Já jsem zkusila obě - tedy pouze na parfémované stránce - třešně jsou taková sladší třešňová ledová tříšt - cílovou skupinu bych viděla v -náctiletých.
Flakónek je opravdu zajímavý - pokud je tedy ze skla a ne z plastu.

Ta ambrová vůně - nevonělo to špatně, ale už jsem rozmlsaná.

Jen jak ty parfémy budou vonět na kůži.

jasmina 04.08.09 13:09

ty tresne jsou ale hezoucke :) zajimavy napad

Amy 04.08.09 18:43

Já zkusila obě, třešně jsou hezké, ale opravdu sladké tak pro mladou slečnu, Ambra je hezká jen ze začátku, pak už klasický Oriflame, nic moc, ale já jsem taky rozmlsaná :lol:

verunka2201 04.08.09 18:50

Já si taky myslím, že pro Aromačky to bude lehký podprůměr :lol: ale ty flakony mě vážně uchvacují! :heart: Vyzkoušeno nemám, ale plánuju.
A vlastně by to ani nemuselo být špatné jakožto dárek - oboje :wink: (jakože by se tím nemělo dát nic zkazit)

Amy 04.08.09 18:52

To určitě ne :lol: Pro toho, kdo není zmlsaný jako my tady na Arome to jsou příjemné vůně, v práci se líbily kolegyním dost :wink:

Širín 04.08.09 23:10

Ty třešně jsou rádoby vůně jako Miss Dior Chérie.
Ten flakónek je hezký, ale kdyby byl za 150,– a ne za skoro 300,–.

viky 06.08.09 13:34

Ty třešně mi připadají hrozně nepraktické.. Já dávám palec dolů :lol: .

ledifia 06.08.09 17:36

Mně se taky líbí kdejaká malá pidiflaška, ale ty třešně jsou přímo nechutně podbízivé -„hele, jak jsme roztomilé :oops: ,cink, cink.. :oops: “

Bych to chtěla vidět naživo, jednou by stačilo.

dracatko 06.08.09 17:59

Mně se ty třešinky líbí, ale jsou tak neuvěřitelně nepraktické že nad nimi ani teoreticky nepřemýšlím. Možná zkusím tu ambru, nevypadá zle a kdyžtak se na aukru vždycky udá 8)

viky 18.08.09 00:46

Amber Elixir voní z čuchstránky docela dobře. Bude to sladká, hřejivá a trochu gurmánská vůně.

Katlynka 18.08.09 09:37

Mne sa čerešničky nepáčia teda vôbec. Vyzerajú ako gýč z jarmoku. A sú dosť nepraktické. Ale pre malé slečny to bude asi príjemná vônička.
Tá ambra podľa voňavej stránky vonia príjemne, teším sa až ju skúsim na kožu.

Evax 18.08.09 11:21

Třešně bych viděla tak pro 10tiletou holčičku, pro mne vyloženě dětská vůně. A „ambra“ /ze vzorku/ voní poměrně lacině, nosit bych nenosila :lol: :lol: 8) Od Oriflamu je kvalitnější ambra asi pouze v Precious - respektive ve složení není, ale cítím ji tam :lol: :lol: Jinak Avon, Oriflame - už jsem vážně moc zmlsaná, jejich vůně mi přijdou obecně celkově lacinější, mdlé výdrže a předražené.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama