Eau des Mervilles

Chandler 25.10.11 13:55

Eau des Mervilles

Někde jsem se dočetl, že tahle vůně voní jako čerstvě pokácené dřevo na lesní pasece rozpáleném sluncem, což je něco, co by se mi mohlo hodně líbit. Opravdu tak působí? Máte někdo zkušenosti s tímhle Hermesem?


Reklama

slniecko 25.10.11 14:08

Mne skor vonia ako vyplavene morske drevo znova a znova zalievane morskou vlnou…milujem ju.

Chandler 25.10.11 14:13

Díky za reakci. A co u toho moře, rostou tam i nějaké borovice? :-D Já si nemohu pomoci, ale mě moře voní spíš jako směs vůní všech těch dřevin, co tam okolo rostou, než abych vnímal vůni samotného moře. Nakonec to budu stejně muset vyzkoušet v parfumerii, ale stejně mě zajímá, jak to vnímají ostatní. Jinak mají Eau des Mervilles v běžných parfumeriích typu Sephora, Douglas apod.?

Mirka 25.10.11 20:12

V parfumérkách jsou, dobrý je i Elixir dM, hustý a sladký

slniecko 25.10.11 22:48

Nooo…tak pri troche fantazie aj borovice :lol: …mne sa tam paci ten vydareny slany ton v spojitosti s drevom…neviem, k comu to prirovnat.
Ak nezozenies v parfumerkach, prihlas sa o vzorku.
Elixir je podla mna uplne z ineho sudka, ta sol tam trosku je, ale inak su to skor citrusy…

Anouk 26.10.11 10:11

V běžných parfumeriích už se Hermes prodávat nebude, k dostání bude jen v jejich butiku v Pařížské ulici, ale v některých parfumeriích ještě doprodávají zbytky. Já tu vůni miluju, ale na mě bohužel voní dost podivně, ale na mojí kolegyni voní úchvatně. Přijde mi těžko popsatelná, je tam moře, sůl, slunce, dřevo, mléko, ale rozhodně to není vodní vůně s nějakým nechutným melounem. Není tuctová, ale není vlezlá, určitě stojí za vyzkoušení. V Paříži jsem ji na někom cítila na každém kroku :))

Mandarinka 26.10.11 14:08

Souhlasím, že v Eau de Merveilles je suché dřevo i slanost. Něco jako suchý borovicový les na břehu teplého moře, kde cítíš i tu sůl ve vzduchu. Těžko o tom mluvit, to se musí očichat. Na mě ale Eau de Merveilles vůbec nedrží (asi tak po 15 min. už ji necítím), jinak už by dávno kralovala mé poličce.
Zkoušela jsem i Elixir, ten je víc pomerančový a šťavnatý.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama