Eau du Sud, Nuits de Hadrien Annick Goutal

radmila.k 23.02.08 18:54

Ahoj, nemáte některá načichány tyto vůně?
Hledám něco na léto, to mám nejradši nějaké lehké, nesladké citrusové vůně (Le jardin sur le Nil, Eau des Merveilles Pegassus, Mandragore, YR Green tea, teď nová Verbena apod..). Podle popisu mě zaujaly Eau du Sud a Les Nuits de Hadrien, ale nemám možnost je vyzkoušet. Jaké jsou? Popř. jaké byste mi poradily vůně i od jiných značek?Díky


Reklama

zdensy 23.02.08 20:31

Od A.G. neznám zdaleka všechny, ale ty, co jsem měla čest poznat, mi všechny obrátily žaludek kromě jedné - Mandragore. Ta se mi naopak moc líbí.

Veverka 26.02.08 09:37

Znám Nuits de Hadrien - krásná zajímavá vůně, bohužel stejně jako snad všechny od Annick Goutal na mě skoro vůbec nedrží. Z těch co znám od Goutal, má výbornou výdrž jen Songes, o něco horší pak Grand amour, Quel amour a Passion, ale ty mě moc nezaujaly.

Veverka 26.02.08 09:39

zdensy - Mandragora je nádherná, chtěla jsem si ji pořídit, ale odradilo mě, že vůbec nedrží :-((((

janas 26.02.08 09:44
Veverka píše:
zdensy - Mandragora je nádherná, chtěla jsem si ji pořídit, ale odradilo mě, že vůbec nedrží :-((((

Taky jsem byla zklamaná z výdrže, ale pak jsem přišla na to, že docela dlouho drží ve vlasech a na oblečení. Když ji použiješ víc dnů za sebou, pak už to s tou výdrží není tak špatné. Zvedá mi ohromně náladu a na jaro je ideální, moc krásná! Zabývám se myšlenkou, koupit k tomu tělové mléko.
Od AG je taky moc krásná Le Chevrefeuille, výdrž je ovšem taky slabší.

janamarie 26.02.08 11:11

A nevíte jak voní Heure exquise od AG? NA MUA ji přirovnávali ke Cristalle nebo No.19

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama