Éclat d'Arpege

fiore 30.05.08 16:23

Éclat d'Arpege

Podle složení a ohlasů mám pocit, že tahle vůně je moc pěkná :D

Jen si nejsem jistá výdrží. Většinou všude čtu, že vydrží hodně málo. Jaké máte zkušenost ? :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ronna 30.05.08 16:41

Já jsem ji měla nedávno na ruce a držela dlouho, dokonce byla cítit poté v místnosti, když jsem odešla. Je dost oblíbená a sexy. Já bych asi do ní nešla, cítím tam něco umělého. Ale byla jsem několikrát pochválena.

Gep 30.05.08 16:45

Příjemná, sladká, šeříkovo jarní vůně. Sice je z rodiny LB, ale LB mi nevoní, je ostře citrusová, kdežto Eclat D`Arpege je milá svými květinami a svou prvoplánovou sladkostí v duchu svěžích květinovek více, než ovocenek. Mně voní moc hezky, měla jsem ji dvakrát za sebou, ale už bych se k ní nevracela. Zpočátku jsem ji cítila možná i hodinku, když jsem si zvykla, tak pár minut. Ale chyběly ohlasy, takže ani nevím, jestli ji vnímalo i okolí. :?

chaantal 30.05.08 19:30

ja tu vuni necitim uz za par minut, nevim jestli je ta vydrz tak mizerna, nebo jestli muj nos ji proste prehlizi :D Kamaradka se touto vuni a jeste Eau de Rubylips voni uz tak rok a jeste jsem ji ani jednou necitila necim vonet… :?

Tana 30.05.08 19:55

Koupila jsem si ji když se začala prodávat jako novinka, ale prodala jsem ji jedné holčině. Fakt příjemné šeříky a broskvový čajíček, ale je tak jemná, že je jí to na škodu. Vůbec jsem necítila, že voním. Prostě nic :evil:. A to jsem jí dala šanci v létě i v zimě. Jinak LB to není. Je o moc příjemnější.

Vera 30.05.08 20:09

Na mně zase voní dlouho, je hezká, ale jsou hezčí :wink:

Evax 31.05.08 19:27

Ano, Eclat bude asi hezká vůně, podle všech recenzí, žebříčků prodejnosti a tak dále pěkná být musí. Bohužel patřím zřejmě k silné minoritě /doufám nejsem jediná/, které se dělá z Eclatu nedobře :roll: Nebudu raději ani rozepisovat, co všechno mi připomíná /a šeřík tedy moc ne, spíš vůbec, max. umělý plastikový šeřík - opravdovou živou vůni šeříku mám moc ráda/. Možná v zimě je ještě snesitelný, ale v teple na mě působí hodně špatně /Light Blue mi tedy nepřipomíná, ta mi nevadí/, nějakou delší trasu s Eclatem v jakémkoli dopravním prostředku bych nezvládla. Loni to ještě s Eclatem nebylo tak zlé, ale letos se mi v tomto případě otočily čichové buňky na absolutní nesnášenlivost a čím tepleji, tím hůř :shock: Jediné štěstí, že je to jemná vůně, ne moc vytrvalá, jinak by mi asi na veřejnosti moc dobře nebylo :lol: Pak že existuje neutrální, univerzálně líbivá vůně :P :lol:

Svatka 31.05.08 22:18

Eclat jsem si pořídila (mini) proto, neboť je údajně tak úchvatná. Špatná není. Připomíná mi Moschino I love love, ale nejsou stejné, ta má lepší začátek. Ale prostě delší dobu ho nemusím mít, pak mě spíš obtěžuje, ale dcera mini zdědila a je velmi spokojená.

Fleur 07.06.08 15:53

Eclat jsem používala před pár lety, byla to vůně, kterou mi okolí hodně chválilo. Připadala mi ale poměrně slabá, několikrát denně jsem ji obnovovala (a to jsem byla smířena s tím, že sama ji už necítím). Pořídila jsem si k ní i tělové mléko (to mi ovšem příšerně páchlo). Vůni pak začala nosit jedna moje kamarádka, takže o důvod víc, proč ji (tu vůni pochopitelně!) opustit. Letos se mi ale zastesklo - ani ne tak po vůni samotné, jako spíš po období, v němž jsem ji nosila. Pořídila jsem si tedy v drogérii Nike Fission (to byl tip na levnou náhražku Éclatu, který jsem našla tady na webu) jako náplast na nostalgickou náladu. No a kamarádka, která používá Éclat, s překvapením konstatovala, že jsem se k němu opět vrátila!

zuz.ka 21.06.09 00:12

Na jaro, léto příjemná, šeříkovo - broskvová a přesto osvěžující. Bohužel malá výdrž, je třeba se přestříknout. Pokud mi ulpí na oblečení, cítím ji déle. Myslím, že flakón bude brzy fuč! Naštěstí se dá pořídit za celkem rozumnou cenu, tak mě ta výdrž zas až tolik nemrzí.

evik77 21.06.09 09:25

Krásná, příjemná, jemná, neobtěžující. Bohužel za půl hodiny cítím jen slaboulinký závan a to ještě musím nosem vrtat na zápěstí. Je to „polévačka“ jako jsou některé ardenky. Vzhledem k té výdrži by mi bylo líto peněz. No možná ne léto bych ji neváhala koupit. Ale flakonek je krásný.

Albeni 21.06.09 09:56

Jemná, prostě až příliš. Po chvíli necítím nic, je pryč. Kdyby ji dělali v trochu silnější koncentraci, možná by to šlo, ale takto je moc slabá. A umělá. Šeřík? U mě vůbec, spíš plastik a líh. Konec, jakože základ, necítím vůbec. Mohla bych tu výdrž počítat na minuty, i kdyby mi voněla, byl by to pro mě absolutně zbytečný nákup.

Ingrid 21.06.09 10:17

Dlouho jsem se jí vyhýbala,protože je všobecně považovaná za profláklou,ale na podzim se mi sešlo několik vzorečků a byla jsem nadšená,napsala jsem to do komentáře k recenzi a myslela si,že to skončí nákupem,ale neskončilo,vzorečků jsem měla dost na to,abych se přesvědčila,že ji po několika vteřinách přestávám cítit na kůži a na oblečení po několika minutách a necítili ji ani lidé okolo mne a vylila jsem na sebe dva vzorečky naráz.Obvykle méně držící vůně dobře přilnou k oblečení a z něj voní dlouho,Eclat bohužel ne.Radila bych pořádně zkusit výdrž,to je hlavní slabina,ale vůně je to moc pěkná,jemná,ne­obtěžující,po­doba s výše popsanými tam je,ale nechytá takový upocený závan,jaký někdy tyhle šeříkovo citrusové vůně mají,Eclat je hladký,vyvážený a má takovou sexy špičku.

Zuzek 21.06.09 11:40

Taky jsem myslela, že na mně nedrží, ale drží, ne nijak závratně, ale cítím ji sama na sobě, já vůně všeobecně aplikuju dost. Připomíná mi vyprané prádlo, čistotu a nevinost. Mám ji už podruhé, potřetí si ji asi nekoupím.
Každopádně je o moc hezčí než LB.

Daisy.zlouky 21.06.09 13:07

Já ji mám taky ráda a cítím ji na sobě hlavně večer.když jsem si ji kupovala,myslela jsem si,že to bude vůně,kterou budu opakovat,ale bohužel se hodně proflákla a už mě tolik neláká.ale voní krásně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama