edit, prosím o smazání

derad 05.06.10 19:31
AH64 píše:
stalo se vám někdy to, že jste cítili tak neuvěřitelnou chemii a přitažlivost, ..... tak, že jste byli schopné se ponižovat a dolézat?
ne. pokud si nejsem naprosto jist, že protějšek mě chce minimálně stejně tak jako já jeho, neexistuje možnost, že bych jen meknul o tom, že ho chci.
udělal jsem to jedinkrát v životě (myslím „neslušný“ návrh, ne dolézání), byl jsem nevybíravě odmítnut a stačilo mi to jednou provždy. to si radši vrazím jehlu pod nehet, než abych se ještě někdy komukoliv nutil, i kdyby to měl být sám medvědí bůh http://yoursmiles.org/…no/t2616.gif

chlapů jsou mraky AH, dokonce i ještě přitažlivějších (pro tebe), než ten tvůj momentální fantóm. a ano, je mi jasné, že tomu teď nevěříš 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

AH64 05.06.10 19:33

nejhorší je že to prostě cítím, že on ke mně chová to samý..akorát prostě nechce.
jj já vím že je jich hodně, jen tenhle mi fakt už snad 5 let motá palici a nedává mi žít… prostě nevím jak se toho zbavit :bang:

derad 05.06.10 19:36
AH64 píše: … prostě nevím jak se toho zbavit :bang:
jeď do Ameriky. 8)
AH64 05.06.10 19:38

ty hele to nepomůže, my byli od sebe půl roku bez jakéhokoliv kontaktu a stejně jsem na něj myslela jako teď a vím že tohle snad budu dělat i po roce…nikdy jsem kvůli nikomu takhle nevyváděla a proto bych ráda, kdyby se to už nikdy nestalo :bang:

shanin 05.06.10 19:53

To chce čas. Půl roku není zas tak dlouhá doba…

Vera 05.06.10 20:06

vím o čem mluvíš, jediná cesta je vymýt mozek nekonečným opakováním, že se chceš od něj osvobodit, zformulovat krátkou kladnou větu a dokola opakovat, nebude to hned, ale jednou zjistíš, že už na něm nelpíš a že si svobodná, je to lepší než prášky nebo pití, zvládnout to musíš, přece nezahodíš mládí kvůli někomu, kdo o tebe stojí právě jen skrzevá tu chemii…
držím palce! zvládla si toho už tolik, tohle zmákneš taky, uvidíš, jen opravdu musíš chtít!!! jinak podvědomí tě zase převálcuje, ber to jako výcvik, o rozkaze se nediskutuje, ten se vykoná, zlom vaz!!!

AH64 05.06.10 20:11

Vero nejhorší je že zvládnu hodně a zvládla jsem…jen co se týče citových otázek a konkrétně on mi hrozně dělají problém :x nesmím se s ním vídat, psát si, nic…ale když i po půl roce ignorace je to tu zase a stejně silné jako předtím, ztrácím prostě hrozně motivaci a asi se fakt utrápim a budu ze sebe pořád dělat hroznou trapku i když si za to koušu pak nehty a mam chuť vždy hodit telefon do řeky

jerry 05.06.10 20:14

A není to nějaká forma závoslosti? Možná by to chtělo vyhledat odbornou pomoc - např. psychologa.

AH64 05.06.10 20:15

myslíš? :conf: já byla fakt s nim půl roku od sebe a vše tak nějak v pohodě,sice jsem na něj pořád myslela, ale nedělala takové věci, dokud jsme se zase nesetkali a nezačli psát…a když mu nepíšu já, tak on píše zas mně… :conf:

chjo vy byste posílali všechny se vším k psychologovi, to bych si tam musela už rezervovat vedle ordinace lůžko na přespání :lol:

Vera 05.06.10 20:22

Hlavně nezapomeň, že život strašně rychle utíká, mladá si jen malou chvli, i když se ti to teď nezdá… *******
když tě bolí zub, jdeš k zubaři, když duše, je tu psycholog :P

AH64 05.06.10 20:29

ten mi řekne tak „nevídejte se s nim, přerušte kontakty apod“ - to sice je pravda,ale pak ho uvidim, dáme se jen tak náhodou do řeči a šup už je to znova…prostě to vidim na hodně dlouho.nejhorší je, že kvůli němu odmítám i docela solidní chlapy,co se okolo mne motají… :| a když už se mi někdo zalíbí, tak s ním třeba jsem, ale stejně s ním po chvíli vymetu :oops: protože mi na něm začne něco vadit…no nic, tohle je fakt moje asi neverending story.

přitom já s ním být nemůžu :roll: nevěřila bych mu, stejně jsme se hádali a bylo to o ničem, ale prostě něco TO tam je, a já to prostě v hlavě nechci…fakt jsem jak háravá fena :roll:

Garfield 05.06.10 20:33

Jak tu někdo psal, chce to čas, půl roku je málo.Vymazat číslo, nepsat, nevolat, nescházet se, když potkáš, přejdi na druhý chodník. Úplně vymazat dotyčného ze života.Nebude to hned, potrvá to třeba rok, dva, ale přejde to. A taky chce se v tom nerochnit. Na jednu stranu se toho člověk chce zbavit, ale na druhou stranu mu tak zvláštně dělá dobře, že se trápí, znám to, zažila jsem.Takže nemilosrdně a tvrdě utnout. Uvidíš, že pak budeš jen nechápavě vrtět hlavou nad tím, jak si se chovala a ponižovala.

AH64 05.06.10 21:19

to mi říkají i kamarádky :( že se na to pak povznesu a budu si říkat, co jsem dělala za trapárny :roll: no chce to asi opravdu ten rok nejmíň.

nejhorší je když tohle i on nechává otevřené,nepošle mně prostě do háje s tím že už je konec, kdybych to vycítila, že u něj nejsou žádné city, tak se taky stáhnu a neřešim to. ale nejhorší když vidim že z jeho strany je to také nějaké, to mi právě hrozně nahlodává se ozávat a dělat ze sebe akorát debilku :smack:

meduza123 05.06.10 21:52

To mi připomíná mýho ex. Přesně takhle se mnou cvičil on. Nikdy nedal úplně přesně najevo co a jak, jo, chodili jsme spolu ale pořád mě držel trochu v nejistotě. Byla jsem přesvědčená, že mě má rád a i měl. Ale velmi to panáček uměl, běhala jsem za nim jak pes. A i když jsem si byla moc dobře vědomá toho, že to dělám a že je to špatně, těžko to člověk ovládne. No a je to půl roku, co spolu nejsme. Je hodně těžký se neozývat, hodně mi chybí, ale už je to lepší. Už začínám věřit tomu, že jednouuuu se z toho člověk snad fakt dostane. Samozřejmě je podmínka nebýt v kontaktu, absolutně žádným :(

Gileis 05.06.10 21:53

AH,
mě z toho, co píšeš (samozřejmě nevidím do situace!) přijde, že on to sice nechává otevřené, ale jen pro sebe a svůj „prospěch“. Píšeš, že spolu být nemůžete - ale jestli je jedinej důvod ten, že má holku, tak to prostě důvod není, kdyby tě chtěl na něco jinýho než na občasný zvednutí svýho sebevědomí, tak prostě tu holku pustí k vodě. A byl by s tebou. Myslím, že se současnou situací nejseš spokojená, ale nebude to lepší, chce si to uvědomit a skončit to… (Můj pohled )

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama