Eisenberg Le Péché

Chandler 20.06.11 11:03

Eisenberg Le Péché

V Sephoře mají mezi pánskými vůněmi Le Péché . Proč mě to tak udivuje? Protože Le Péché voní téměř identicky jako Narciso Rodrigues for her , která se mi hodně líbí. Takže pánská vůně ve stylu dámského Narcisa, to není vůbec špatné. Pánský Narciso mi vůbec nic neříká. Posléze jsem zjistil, že existují dvě verze Le Péché. Pánská (eau de parfum homme) a dámská (eau de parfum), tak jsem tam snad zkoušel tu pánskou a nedělám tu jen zbytečné vlny. :-) Co na to ostatní? Už jste zkoušeli?


Reklama

FlirtBoy 20.06.11 11:58

NR for Her se mi taky líbí, to je povedený kousek  8)

derad 20.06.11 18:12

to jen dokazuje, že popisky pánská/dámská by se neměly brát tak vážně, jak jsou brány 8)

Chandler 20.06.11 19:47

Svatá pravda. Nejlepší by bylo zrušit dělení na pánské a dámské. Ale marketéři by se stejně museli vždy rozhodnout, kam budou cílit, takže by to rozhodování zase bylo na někom jiném, než na spotřebiteli :-). Je to marný, je to marný, je to marný :-).

derad 20.06.11 21:35

nejni, dá se to ignorovat :wink:

Nat 29.07.11 12:05

včera jsem měl plonkovou půhodinku a abych ji nějak spotřeboval, zašel jsem do Sephory na Flóře. Nečekal jsem žádné překvápko, tragicky chudý sortiment jako vždy. A přece, pro mě nová značka zaujala moji pozornost a tak jsem otestoval pánskou řadu. Le Péché, tenhle hřích, asi fakt stojí za hřích. Zaujala mě jako jediná, ale zato pořádně. Dnes půjdu znovu testovat a podívám se i na dámské klony - někde jsem se dočetl, že i když mají uvedené stejné složení, je poměr jednotlivých složek jiný než u pánské verze a tím je dosaženo rozdílu. Přiznávám, že rozumím Chandlerovu nadšení a také uvažuji vážně o koupi. Tahle vůně je ten typ, který si vás získá na první nadechnutí (a nebo ne). Je odvážná, ale ne ordinérní, líbivá, ale rozhodně ne vtíravá, je zajimavá a klasická. Určitě doporučuji vaší pozornosti.

Ještě taková zajímavost, kterou si neumím vysvětlit. Usuzuji pouze z testovacích flakonů, ale ty jsou stejné, či velmi podobné těm od Lalique s Encre Noire. Divné, že by měly stejné dvě značky.

GG 13.04.14 21:48

Zrovna nedávno jsem zkoušela. To, že má být pánská vůně? 8o Mně přijde jako vyloženě dámská. :nevim:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama