ELIZABETH ARDEN 5th Avenue After Five

tarra 19.03.08 23:20

Tak jsem se dnes dostala nečekaně do Brna do Vaňkovky a už jsem se radovala,, že očichám Diesel Plus plus,ELIZABETH ARDEN 5th Avenue a ELIZABETH ARDEN 5th Avenue After Five… Diesly neměli žádné krom toho nového - prý se ruší a stahují z obchodů…(naštěstí mi angelika slíbila poslat vzorek-už se těším:))
ELIZABETH ARDEN 5th Avenue After Five taky nemají…prý ještě nebyla:(…tak jsem čuchala jen ELIZABETH ARDEN 5th Avenue - můžete prosím tu After five s tou původní nějak srovnat?…díky


Reklama

Ada 19.03.08 23:45

Já jsem ji jednou letmo očichala, už nevím kde, ale je to orientálka - té původní se moc nepodobá. Cítila jsem tam klasický santal, nějaké koření, květiny.

mimi 20.03.08 12:31

after five sa neda velmi porovnat s povodnou avenue… after five ma sice oznacenie, ze orientalna, ale v mojom ponimani je taka lahsia orientalka…Mam ju vo svojom tuzobniku :) neviem ju prirovnat k inej voni… Nie som taky gurman na vone, aby som vedela rozonat jednotlive zlozky.. (vone si sama pre seba delim na sladke, svieze, trpke a podobne a bud mi nieco vonia alebo nie)
Inak tu je zlozenie after five
Hlava: čierna slivka, bergamot
Srdce: jazmín, lotosový kvet, biela breza, šafran
Základ: koriander, tonka, santalové drevo, pižmo

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama