Elle

Bipina 18.06.08 18:49

Elle

Tak, já sehnala Elle v pohodě, asi proto, že žiju, jak někdo psal na dědině) Kdysi jsem si ho kupovala každý měsíc, ale teď výjimečně, ale třeba v květnovém čísle byl kupon na řasenku Estee Lauder zdarma a několik kuponů se slevou 20% Puma, Triumph a jiné..takže mě se líbí, že je tam vždycky něco na víc.. (o intelektu se tady bavit nebudeme:-D)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

PaK 18.06.08 19:09

Já jsem si koupila červnové číslo v podstatě jenom kvůli roztomilým černo-růžovým plavkám. Sedí kupodivu dobře. :-)

macska 18.06.08 19:52

já taky občas nějaký ten slepičí časopis koupím. kvůli přibaleným věcem a pak je to někdy docela zábava :twisted:

zdensy 18.06.08 19:59

Manžel jim říká pipi časopisy, a tak si to koupím vždycky jednou v létě a mám na rok pokoj, to mu raději vyrážím dech Ekonomem. V těch pipi se vyžívám pak už jen u holiče :D

Barbarra 18.06.08 20:07

Pipi časopisy! :D :D :D To jsem ještě neslyšela.
Nejvíc pipi časopis je pro mě asi Cosmopilitan. Články typu „33 způsobů jak …“, a „10 důvodů proč …“ fakt zabíjí:)

benvenuta 18.06.08 21:32

Ja si take pozeram tiez akurat u kadernicky, nikdy som ich nekupovala… Tie blbe navody „ako na muzske srdce a rozkrok“ mi uz ani nie su smiesne, este tak modne strany su zaujimave, ked su dobre urobene. (Ale tie si mozem pozriet na internete.)
Hej a ked v takych casopisoch pisu o vonavkach, casto pisu blbosti a to ma rozculuje, samozrejme :)

Svatka 18.06.08 21:53
Barbarra píše:
Pipi časopisy! :D :D :D To jsem ještě neslyšela.
Nejvíc pipi časopis je pro mě asi Cosmopilitan. Články typu „33 způsobů jak …“, a „10 důvodů proč …“ fakt zabíjí:)

mě to spíš rozesměje! (nebo fakt zabíjí smíchem) u kadeřnice se chechtám a působím asi podivně. Je fakt, že tam po těchto pipi sáhnu.

Arome Lada. 18.06.08 21:53

Elle jsem dnes koupila výjimečně, snad z nějaké radosti, že jsem měla štěstí a narazila na vzorek Lolity.Jinak je to pro mě časopis nudný, předražený, obsahově pro mě nepřitažlivý. Pravidelně kupuju Marianne, slovenskou Evu (tu od jejich černobílých začátků - ale taky ztrácí na kvalitě), občas Ženu a život, od sestry si půjčuju Praktickou ženu a Vlastu.S těmito časopisy jsem spokojená. Nemůžu ale zapomenout na časopis „Vy, plné života“, který vycházel v 90. letech stál asi 14 Kč , byl plný nápadů, praktických rad, komentářů psychologů, vizážistek,módních návrhářů, lékařů atd..vycházel pár let a pak…konkurenční, předražené časopisy ho smetly. Všechna čísla, která vyšla, mám schovaná a často jimi listuju i teď.

Barbarra 18.06.08 22:03

Já si kupuju na dovolenou 2-3 pipi časopisy - a pokaždé mi tahle dávka stačí až do příští dovolené. Na pláži prohlídnu obrázky, semtam přečtu nějaký článek… pak si časopisy půjčí přítel, je s prolistováním hotový raz-dva a zhodnotí, že tam není nic ke čtení 8) … Po dovolené je věnuju své kadeřnici-kamarádce, aby měly zákaznice čím listovat. A za rok znova. :)

Bipina 18.06.08 23:08

Pipi

..ovšem pipi je jednička:-) to jsi mě pobavila…:-D

Vera 18.06.08 23:20

Být teenager a číst všechny ty rady jak být freecoolín, tak se z toho pomátnu. A z těch rad jak na šťastný sexuální život, by ze mě určitě udělalo frigidní zakomplexovanou ženskou :roll:

Tana 19.06.08 06:49

Tak jste mě navnadily s tím vzorečkem Lolity v Elle a u nás mají všude Kenzo, které mám doma :cry:

Kerze 19.06.08 07:15

Pipi časopis mne taky pobavil, to začnu používat…:) Jinak, já včera večer viděla plné regály Elle i se vzorečky v Hypernově, ale nekoupila. Jak tady píše klubko, fakt jednou za rok stačí zkouknout módní trendy, navíc většinou vhodné pro náctileté anorektičky s bohatým strýčkem, a mám vystaráno…
Taky jednou za rok kupiju Marianne - vždycky v září na den Marianne. Je tam pokaždé spousta slevových kupónů, ze kterých využiju obvykle kolem 20%. Loni jsem si koupila kabelku Guess ( zac mne nekamenujte - tahle se mi líbila a se slevou byla za facku ), manželovi hodinky, sobě sluneční brýle, malé kupu oblečení, nějakou kosmetiku a ještě jsem objednala vestavěnou skříň do šatny, taky se slevou Marianne - jo, a zahradní lehátka a houpačku - tak tomu říkám užitečný časopis :) Navíc, se den Marianne kryje s datem mých narozenin, takže i můj muž raději otevírá peněženku s těmi slevami… :wink: Ale ani v té Marianne toho není moc ke čtení. Respektive - mne ty příběhy ze života nějak nebaví… :?

chaantal 19.06.08 08:26

Kerze, kdy presne je den Marianne? Respektive, kdy mas narozeniny? :wink:

Misa 19.06.08 13:36

Tak mě taky nalákal vzoreček a Elle jsem si koupila… Vůně mě bohužel neuchvátila, časopis jsem večer prolistovala a slibuji, že už si ho víckrát nekoupím…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama