Emporio Armani Diamonds Violet


Reklama

ippolita 01.07.15 23:44

Vyskusana, nenadchla ma, zaciatok celkom pekny, ale velmi podobny desiatkam dalsim sladkym pralinkovym vonam. Zaver synteticky, dost odpudzujuci. Vynima sa podobne ako Si Armani. Nevidim zmysel, preco robili novy vonu, teda okrem marketingu a predaju v novom flakone, ktory mimo ineho velmi nekoresponduje s vonou. Mohol byt tmavofialovej farby, ale oni si urcite nechavaju priestor na odnoze intense, elixir, noir, atd. Aspon nemusim ani uvazovat nad zaradenim do tuzobnika.

Sicilanka 02.12.15 19:21

Fialková pudrovka, rovněž vyzkoušeno, po rozležení mi byla až protivná, nejen svou umělou pudrovostí, ale i tím, že se nikam neposouvala. Navíc byla v Marionnaudu vystavená ve slevách a ani tam na ní nestály fronty.

Lucinela 02.12.15 19:30

Mě naopak celkem příjemně překvapila. Přistupovala jsem k ní s nedůvěrou :think: .

Fialky, konvalinky a maliny? Ano, může být. Sladké maliny trhané přímo z keře vkládám do úst a připadám si jako Maruška v Sedmi měsíčcích – mávnu proutkem a je tady jaro s trsy fialek a konvalinek. A jako v pohádce přetekla kaše, tak ovoce a květiny se rozpustí ve sladce pudrové vanilce, karamelu, mléčné čokoládě. Přes to vše vůně není protivně sladká, ani ulepená, naopak je nádherně mléčná a hebká, pikantně kyselá (možná kombinace maliny a pačuli). Umím si ji představit na jaro. Podotýkám, že jsem ji zkoušela víckrát. Úplně malinko a vzdáleně mi připomíná Innocent.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama