Equus EdP & Jaipur EdP

L von James 05.10.15 23:56

Equus EdP & Jaipur EdP

Která je ze strany něžnějšího pohlaví více komplimentována, plus. Nějaké vůně na lítačku( nákupy atd) ke džínům a mikině, košili či soft bundě? Novodobé, moderní, luxusní, nestarosvětské prosím :think: :palec: :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.10.15 v 10:02

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Gentle 06.10.15 08:25
:palec:

Příspěvek upraven 07.11.15 v 10:38

kamooo 06.10.15 08:45

Ja by som Lukoslavovi doporučil jednoznačne Equus EDP (vzhľadom na jeho vek).
;)

vanity 06.10.15 09:15

Boucheron nepoznám, ale Equus kupujem manželovi pravidelne, lebo je to tak sexy vôňa, že…viete čo?

Frantatata 06.10.15 10:24

@Lukoslav
Boucheron by odpovídal vyššímu věku a poněkud jinému levelu prostředí či činnosti.
Pro Vás Equus a pro slavnostní chvíle a dejme tomu formální oděv ten druhý - moje představa.

sans effort 06.10.15 11:09

@Lukoslav Eguus k sportovnímu oblečení, Boucheron ke klasice. Tak to vidím já.

Vetiverose 06.10.15 11:30

Na Jaipur (Edp) dostávám hodně komplimentů od žen, dle mého je to ale v porovnání s Equsem spíš večerní vůně a mě přijde taková romantická až muchlovací, sexy ;-)
Lalique je i v koncentraci Edp oproti Boucheronu jemnější, s menší výdrží a myslim spíš se hodí na to denní běžné nošení. Jaipur mě nadchl, Equus tolik ne, ale je to tím že mám rád sladší teplé vůně typu Pí, Cašran apod.

Frantatata 06.10.15 11:42

@Lukoslav @Vetiverose
Jak správně poukazuje zkušený Vetiverose, a to jsme tady jaksi opomněli akcentovat, obsah vanilky způsobuje rozvernější mood u něžného pohlaví, takže zpravidla ztratí hlavu.

kamooo 06.10.15 12:06

@marly to napísalala úplne podľa môjho vnímania (Boucheron Jaïpure):
Prvý strek skvostný: bergamot s korením. Je to iskrivé, sofistikované, zvodné. Škoda, že vôňa veľmi rýchlo nasadá na sladkú púdrovú vlnu. Zabudla som, že ho mám na predlaktí a po 20 minútach som cítila výrazne gurmánsku orientálku. Vzduchu sa zmocnila striebristo púdrová, pralinková, drevitá vanilka. Výrazná, rozpriestranená. Neviem, ako by na mňa pôsobil muž navoňaný Jaipurom – zrejme by sa na ňom rozkladal trochu inak než na mne – ale obávam sa, že by vyvolal manieristický, narcistický, egocentrický prvý dojem.
Na žene je to opulentná, zrelá vôňa. Vnímam ju ak nie ako dámsku, tak prinajmenšom ako unisex.
Pre mužskú cieľovku by som do nej pridala viac zemitej alebo drevitej hĺbky – štipka vetiveru alebo pačuli by to urobila. Ale dramaturgovať vône mi neprináleží. Nechávam to tak – a dávam neutrál.

;)
Frantatata 06.10.15 12:28

@Lukoslav
S aplikací Jaïpuru EDP opatrně, u mne indukoval bolest hlavy.

L von James 06.10.15 14:11

Obé dnes ještě vyzkouším a děkuji všem za názory a zkušenosti :potlesk: A jiné, Vámi ověřené vůně dle popisu použití? :think: :mrgreen: Mám v plánu ještě Aventus, spíše ale nějaký finančně odlehčený klon (budu rád za návrhy) :palec: Plus Dsquared2 Potion a Potion Royal Black. Co Vy na to poroto :think: :D A dále, co na sebe nalít na den svatby :think: Ne moji!!! Jsem pozvaný :palec: :D :mrgreen:

Vetiverose 06.10.15 14:37

Na mě Jaipur vyznívá hřejivě, lehce gurmánsky, a je fakt že holky to můžou B-) ale nestalo se mi že by mi kdy nějaká zralá slečna nebo mladá paní naznačila, že má Jaipur „dámské“ nuance. Já dělení pánská dámská neřešim, jakože vanilka = pour femme, vetiver = pour homme :-D a myslím si že tohle dělení na pánské dámské má čistě komerční pozadí. S klidem nosim Shalimar edp, podobně jako @Frantatata na sebe leju Dolce Vita a na tu mám taky hafo komplimentů, totéž Blue Amber, na ten mi asi 15letá holka v mhd řekla že moc pěkně vonim až dopředu k řidiči což potěší :-D
Teď mám na sobě už 3.den ze vzorku cpo Zodiac Leo a třebaže květinová, no problem for men to wear ;-)

Vetiverose 06.10.15 14:44

@Lukoslav Na svatbu bych si vzal něco s růží, třeba Black Aoud, a díky své síle si nikdo nevšimne, pokud se třeba na pár hodin ztratíte, protože tahle Montalka sebou nenechá zamávat ani silným větrem a ze vzduchu jen tak nemizí ;-):-D
Pokud nemáte celé balení, bohatě postačí onen 1,5ml vzorek, i kdyby se svatba protáhla na několik dní ;-)

L von James 06.10.15 14:46

@Vetiverose Vůní nedisponuji a nemám ozkoušenou. A z toho, co jsem teď naposled zmínil či z poličky? :think:

Frantatata 06.10.15 14:47

@Lukoslav
Vzal bych si k formálnímu oděvu (věčnou klasiku) Chanel Pour Monsieur a do kapsy saka, až se zábava pořádně rozjede, odstřik něčeho chladivějšího, desifekci, která přebije pot, můj tip - Noble Vetiver od Chopard/Fierce od F&A. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama