Escada Absolutely Me

Sára 08.09.10 19:28

Escada Absolutely Me

No, já nevím, nějaké ostružiny a základ stejný jako u předešlých ..... me. http://www.fragrantica.com/…/nd.9452.jpg

Reklama

moudjahidine 08.09.10 19:56

Tak jo, měli jsme tu Incredible Me, Desire Me, Absolutely Me… Escado, konkuruješ jednomu japonskému odnožmagorovi, jdi se bodnout!

Sára 08.09.10 20:06

možná bude příští fu.. me - ježíš já jsem ale hrozná ale jen mě tak napadlo co tu ještě nebylo

1Miru 08.09.10 20:12
Sára píše:
možná bude příští fu.. me - ježíš já jsem ale hrozná ale jen mě tak napadlo co tu ještě nebylo

…ale to je fakt dobrý!, cool, hustý, crazy! …a mně by se takový název na vůni líbil
(kdyby ta vůně byla správnej vodvaz)
:D

moudjahidine 08.09.10 20:51

Jo, F… me by byl odvaz největší :lol:

avšak! pro lepší efekt bych doporučila stvořit ještě letní limitku F… Me In the Ass.
To by bylo sexy, kinky a nesmírně naughty naughty.

Vymyslíme tomu reklamní slogan? :ot:

verunka2201 08.09.10 22:57

S tím přijde spíš Lanvin - teď vydal Marry Me!, takže po svatbě by to celkem sedělo… 8)

Zavan smradu 09.09.10 07:54

a nakoniec pride Calvin klein s letnou unisexovou limitkou s nazvom Just Divorced :twisted:

hehe

jerry 21.09.10 18:15

Čekat na to, že Escada vyšle do světa nějakou zajímavou vůni, je zatím zbytečné - a pokračování ME odnoží to jen potvrzuje - zatímco ty předchozí ME byly aspoň jakýms takýms pokusem o gurmánské vůně, tak toto se fakt nepovedlo - sladký mišmaš pouťových cukrovinek (malinové žužu, turecký med, oříšky v cukru) a z toho čouhá jakási neidentifikovatelná květena. Ty kytky jsou vysloveně rušivé.
No nic, jdu vyhlížet Fu.. Me :mrgreen:

plevanka 22.09.10 15:13
moudjahidine píše:
Jo, F… me by byl odvaz největší :lol:

avšak! pro lepší efekt bych doporučila stvořit ještě letní limitku F… Me In the Ass.
To by bylo sexy, kinky a nesmírně naughty naughty.

Vymyslíme tomu reklamní slogan? :ot:
:D :D :D

Tak jsem se zase jednou od srdce zasmála.

viky 29.10.10 10:38

Tak jsem ji zkoušela na ruce a neohromila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama