Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Buchtec 17.10.14 14:48

Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Ahoj,

dělám v jedné firmě a mimo jiné máme i eshop s parfémy :) Pokud budete mít nějaké rady a tipy z uživatelského hlediska, můžete poradit co a jak vylepšit, určitě to není 100% :D

Kdyby se vám něco líbilo, můžete i napsat :)

Díky

Libor


Reklama

rock 17.10.14 17:42

@Buchtec

Dovolil bych si poznamenat, že mi chybí (nebo nemohu najít, což je z mého pohledu coby uživatele totéž):

  • výpis všech výrobců (těch deset vlevo je fajn, ale já chci toho jedenáctého. Přece to nebudu vypisovat do vyhledávání)
  • řazení podle výrobců a ne podle jednotlivých modelů
  • chtěl bych znát výrobce, i když nepatří do té preferované desítky. Např „Unisex parfémy“ - Black EDT Tester - ??? . Nikde se nedovím, že je to od Bvlgari.
  • u té protekční desítky se to dovím. „Unisex parfémy“ - 1 Le Bateleur EDT Tester - v záhlaví vyčtu, že je to Dolce Gabbana. Docela nenápadný, ale nechť. Ale kde je možnost prokliknout výrobce a prohlídnout si všechno, co od něj nabízíte?
  • proč není ve zobrazení parfému zmínka nebo odkaz na ostatní nabízené varianty téhož? Namátkou Chanel Allure Homme Sport máte v jedenácti variantách, ale zase: jak se to dovím?
  • když si nechám vypsat např. Chanel, vyskočí na mne 121 položek. Chci mít možnost vyselektovat pánské / dámské / unisex, abych se tím nějak rychleji prokousal. Navíc máte každou variantu a každé balení zvlášť, takže zmíněný Allure Homme Sport zabere sám celou stránku. Kde se tím má prohrabávat?
  • chválím, že máte vypsanou pyramidu složení u každého parfému (doufám, že u každého, kontrolovat to nehodlám), ale bylo by přehlednější, kdyby byla hlava, srdce a základ v samostatných odrážkách / odstavcích
  • odkaz Dámské parfémy máte špatně, pošle mne do kosmetiky
  • atd atd atd.


Máte tam ještě práce jak na kostele, aby to bylo uživatelsky alespoň přijatelný. Možná by nebylo špatný se v tom základním členění inspirovat u konkurence.

Theaa 24.10.14 16:04

@Buchtec

Já klikla na dámské vůně a vyjela mi napřed kosmetka, vůbec vám to nefunuje.A třeba já, protože nemám trpělivost, tak bych v tomto stavu v jakém se eshop momentálně nachází, radši nic nekoupila.
Prostě na to nemám nervy. :roll:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama