Eshop www.jedenklik.cz

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
silvoušekCZ 24.03.17 19:06

tak já to nakonec riskovat nebudu, našla jsem si tady, že jedna aromačka nabízí vzoreček takže napřed to raději vyzkouším a nebudu riskovat koupi na slepo :)

Elalice 29.03.17 12:43

Parfém s mouchou aneb za dobrotu na žebrotu

Parfém s mouchou aneb za dobrotu na žebrotu
Ahoj všichni, ráda bych vás informovala o reklamaci parfému Vince Camuto, který dorazil s macerovanou mouchou uvnitř flakonu a který jsem reklamovala u jedenklik.cz. Vůni jsem před 3 týdny odeslala zpět jako reklamaci do jedenklik jako balík do ruky. Za tři dny mi přišlo od České pošty upozornění, že balík nebyl doručen a leží na poště v Troubsku. Ihned jsem psala paní do jedenklik tuto informaci a ona mi odepsala, že je to v pohodě, že tam jezdí kolega, který ty balíčky vyzvedává. Paní poděkovala za info a já žila v domnění, že reklamace „jede“. Paní si ještě vyžádala lepší foto podacího lísku, což jsem obratem poslala. Stále mi nepřicházely peníze a ani info o stavu reklamace, tak jsem dnes ráno do jedenklik volala. A ten se držte: Balíček si na poště v Troubsku nikdo nevyzvedl a byl odeslán zpět na naši poštu do Žďáru nad Sázavou, kde na mne čeká (mimochodem z pošty mi vůbec nikdo nedal vědět, že se balíček vrátil zpět). Toto jsem si nenechala líbit, trvala jsem na tom, aby si balíček z naší pošty stáhli a na jejich náklady jim byl opětovně doručen a čekám, že snad se začne něco po 3 týdnech dít. Už toho mám dost a tímto končím s vyvěšování slev a tipů na vůně z jedenklik. Nejsem na tom teď dobře, mám svých starostí dost a jediná radost, která mi zůstala - vůně, se mi také nedaří. Jenom jsem chtěla, abyste věděli jaký je jejich přístup. Nehodlám ze sebe dělat pitomce, zvyšovat jim zisk, aby se ve finále takhle chovali… Aneb „za dobrotu na žebrotu“. Ne, děkuji. Příště už jinde, ale kdy bude to příště, to je ve hvězdách. Hezký den všem.

melany 26.08.17 09:38

Nakupoval jste tady někdo poslední dobou?

prokera 26.08.17 10:44

@melany Nakupuji takřka výhradně tam, mám od nich téměř vše 8-) !

Hermesfan 26.08.17 11:01

@prokera

nie je to to isté ako notino, berúc do úvahy sortiment, 7% zľavu a možnosť poslať na zásielkovňu? Resp. dokonca menej výhodné?

melany 26.08.17 11:55

@prokera @Hermesfan jj, právě, že se mi tam líbí cena jednoho parfému, tak bych si ho ráda objednala.

Danilejka 26.08.17 13:32

Na jedenklid jsem objednávala několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Zatím jsem nikdy ohledně vůně reklamaci neřešila.

Držím palce, ať se k tomu postaví rozumněji.

prokera 26.08.17 13:37

@Hermesfan Je to to same, ale ceny jsou dle mych zkusenosti lepsi ve valne vetsine pripadu.:)

janali 10.10.17 11:38

Bohužiaľ musím pridať svoju negatívnu skúsenosť.
Doteraz som s obchodom bola spokojná, no stala sa mi taká vec: chcela som vrátiť parfém no bála som sa, že nestihne byť doručený do 14 dňovej lehoty. Písala som teda na jedenklik a spýtala sa, či je v poriadku, ak ho pošlem tesne pred uplynutím. Odpove´d prišla až o niekoľko dní, samozrejme už po uplynutí lehoty, a slečna ma povzbudila, že samozrejme poslať môžem. Tak som teda poslala. O pár dní prišlo oznámenie o začatí reklamačného konania - to bolo 16. 8. Balík teda dorazil, všetko sa zdalo v poriadku. Odvtedy sa ale nič nedeje. Tovar prebrali, peniaze nevrátili, riešenie neponúkli. Na maily neodpovedajú - hoci som ich od začiatku októbra poslala niekoľko, nikdy predtým sa mi nestalo, že reklamačné konanie by trvalo tak dlho. Nabudúce skúsim komunikovať telefonicky ale ja mám rada všetko zaznamenané písomne:)

Cid1204 07.01.18 23:16

Nevíte proč v sortimentu jedenklik.cz zcela absentují některé značky? Předpokládám, že provařené značky jako C.Klein, Hugo Boss a Lacoste, které tam nemají tam absenutjí z nějakého důvodu (nejspíše jejich výlučnost na notino.cz), nicméně pokud je propojenost s Notinem taková, proč se v sortimentu neobjeví některé značky, které notino nově naskladnilo (např. Armaf). Jedenklik na mě působí jako soukromá akce skladníka pracujícího pro notino, který má přístup jenom k určíté části skladu:-)…jinak v letošním roce jsem měl 10+ objednávek a vždycky spokojenost (nic jsem naštěstí nereklamoval).

Misha17 07.06.18 08:55

@Cid1204 trosku neskor reagujem, ale prave dnes som si vsimla ze tam absentuje aj taka Chloe, Lancome alebo Jil Sander :think: je to zvlastne, v podstate mam pocit ze ten uplne najpredavanejsi mainstream tam chyba.

prokera 07.06.18 17:50

@Misha17 Přesně tak to je. A určitě záměrně :-? .

Misha17 08.06.18 07:50

@prokera jo, vyzera to tak :-? ale napriek tomu som tam nasla ine znacky za vyhodnejsie ceny, ako ked si objednam na notine so zlavou (a to ma notino lacnejsie postovne). :-)

prokera 08.06.18 12:01

@Misha17 Tak já mám 3/4 objednávek u nich (JK) 8-) . Přímo na Notinu objednávám minimálně (byť je to jedna parta, tak cenově mi to vychází líp na JK).

Jitka77 08.06.18 14:40

Na JK chodím málokdy, ale na Notinu jsem si všimla, že nejprodávanější značky zřejmě začali brát z oficiální distribuce - novinky jako CK Obsessed nebo Chloe Nomade měli prakticky okamžitě po uvedení (včetně reklamních akcí typu vzorek na kartičce na vyžádání zdarma zasílaný) a za plus mínus plné (kamenkové) ceny. Tak mám dojem, že by to spolu mohlo nějak souviset.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek