Estee Lauder Modern Muse

emily 04.05.13 17:31

Estee Lauder Modern Muse

Estée Lauder will be launching a new fragrance in the fall: Modern Muse - the company's first major women’s fragrance since 2003. WWD reported today that Modern Muse was designed by Firmenich’s Harry Fremont and built around two key accords: sparkling jasmine and sleek woods. The first accord combines exotic mandarin, tuberose, fresh lily, honeysuckle nectar, dewy petals, jasmine sambac, and jasmine sambac China absolute.

The same approach was with the sleek woods accord, which includes two different forms of patchouli, along with Madagascar vanilla, amber wood, and soft musk. The sparkling jasmine is intended to impart a feminine side to the strength of the woods. The collection includes the fragrance and accessory products and will begin to appear at counters in September.


Reklama

Alex 04.05.13 19:23

neverím, že tá vôňa má toľko zložiek, dnes to už nikto nerobí 8) dnes už j eto všetko o lineárnosti a nulovom vývoji - navrch niečo svieže, do srdca nejakú tú kvetinu, do základu „ambru“ (= čokoľvek sladké) a máme, môžeme čapovať do flakónov 8)

emily 26.09.13 02:21

prvy hodinu nasup bielych kvetov a tuberozy, takze som si povedala, ze toto nebude nic pre mna, neskor vsak nastupi musk a tym sa cela vona zjemni, je to taka typicka lauderovska elegatna klasika na denne nosenie, vydrzi cca 4-5h.

Ef 17.01.14 16:13

Hmmmm, to je krasa! Moc se mi libi flakon. Pripomina mi plnitelny flakonky pro cisty parfemy 8ml Guerlainu ;)

hafik 17.01.14 16:25

@Ef taky se mi flakon líbí :palec:

la.reina 17.01.14 18:31

@Alex Ééééé… já bych zrovna u Estée Lauder docela očekávala, že to nebude lineární nuda o třech složkách. :think:

Když si tak promítnu většinu jejich produkce, tak málokterá z nich byla slabomyslná nebo vyloženě jednoduchá…

Sice zrovna v případě Harryho Fremonta mi v mozku bliká varovná kontrolka s nápisem „Pozor - Avon Pur Blanca!“ - ale zas musím uznat, že to nemusí nic znamenat (Green Tea od E.Arden má s Rose Barbare překvapivě taky společného parfuméra, ale společného nemají nic) - takže za sebe se docela těším a ráda bych vyrazila na zkušenou. 8)

la.reina 17.01.14 18:33

@emily Emily, a tuberózy mnoho-li? :think:

A jaká tuberóza? Jako ve Fracasu, v Poisonu nebo víc máslová?

Verda2 18.01.14 15:53

Tak na elninu už je, ale v žádné kamence jsem ji neviděla. Viděl ji už někdo někde?

emily 18.01.14 16:34

@la.reina ja nemam ani ponatia ako vonia fracas :oops: , prosto typicka bielokvetinovka, tuberoza rozhodne nasup nie je, ja som ju citila len chvilu na zaciatku

la.reina 18.01.14 18:47

@emily Hmmmmm… tak to vypadá nadějně i pro mě.

No, Fracas je nemilosrdná smrt tuberózou - líbí se mi, ale je na mě už trošku těžkotonážní a mám obavu, že by (nejen) mě vynesl v zubech. Takže tohle je dobrá zpráva - ráda půjdu vyzkoušet. :palec:

pichjit 20.01.14 17:14

Mám jí doma a jak praví recenze na Fragarantice, Rodrigueze nezapře.
Lehce cítím i něco z Givenchy Le Bouquet Absolu.
Fracas ani jinou máslovou tuberózu až s ovocným nádechem necítím. Je spíše utopená v jiných květech a jantaru. Opravdu elegantní, v pravém slova smyslu dámská.

Barbarella 20.01.14 17:16

Byla jsem dnes v Palladiu v E.L. a nejen, že ji ještě nemají, ale paní ani nevěděla, že něco takového existuje. :twisted:

pichjit 20.01.14 18:01

No to jsem také před časem zkusila a bylo mi řečeno že sem k nám jde jen část produkce protože se tu tak neprodává ( a potom ještě že starší produkci kupují v podstatě prý dámy z východu a naše jen novinky).


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama