Etienne Aigner Pour Femme

viky 03.09.10 15:00

Etienne Aigner Pour Femme

""http://www.jpeg­.cz/images/912_o_63­45.jpg:http://www.jpeg.cz/…2_o_6345.jpg
Složení:
hlava: bergamot, mandarinka, pepř
srdce: frézie, růže, meruňka
základ: mošus, pačuli, cedr, ambra, mandle

Reklama

viky 04.09.10 14:49

Fakt? :? Já nevím, ještě jsem ho nezkoušela..

Tanushka 04.09.10 19:29

Tak nevím nevím…ještě jsem nezkoušela, ale nějak extra mě neláká - řekla bych, že trochu nuda, ale třeba překvapí

Nezkoušel ještě nikdo?

Pegas 11.09.10 18:00

Mám ju na ruke, cítim suchú ružu podfarbenú mošusom. Záver sa linie do sladkého prachu. Pomerne rýchlo prchá do neznáma. Zatiaľ ma neokúzlila.

Intense77 12.09.10 20:34
Pegas píše:
Mám ju na ruke, cítim suchú ružu podfarbenú mošusom. Záver sa linie do sladkého prachu. Pomerne rýchlo prchá do neznáma. Zatiaľ ma neokúzlila.

Zeby prva vona od Aignera ktora rychlo vyprcha ? No toto :conf: :oops:

pichjit 10.10.10 20:26

Celkově z ní mám dojem jako z nového Ferragama nebo Guilty, neurazí, ale nenadchne, je docela hezká, docela sladká, taková květinovo-ovocně teple sladká.
Možná přehlédnutelná, ale příjemná. V začátku jsem měla moment jasný med s ovocem. Není zlá a z novinek levnější. Myslím i docela elegantní, za tu cenu mezi novinkami by měla i šanci, kdybych po takové toužila. Růži nebo „prach“ jsem ani moc necítila, spíše asi tu meruňku a mandarinku a oslazené mošusové teplo. Typem medové sladkosti v začátku (pozor, ale nevoní stejně, to ne!) bych ji přirovnala k Birmane, ale to je trošku jiná třída (výrazné ovoce, med a dřevo), v Aigner je spíše ovoce po vyvanutí medu utlumeně prohřáté.

jerry 20.10.10 12:34

Počáteční sladké hutné ovoce s květenou po rozvonění zpudrovatí. Typově mi ten začátek dost připomíná Elle, ale vcelku je to zapomenutelná vůně.

bogota 22.10.10 13:51

Nuda, nuda a zase nuda :?

viky 05.11.10 07:01

Včera večer jsem si ji šplíchla na papírek a teď očmuchávám to, co na něm zbylo.. A nemůžu říct, že by to bylo nepříjemné. Je to docela fajn pudrovo-dřevitá vůně.. A do toho tam cítím určitou „mýdlovost“, která mi připomíná Love Chloé.

pichjit 05.11.10 14:14

Také bych řekla, že tam je kousek té sterilní mýdlovosti, myslím dokonce, že se mi líbí o chloupek více než Love Chloé, která mě opravdu zaujala, ale po několika zkouškách myslím, že bych ji na sobě trvale neustála, je natolik čistá, že by mi vadila. Aigner má v sobě takovou jemnou teplou sladkost, která se k tělu tulí o kousek více, možná nuda, ale jako pracovní vůně je dobrá.

Alex 06.11.10 00:48

ja si nemôžem pomôcť, ale od tejto značky ma doteraz nezaujalo lautr nič… každá jedna vôňa či už mužská alebo ženská mi pripadá divná a hnusná :conf: :whistle:

RoSa 24.12.10 07:44

Vůni jsem zkoušela a vcelku se mi líbí - dovedla bych si ji představit na zimu…
A v databázi není… teda nenašla jsem ji…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama