EUPHORIA EDT

1Miru 01.10.09 14:05

EUPHORIA EDT

…má vyjít cca 10.října..?.
(říkala modelka Vodianova)

…a měla by být jemnější, což bych brala a zajímá mě :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jasmina 01.10.09 19:50

hm, to by me mozna taky zajimalo :lol:

verunka2201 02.10.09 01:32

Popravdě, moc nechápu ten nový trend: vydat vůni a za pár měsíců vydávat tu samou vůni se stejným hubukem a reklamou, akorát v jiné koncentraci. Jasně že u Chanelů je to opodstatněné, a u některých jiných možná taky (ten Alien?). Ale odlehčená Euphorie mě moc nezajímá, zrovna tak lehčí Chloé je podle mě o ničem, a tuším, že takhle přišel i Jasmin Noir…?

Širín 02.10.09 06:30

Odlehčení chápu ještě u Tresoru (včera jsem zkoušela a je to 1. vůně, která mě dostala do kolen) nebo Shalimaru , ale u jiných? Tak si stříknu málo ne? :lol:

dracatko 02.10.09 08:56

Já už fakt jen čekám kdy vyrazí na trh s řádnou pompou odlehčená Light Blue…

1Miru 02.10.09 10:44

…no, vyjímky jsou…:
Gucci by Gucci EdT - beru na milost, resp. je to opravdu lehčí varianta nebo při jiném úhlu pohledu - velmi dobrá a zajímavá květinovka(sice složení dost odlišné, přesto na jakési stejné vlně kvality EdP..?.)
pro ty, jež „neunesou“ EdP
Angé ou Démon Tendre - viz to samé výše…

• tyto považuji za celkem povedené

(i když bych si je nekoupila a originály prostě vedou!) …pak třeba L´Instant Magic a L´Instant Magic Elixir - také to nejsou přímé odnože L´Instantu , ale jedou na podobné vlně a všechny tři jsou vélmi krásné!… …to samé Code a Code Elixir a to jsem ještě nezkoušela Code Le Parfum ..!

Takže - pokud by u EUPHORIE EdT „odstranili“ ten pánský tón, který na mně vyskakuje(vrrrr :evil: ), tak bych ji brala!…
(…se ale uvidí :roll:,

něktrému návrhářskému domu se to povede a jiný to zes..e..!) ) :D

Dalia 10.10.09 20:22

Mě by odlehčená verze určitě zajímala, ale osobně mi Edp u Euphorie nevadí. Alespoň ji mohu řadit mezi ty vůně, kterými se nemusím přestříkávat. :)

Tanushka 12.10.09 14:26

Mám ráda Euphorii právě proto, že je těžší a vydrží…odlehčená verze mě moc nezajímá

Amy 13.10.09 07:47

Mě naštěstí nezajímá ani jedna ani druhá :wink: Takže mám klid.

Arnika 13.10.09 09:47

Já teda taky nechápu, proč některé vůně odlehčují - podle mě krása mnoha vůní je právě v té razanci, výdrži, v tom, že nejsou nijak ředěné! Euphoria je krásná, odlehčenou verzi si určitě vyzkouším - pro zajímavost, ale když už, koupila bych si tu původní…

rakuli 13.10.09 10:01

No…já nevím, občas jsou Edp a Edt úplně rozdílné vůně (až mě to překvapuje), a tak to možná opravdu bude Euphorie z jiného úhlu pohledu…

Sára 13.10.09 11:05

Podle mě je Edt bohužel ulepenější, i Edp Euphorie je sladší vůně ale je zajímavá ale u Edt právě ty zajímavé tón jsou fuč. :cry:

Hailstone 13.10.09 17:15

Tak nevím, nevím…mám ji jít očichat .....EDP mám moc ráda… :conf:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama