Everyday Minerals

miriell 16.3.12 11:47

Everyday Minerals

Budu objednávat z polských stránek: http://everydaycosmetics.pl/ asi v půlce dubna. Pokud byste měly některé zájem si se mnou objednat, tak mi napište do konce března SZ s odkazy a množstvím apod. Poštovné vychází 180 Kč, podělíme se a čím víc nás bude, tím to budeme mít levnější. Pak bych rozesílala poštou, příp. osobní předání Uherské Hradiště.

zuz.ka 16.3.12 14:06

To je fajn, že jde objednat z pl. Odpadá clo ;)

Vidím tu ale malý zádrhel, pokud budou chtít holky vzorky. Od každého produktu si můžeš objednat jen jeden vzorek a počet vzorků na objednávku nesmí překročit 5, jinak je objednávka anulována. Takže je třeba s tím počítat.

Najdeš to v Regulaminu

2.4. Sprzedaż próbek produktów jest limitowana dla każdego zamówienia. Jednorazowo Klient może zamówić po 1 szt. próbki każdego z produktów. Jeżeli ilość zamówionych przez Klienta próbek różnych produktów przekroczy 5 szt. w jednym zamówieniu, Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo anulowania takiego zamówienia, powiadamiając o tym Klienta drogą poczty elektronicznej.

miriell 16.3.12 17:03

OK, beru na vědomí a díky za upozornění, ale když si vezmeme klasický balení make-upů, nebo balení stínů, štětce, tak by mělo být vše bez problému.

zuz.ka 16.3.12 17:36

Jo, vše ostatní je v poho. Já se i divím proč to regulují, když si ta vzorková balení stejně člověk kupuje a myslím, že cenově nevycházejí nějak lépe než reg. balení.

Mrknu na tvářenky ;)

miriell 19.3.12 18:53

Tak jsem dostala tip na české stránky, které je také nabízejí:
http://www.pureskincare.cz/
Cenově sice trochu dráž, ale je to s větší jistotou a dřívějším dodáním.
Hromadnou objednávku tedy ruším.

Ronna 18.4.12 19:29

Nabízí taky vzorky? Nějak to tam nevidím.

miriell 19.4.12 18:03

@Ronna
Jasně, po kliknutí na odstín tam jde vybrat druh balení vč. vzorků - ale asi nejsou vzorky od všech typů (matující apod.)

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu