Fandíte sportu?

Ronna 26.07.08 23:57

Fandíte sportu?

Třeba jen pasivně u televize. Já od mala, protože vždycky když něco zajímavého v TV bylo, tak se naši dívali. Nejradši mám fotbal a snooker. Fotbal hlavně klubový (zahraniční), ale národní tým samozřejmě taky sleduji.
Snooker díky Eurosportu sleduji vždycky, naši u toho prosedí celé hodiny a já vlastně taky. Pak mám ráda vzpírání, sumo, atletiku, skoky do vody, cyklistiku (momentálně Tour de France)… Dokonce chodím i na některé fansites, což je docela legrace, protože to tam je většinou mužský svět, tisíce zaregistrovaných a z toho je ženských třeba jen pár desítek. Ale strašně mě to baví. A už se moc těším na olympiádu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Alena 26.04.09 13:15

nechtělo se mi zakládat nové téma pro pár rad.. nemáte někdo doma posilaovací stroj Ab rocket, co na něj teď běží reklama v TV??
buď je to pod názvem Ab Rocket, Ab rebounder nebo to tahají z Polska jako New rocket - ve skutečnosti jde o jeden a ten samý cvičící nástroj..

Lyonella 26.04.09 13:31

Já fandím hlavně fotbalu, a to díky synovi, který ho asi 8 let hraje. Takže mám dost nakoukáno. :D

A baví mě MS v ledním hokeji.

Alena 26.04.09 16:18

Lyonello, otázka zněla jinak :lol: :lol: kdybys mi raději sehnala nějaké názory na ten posilovací stroj - chtěla bych mít figuru jako ta paní, co ho propaguje :wink: ted jsem sežrala talíř bramboráků s uzeným a se zelím :cry:

Lyonella 26.04.09 16:25

Ali, ale ta paní určitě nežere bramboráky s uzeným a se zelím. :wink:

Alena 26.04.09 16:28

já vím, ona si místo toho raději půl hodiny zacvičí a velký hlad zapije vodou s citronem :lol:

verunka2201 26.04.09 18:40

Jéé, to je fajn téma! Škoda, že jsem si ho nevšimla, když jej Ronna vyvěsila :wink: Protože se hlásím mezi skalní fanoušky snookeru tady v ČR - dřív jsem u toho proseděla hodiny, teď kvůli vytíženosti spíš kouknu vždycky jen pár minut nebo to mám puštěné na pozadí :D Ale rozohdně se chystám vrátit do pozice maniakálního diváka, jen co to bude možné!
Krom toho hrozně ráda koukám na krasobruslení a ještě biatlon. Hokej jen když hraje naše repre nebo když je Motor ČB ve finále extraligy - to pak chodím koukat i naživo, to samé i o volejbalu :wink: Co vůbec nemusím je fotbal :? , tenis (dodneška neznám pravidla :oops: ) a atletika. Jsem asi trochu barbar, ale když mě to fakt nebavíííí… :roll:

janicka24 26.04.09 19:43

Já se moc ráda dívám na krasobruslení…par­kury…a tance…To je asi tak všechno.....Jo ještě atletika-stuha a sestavy…A pak takové ty street dancové sestavy-to je super......Nemám ráda hokej,ani fotbal…box,te­nis,formule..­.....Mít chlapa,co pořád kouká na sport…to by nešlo :? Přítel sleduje jen hokej a to jen mistrovství :D Díky bohu :D

Fanfan 26.04.09 19:51
Alena píše:
já vím, ona si místo toho raději půl hodiny zacvičí a velký hlad zapije vodou s citronem :lol:

Ještě jinak - ta paní cvičí na všem možném, díky tomu má skvělou figuru a hodila se do reklamy na tento stroj… :D A my si pak nad talířem bramboráků říkáme, že stačí 15 minut denně s tím úžasným vynálezem a budeme vypadat jako ona. :wink:

Trillian 26.04.09 20:15

Fanfan úplný súhlas. :wink:

Alena prosím Ťa nekupuj si takú haraburdu, škoda peňazí.

jitka006 26.04.09 20:22

Taky doporučuju nekupovat, jsou to vyhozené peníze.Kup si radši …třeba parfémek :D

sLenka 26.04.09 21:56

Kdysi jedna moje kolegyně pravila u „cvičícího“ stoje PODVOD … víš jak to bolí ?

macska 26.04.09 23:15

Nevím, co je to za stroj, ale kupovala bych si ho pouze pokud se na něj dá věšet oblečení nebo po tom můžou šplhat kočky. Všechny nové hračky mě nejpozději po měsíci omrzí :-)

Na sport moc nekoukám, leda tak na krasobruslení nebo výjimečně na fotbal.

IvKa 27.04.09 09:21

Skvělé! Ronna připoměla můj nejoblíbenější sport sumó. Já jsem vyrostla na japonské první lize makuuchi a můj nejoblíbenější zápasník byl Akebono a teď momentálně Kotomitsuki. Před dvěma lety mě Eurosport od zápasů odstřihl a teď jen lovím výsledky na internetu a pofňukávám. Co bych za to dala, kdybych mohla být gjodži na dohjo.
Jinak v zimě ráda koukám na biatlon a na skoky, protože mám utkvělou představu, že kdybych nekoukala, popadali by všichni.
A takový ten cvičící stroječek, který ještě propagoval Chuck Norris, jsem si koupila a byl hodně využíván. Já na něm cvičila s mírnou zátěží a spíš aerobně. Stěžovat si na něj nemůžu, dalo se klidně cvičit při televizi, jen na mne nikdo nesměl koukat. Navíc musel zůstat rozložený, protože jak ho jednou člověk složí, nechce se mu ho zase rozkládat. Bohužel teď je složený a skoro ho nepoužívám, místo toho jsem se dala na Pilates.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama