FAnn - internetový obchod

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
verunka2201 28.7.12 13:41

To je u určitých vůní. Tu lepší cenu uvidíš až po přihlášení, nicméně lze ji najít třeba přes zbozi.cz - takhle jsem našla kamarádce Light Blue, která byla u nich suverénně nejlevnější na celém internetu, a teďka mamce třeba The One od D&G, taktéž levnější než u všech ostatních e-shopů. Ale teď koukám, že už tu výhodnou cenu nevidím a popravdě ani neumím říct, jak ty zvýhodněné nabídky vyhledat nebo jak dlouho trvají - vždycky jsem je našla spíš náhodou. :nevim:

Verda2 28.7.12 13:58

@verunka2201

Děkuji :)

paty 28.7.12 13:58

@verunka2201 asi myslíš tohle

http://www.fann.cz/…alni-nabidka

mění se to buď každý týden, nebo každé dva, teď přesně nevím

verunka2201 28.7.12 14:37

@paty Jo, to je ono! Díky, netušila jsem, jak se k tomu dostat :kytka:

Verda2 28.7.12 15:23

@paty

Taky děkuji :kytka:

paty 28.7.12 15:46

Nemáte zač holky :mavam:

naja1 28.11.13 15:23

Opět chválím, včera objednáno, dneska dodáno. Objednávám většinou kosmetiku, občas mají hezké slevy, přišel mi vzorek vůně, make-upu a jejich časopis, poštovné nad 500,– zdarma.

Sajminka 30.1.14 12:13

Mě přišla z Fannu LB a měla vyřezané oba kody na krabičce :zed: , v ČR se už nedá ničemu věřit fakt.

janice8 12.8.14 20:01

Jen tak pro zajímavost, nevíte někdo, co se děje s fann? Přestali s aukcema, z vůní vypadl nejen Chanel, ale i Dior… Připadá mi to pomalu jak drogerie.

Hervara 16.3.15 10:49

Za mě zatím veliká spokojenost. Tedka u nich objednávám snad každý měsíc :mrgreen:
Vzorečky mi doručí jak kdy, obvykle dostanu jen hromadu make upu. A do poznámek teda můžu napsat, zda nemají vzoreček něčeho a nebo aby mi neposílali odstín make upu Gold? Jsem docela bledule.

ZorkaO 4.10.16 19:41

Fann parfumériu navštívim vždy, keď sa dostanem do väčšieho mesta..to je pre mňa úžasný deň: slušne vysvetlím paniam predavačkám, a už si aj skúšam na kartičky vzorky, a vždy si ich zakladám do takého denníčku, s napísaným názvom… dokážem tam stráviť aj pol hodinu a oveľa oveľa viac- keby ma nečakali v aute kolegovia :cert: Stále- každú chvíľu pozerám ich parfémy na internet.stránke. Vyplatí sa ich kúpiť, keď sú v akcii- v zľave, že? Teším sa, že majú to, čo nikde inde, trebárs moje milé staré-dobré vône značky Gosh… :kytka:

Jitka77 22.6.20 00:01

Docela příjemné překvapení - koukala jsem dneska na stránky FAnn a nabízejí všechny možné formy dopravy (včetně zásilkovny) a platby, doprava zdarma při objednávce tuším nad 790,– (jen za dobírku je poplatek i potom), a pokud se zaregistrujete, sleva 10 % už na první nákup. Prostě civilizovaný eshop.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek