FAnn - kamenné obchody

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Barbarra 09.04.08 12:11

Fann v Olomouckém Prioru, známka 4- .

Trillian 09.04.08 14:44

Strašne predražené a u nás aj mizerný výber. :( Už nenakupujem, akurát sem tam niečo ovoniam.

hadris 10.04.08 11:35

Otras!!!Predrazene!

tuzezlypes 13.04.08 20:01

Drahé, prodavačky neochotné, nepříjemné a neznalé.

Mitzi 18.04.08 18:52

Fann v Pardubicích

Já jsem s obsluhou u nás v Pardubicích spokojená. Zejména jedna z prodavaček je velmi příjemná, nechá mě v klidu „vybírat očima“, pak probereme novinky :wink: než si syn pohraje (za prosklenou stěnou jsou dětské atrakce - autíčka na desetikačku, tak mám pár minutek JEN pro sebe). Ceny jsou vysoké, ale s kartičkou na 10% to už ujde, když není jiná možnost :D

Mitzi 18.04.08 19:02

Fann v Praze

Ještě připojuji dvě zkušenosti z Prahy.
V Domě módy jsem v září prožila úžasnou hodinku (ujel mi vlak, tak jsem čekala na další raději na Václaváku než s bezdomovci). Prodavačka (Ukrajinka) měla obrovský přehled, byla velmi příjemná, objevila jsem díky ní skvělý dárek pro mamku (Eau Du Soir, Sisley snad ani jinde nevedou, pokud vím, vůbec jsem tu značku neznala).
Druhá mi známá parfumerie Fann je na Floře, nakoupila jsem tam několikrát (asi 3×) a personál byl vždycky skvělý. Oceňuji, když mi prodavačka řekne „spíš než tuto tužku na oči Vám doporučím jinou, je kvalitnější a levnější“ a ta tužka je pak opravdu lepší! Jiná mi zas doporučila deodorant od levnější firmy než jsem původně zamýšlela koupit a je pro mě (alergika) opravdu bezvadný.
Mnohde se setkávám s přístupem - vyždímat ze zákazníka maximum peněz, tady ne. Prodavačky byly vždy profesionální, ochotné.
Ale vůně jsem na Floře nekupovala.

pichjit 19.05.08 15:45

Z Fannu na Floře mám hlavně tu dobrou zkušenost, že tam mohu strávit třeba půl hodiny, prodavačka se jednou optá, zda potřebuji pomoc s výběrem a pak mě nechá prohlížet, váhat, čichat a přitom koukat do....., aniž by naléhala. Často ani neberu hned papírek, ale prohlédnu flakonek, přivoním a aniž bych stříkla, třeba zase vracím do regálu. V Douglas, jak se zastavím u nějakého regálu, hned je u mě personál ochotný ukázat všechny novinky, když nemám zájem, rok staré novinky a pokud i tak nemám zájem, je vidět, že často nevědí, přitom mají parfémů dost na celodopolední předváděčku. No a když řeknu, děkuji, rozhlédnu se sama, za tři minuty je u mne někdo jiný, stejně ochotný, ale to jsem psala už u hodnocení tohoto obchodu. Moje zkušenost je ale pouze z Chodova.

10.06.08 18:57

Byla jsem ve Fannu v Šestce v Praze, v době povánočních slev, paní prodavačka byla ochotná a nabízela, co se dalo. Nakonec jsem si nechala vnutit něco, co jsem vlastně ani nechtěla, celá já :lol:. Vzoreček jsem sice nedostala, ale když tam byl manžel sám, dostal asi 20 vzorků!! To jsem v životě nikde nezažila…Takže, když je možnost, zásadně ho tam posílám samotného a fakt nikdy nezklame :lol:.

Violette 09.09.08 15:29

Nevím jestli je to pravda, ale v nějakém reklamním plátku jsem četla, že FANN bude otvírat v Brně novou kamennou prodejnu - v nově postaveném univerzitním kampusu v Bohunicích. Jsem zvědavá, kolik studentek si u nich nakoupí za ty „lidové ceny“. Spíš budou chodit jen očichávat.

Kopretina 06.12.08 21:36

Liberec

Musím uznat, že kamenné obchody Fann jsou hodně drahé. V Liberci jsem byla v Globusu, prodavačky skvělé, ochotné a je vidět, že se vyznají. V Nise je to dost malé, výběr není moc velký a co se týká prodavaček, tak zkušenost s nimi nedám. Rozhodně bych jela spíš do Globusu.

1Miru 07.12.08 03:11

Parfumerie FANN na „Václaváku“…
Já(jen tak zkusmo..):
„Prosím Vás, máte vůně od Gianfranca Ferreho?“, obrátila jsem se na prodavačku s prosbou…
Upravená, leč neznalá prodavačka:
„Ne ne, toho nemáme..“ a obrátivše se na svoji kolegyni, která její tvrzení potvrdila, opakovala:
„..to nemáme..“
Tak jsem poodešla asi 1metr za ní k regálu.. - a co to nevidím!?!
Vůně GF tam byly!…
Tak jsem si je očichala a při odchodu jsem se přitočila k prodavačce:
„…Tak jsem si ho našla…“ :wink:

Nemám pocit, že by tato prodejna byla tááák rozlehlá, aby se těch pár značek nedalo zapamatovat!!! :twisted:

pichjit 07.12.08 08:21

:lol: :lol: :lol: to nic Miru, některé značky vůbec neznají, např. Gres a to tam dříve pár jejich vůní měli, v jiných Fanech bývají třeba dva exempláře, ale nezají :nono:

chechtalka 13.12.08 13:32

fann internetový obchod

není to sice kamenný obchod, tam jsou docela drazí a na Václaváku i docela neochotní, ale na web. stránkách fann se mi teď podařilo nakoupit k vánocům,. mají akci - 33% a neplatí se poštovné, asi to končí příští týden
vyexpedovali mi to do 24 hodin a přišel mi i upozorňující email o přijetí objednávky a o expedici objednávky, ta sleva je už docela znát, jo a ještě jsem k tomu dostala vzorek znač. parfému a pak takovou normální voňavku co bych nedala ani nepříteli jako dárek, nevím, kde to sebrali, to jsem hodila rovnou do popelnice

dracatko 26.06.09 13:20

Brno, OD Centrum dneska dobrá zkušenost, ano jsou drazí jak kobyla, ale s tím už člověk počítá. K nákupu vzorečky, prodavačky moc milé a ochotné, dokonce to i vypadlo, že o vůních něco ví :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama