Fendi Furiosa

Stránka:  « Předchozí 1 2
Ef 09.06.14 19:20

Mne se flakonek moc libi, pripomina mi muj cestovni kufr od Samsonite (pravda, velmi velmi stara edice :mrgreen: ). O slozeni vubec netusim co si mam myslet :think:

slniecko 09.06.14 19:24

@1Miru to som nevedela, v tom sa nevyznám, ďakujem…

@Ef kým neviem, ako vonia tá fiala šedivá…no len skúsiť…niekde som čítala, že sa vôňou podobá na karafiát…čo ma láka…

Alex 09.06.14 21:11

áno áno, je to taká pikantno-sladká vôňa v štýle karafiátu :) moja prababka to mala v záhrade, ale nie tie dnes všelijako vyšľachtené druhy, ale takú tú dedinskú klasiku s malými oranžovými kvetmi, fakt to krásne voňalo, nebyť debaty o tejto vôni, tak by som si asi na ten kvet už nikdy nespomenul
http://mujdum.dumabyt.cz/…_300x225.jpg

Příspěvek upraven 10.06.14 v 02:27

katerinka 09.06.14 21:38

@1Miru

Furioso byl zakladatel linie, která se velmi prosadila v chovu českého teplokrevníka, všichni příslušníci této chovné linie nesli toto jméno s příslušným číslem. Jestĕ pamatuji v oddílu klisnu Lucku, která byla příslušnicí této linie, také byla chovným jménem Furioso, číslo už nevím.
Furioso znamená divoký, konĕ této linie byli vĕtšinou hodní, dobře jezdítení hnĕdáci všestranného využití :mrgreen: :P :mrgreen:

slniecko 09.06.14 22:48

@Alex vyzerá to krásne, žiarivo, nechápem, kto to nazval fiala a už vôbec nie šedivá :D

a tak teda niečo ako karafiát na ambre s troškou bergamotu v hlave…to je niečo, čo musím minimálne skúsiť…

Dagmarr 10.06.14 17:12

@slniecko
Voní trochu jako karafiát, ale víc vanilkově.
A je to moc hezká kytka. Kvete na stvolu jako divizna, ale není tak vysoká. Jsou různě vysoké a barvy od bílé, přes růžovou po tmavě modrou-i oranžová.

A Furiosa znám taky jen z Dostihů :lol: .

Elalice 23.02.15 14:19

Vypadá to, pro mě, velmi lákavě. Už se k někomu zatoulal vzoreček nebo někdo (třeba v zahraničí) i vyzkoušel? Pište prosím, jsem na tu vůni hodně zvědavá.

MagnolieS 29.03.15 11:08

Zrovna ke mě přistála celá stovka EdP, ale koukám @Elalice že už ji máš na poličce také.

hafik 29.03.15 13:02

@MagnolieS Gratuluji, nejsi žádný troškař, rovnou sis pořídila 100ml :mrgreen: Odkud ji prosím máš?

Elalice 29.03.15 13:36

@MagnolieS Ahoj Pavli, ja mam 50 ml baleni. Jak vune, tak flakon se mi moc libi a na me i dobre drzi. Jak se libi tobe?

MagnolieS 29.03.15 18:14

@hafik To musím zjistit, nezeptala jsem se. Původní dárce žije ve Španělsku, ale často létá po Evropě a za dcerou do Bruselu tak fakt :nevim:

@Elalice Líbí se mi, něco mi moc připomíná, možná Coco po rozvonění je tam trošku jakoby chanelovský ocásek, takový nádech luxusu.
Flakón se moc povedl :palec:

sisa.b 29.03.15 22:04

V slovenských eshopoch sa predáva http://www.parfumworld.sk/…arfum-100-ml

hafik 30.03.15 10:14

@MagnolieS Děkuji Pavlí za odpověď, užij si vůni :mavam:

Calypso17 14.10.17 21:18

hgjh

„furiosa“ znamená v taliančine „zúrivá“, tak ako to už tu bolo povedané… :poblion:

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek